320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SBT vol. 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Prantsusmaa

    Saint-Etienne - Nice
    1 @ 1,8 (5plusbet)
    60 ühikut

    Paanikapanus

    Pidin kõik Interle lükkama, aga unustasin.

    Kommentaar




      Nonii, SBT5 sai siis ka oma lõpu ning võitjaks kroonitud siis seekord ltrubetsky2 110 punktiga. Ühtlasi on tegu ainukese kasutajaga, kes jäi "plussi". Ja lisaks saab ltrubetsky2 ka 3 eurot boonust, kuna võitis 2 kvartalit.

      Teiseks kohaks piisas ligi 7 ühikust ning j6u1uv4n4 sai kolmanda koha ammu pärast seda kui ta loobus osalemast (jah, tegelt peaks tal veel vähem ühikuid olema, aga ei olnud mõtet seda ühikute hulka hetkel vähendada). Fakt on see, et esikolmikusse pääseda, piisanuks seekord jätta alles kas või 1 ühik.

      Pikemad kokkuvõtted tulevad homme-ülehomme.

      NB! Palun esikolmikul öelda oma osavõtust või mitteosalemisest SBT6-s. Oskan arvestada raha kandmisel. SBT6 toimub 17. oktoober - 1. november.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Palju õnne võitjale ja tänud kõigile teistele, sest tõenäoliselt oli see mu kõige nõrgem turniir, aga teinekord leiab tera ise pimeda kana üles.

        Osalen ka järgmisel.

        Kommentaar


          Tänud hea turniiri eest.Osalejaid võiks olla rohkem kahju et paljud vedu ei võta.
          Osalen ka järgmisel.

          Kommentaar


            Järgmise turniirini on nüüd 3 nädalat aega ning enne uue teema postitamist (muidugi võtan end lähipäevil kokku ja postitan kogu statistika ka siia) tahaksin siiski tagasisidet reegli osas, mis piirab panuste hulka.

            Kui nüüd lõpp-tabelit vaadata, siis kindlasti mõjutab see j6u1uv4n4. Mazz oli ka korra piiri lähedal. Turniiri alguses ei olnud väga selle reegli poolt Svenniid.

            Kui nüüd vaadata tagantjärgi, siis kas reegli allesjätmise tõttu jääks keegi osalemata?

            Teine küsimus on osalejate arv. Ma olen tänulik kõigile neile, kes järjepidevalt osalevad, kuid samas jagan ka ltrubetsky2 muret selles osas, et uusi inimesi see ei huvita. Samas kedagi jõuga siia ju tirida ei ole ka võimalik. SBT5 oli võimalus ennustada võitjat ning seeläbi oleks saanud keegi uus ilma rahata ühineda. Võitjat ei õnnestunud õigesti ennustada kellelgi.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Panuste hulga piiramise kohta nii palju, et kuna ma ei näe, et ma 4 päeva jooksul rohkem kui 12 korda panustaksin siis mind see punkt ei puuduta. Ei häiri ka see kui teised 12+ korda panustavad, seega las olla või las olla mitte, ükskõik

              Palju õnne võitjale ka. Tundus, et turniiri võitja hakkab juba varakult eest ära libisema kuid tuli lõppmängu siiski natuke põnevust ka!

              Kommentaar


                Õnnitlused võitjale!
                Minu jaoks oli see kahjuks lühike turniir, aga reegli osas...alguses arvasin, et väga häirib, aga tundub, et väga palju ei mõjuta see, võib olla siis ainult j6u1uv4n4, kellel on väga palju panuseid. Usun , et saan järgmiseks turnaks ühe mängija ka lisaks.

                Kommentaar


                  Võtaksin samuti SBT6st osa.

                  Kommentaar


                    Ise ma tõstsin oma konto lakke ning ise tõin tagasi maapeale. Ise võitsin ja ise kaotasin. Aga vägev turniir oli! Ulme mida ma veel suutsin. Tahtsin eelmisel päeval juba turniiri otsustada. Tegelt otsustasingi. Go big or go home!
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Busby Vaata postitust
                      Võtaksin samuti SBT6st osa.
                      Suurepärane. Ilmselt nädala lõpus avan uue teema ja edastan kogu vajaliku info.

                      Algselt postitas football2u Vaata postitust
                      Ise ma tõstsin oma konto lakke ning ise tõin tagasi maapeale. Ise võitsin ja ise kaotasin. Aga vägev turniir oli! Ulme mida ma veel suutsin. Tahtsin eelmisel päeval juba turniiri otsustada. Tegelt otsustasingi. Go big or go home!
                      Samas kui magus oleks olnud võit 3 kvartalivõiduga? Selle reegli tuleb raudselt alles jätta.

                      Ja "maksimumpanuste" reegli osas jätan veel diskussiooni avatuks, kuid mulle tundub, et antud piirang siiski jääb. Samuti jätame ka "tee vähemalt 1 panuse kvartalis" reegli.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Traditsiooniline ajatelg

                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Lõplik asetus:

                          1. ltrubetsky 51 eurot
                          2. mazz 28,8
                          3. j6u1uv4n4 19,2
                          4. football2u
                          5. telekavaataja
                          6. NoCheating
                          7. lauri432
                          8. Svenniid

                          Edetabel läbi aegade:
                          1. NoCheating 96 EUR (5)
                          2. (+2) mazz 79,8 (4)
                          3. j6u1uv4n4 73,2 (5)
                          4. (-2) lauri432 70 (4)
                          5. (+4) ltrubetsky2 67 (4)
                          6. (-1) football2u 40 (4)
                          7. (-1) telekavaataja 34 (5)
                          8. (-1) Väravavaht 28 (2)
                          9. (-1) Svenniid 16 (4)

                          Hooaja 15/16 edetabel.

                          Iga turniir saavad TOP 8 punktid. Võitja vastavalt 8, 2. koht 7 jne. Kui on täpselt 8 või vähem osalejat, siis on igaühele garanteeritud punkt.

                          1. ltrubetsky2 14
                          2. NoCheating 11
                          3. telekavaataja 9
                          4.-5. j6u1uv4n4, Svenniid 8
                          6. mazz 7
                          7.-8. football2u, lauri432 5
                          9. EgoTrip 4
                          10. Lauriisimo 1
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Osalen kindlasti järgmisel turniiril.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Ma tulen proovin ka.

                              Kommentaar


                                Võtaks ka tõenäoliselt osa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X