320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti Rahvuste Karikas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MÁLAGA VS SPORTING GIJÓN goals over 2,5 koeff 1xbet 2.13

    See nv ei leidnud midagi sellist väga head panust seekord proovin kolle panna ja usun see on mäng kus võib tulla kolle ja vähemalt 3 kolle üks võitleb relegatsioonist välja saamise nimel ning teine tahab kodus puuri täis lüüa tuleb lahtine mäng

    Kommentaar


      Premier League
      13.03
      Aston Villa vs Tottenham
      Tottenham -1AH @1.86 Marathonbet

      Koef on muidugi meeletult langenud pärast seda, kui bookied nägid, et Spurs võtab ELi väga tagasihoidlikult ja hoiabki ennast PL mänguks. Ma sain enda nupud sisse koefiga 2.3. Samas hea bet igaljuhul, sest Aston Villa on tõesti masendav ja Spurs olnud terve hooaja võõrsil väga hästi paugutanud. Seda kätevehkimist ja üksteisele otsavaatamist on Aston Villa kaitseliinis niivõrd palju, et tõenäoliselt lüüakse vähemalt 3. Hiljutistes mängudes City, Everton, Pool lõid vastavalt 4, 3, 6 neile, Spursi ründetugevus on samasse auku. See on ikka täielik must-win mäng.

      Kommentaar


        FSV Frankfurt - SC Freiburg
        SC Freiburg @ 1.87


        - Freiburg võitis äsja Red Bulli, ronisid neile lähemale ja mott võimalikult kiiresti tagasi tõusta peaks nagu olemas olema küll.
        - Ainult Red Bullil on Freiburgist parem võõrsilvorm.
        - Frankfurt on kodus kõige enam kaotanud (8), teine jutt on hoopis nende võõrsilvorm.
        - Petersen on äge.
        - Paberil igatahes "must-win" Freiburgile.
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          13.03.2015 16.00 Lokomotiv - Ufa
          Lokomotiv goals under 1,5 @2,06

          Eelmine kord SBT-s Lokomotivi mängule panustades ma põrusin ja seda tänu Loko kiirele ja enamvähem juhuslikule väravale. See kõik ei muuda fakti, et Lokomotiv on lihtsalt megapask. Igatahes ei vääri see kolmandat kohta. Rünnakus on mäng tuksis. Momente luuakse, kuid nad on pigem kaootilised. Siiamaani parim mäng oli Fenerbahce vastu, kuid siis oli megamotivatsioon ja türklaste tahtlik mängu äraandmind. Kuid isegi selles mängus ei olnud Lokol palju võimalusi.

          Ufa on täpselt selline võistkond, kes läheb Moskvasse bussi parkima ning suht võimatu on sellest aeglase rünnakuga üle olla. Lokol on üldse väga palju probleeme sedasorti võistkondade vastu.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            16.00 Flora - Trans
            Under 3,5
            @ 1,85 (Tipico)

            Kommentaar


              Hannover vs Köln O 2,5[/B]
              @2.25 Betfair.
              Hannoveril viimaseid variante allakukkumis vastast võitlust jätkata. Köln kaitsev team, kuid saab suure hooga peale tuleva Hannoveri vastu kindlasti võimalusi skoorida. eeldan mingit 2:1 emmale kummale.

              Kommentaar


                Sevilla - Villarreal, Under 2.5 goals scored overall, 1,83 koeff, 1xBet

                Kommentaar


                  Kas keeg soovisk mu koha yle votta? Pole lihtsalt aega sellega tegeleda. Liigaks on "muu jalgpall"
                  miskuzi
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Arsenal - Watford
                    Arsenal -1AH@1.925 bet365

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      Kas keeg soovisk mu koha yle votta? Pole lihtsalt aega sellega tegeleda. Liigaks on "muu jalgpall"
                      miskuzi
                      OK. Kes sooviks esindada muud jalgpalli koos minuga. See nädal postitan veel ühe panuse ise. Eriti äge oleks, kui keegi hollandi liigat pidevalt kommenteeriv isik üle võtaks.

                      NB! Mõnuagent007, Tofoa, football2u- teil on panus postitamata. Põhimõtteliselt võivad teie tiimikaaslased ka välja aidata.

                      Ja kuna football2u ei ilmu teist nädalat järjest: kas keegi soovib liituda Prantsuse võistkonnaga?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        18.30 Zenit - Rubin Kazan
                        Hulk not to score @1,82 (1xbet)

                        Kuigi Hulk on kõige tõenäolisem skoorija selles mängus (lööb muideks ka Zenidi penalteid), siiski on koefitsient liiga madal ta värava peale. Zenit üleüldiselt ei ole midagi erilist ja neil saab olema megaraske siit väravat saada. Hulk on aga ilmselgelt alamotiveeritud Venemaa liigas ning pärast väljalangemist CL-st usun, et tema frustratsioon suureneb veelgi.

                        Igal juhul ei oota ma sellest mängust palju väravaid ning see, et selle lööb just Hulk on eriti väike tõenäosus. Proovime!
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Ei saa oma koduliigat hätta jätta ja üritan siis varumees olla. Aga veel kord - olen panustamises üsna võhik, ja kui midagi valesti teen siis andke lahkelt teada.

                          Nantes - Angers
                          Nantes`i võit 1.90 @ Tonybet

                          Nantes pole alates eelmise aasta novembri keskpaigast kodus kaotanud, kui Marseille`ile minimaalse skooriga alla jäädi. Ehk kaotuseta seeria kodus on veninud kaheksamänguliseks, ning selle seeria sees on võidud St. Etienne`i ja Lorient`i üle ning viigid Lyoni ja Monacoga. Angers on aga uuel aastal täiesti kohutavat hoogu näidanud, olles näiteks viimases kuues mängus sootuks võiduta. Viimane võõrsilvõit pärineb aga 16. detsembrist, kui Lyon üle mängiti. Guingamp' vastu kaks vooru tagasi saadi võõrsilt läbi häda viigipunkt kätte aga EAG on võitlemas püsima jäämise nimel, kui Nantes samal ajal Euroopasse pääsemise eest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Ei saa oma koduliigat hätta jätta ja üritan siis varumees olla. Aga veel kord - olen panustamises üsna võhik, ja kui midagi valesti teen siis andke lahkelt teada.
                            Ma tänan!

                            Mis puutub oskustesse... Siis koefitsient 1,80+ on igal juhul mõnes mõttes mündivise. Korra nädalas võib ka panustamiskauge inimene mingi tõenäolise võitja leida sellise koefitsiendiga. Tegelikkuses on lubatud isegi nii teha, et lähed oddsportalile ja valid sealt enda valitud sündmusele kõige suurema väärtusega kontori. Antud mängu näide. (lihtsalt väike tip, kuidas väärtust natuke tõsta).
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Ma tänan!

                              Mis puutub oskustesse... Siis koefitsient 1,80+ on igal juhul mõnes mõttes mündivise. Korra nädalas võib ka panustamiskauge inimene mingi tõenäolise võitja leida sellise koefitsiendiga. Tegelikkuses on lubatud isegi nii teha, et lähed oddsportalile ja valid sealt enda valitud sündmusele kõige suurema väärtusega kontori. Antud mängu näide. (lihtsalt väike tip, kuidas väärtust natuke tõsta).
                              Tänud! Ma taipisin esimese panustamislehe, mis pähe kargas, otsingusse ja valisin mängu.
                              Seekord siis las jääb nii. Edaspidi olen pisut targem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                                NB! Mõnuagent007, Tofoa, football2u- teil on panus postitamata. Põhimõtteliselt võivad teie tiimikaaslased ka välja aidata.
                                16.00 Esiliiga
                                Tulevik - Infonet II
                                X2
                                @ 1,8 (Bet-52)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X