320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

football2u | 2017 FIFA Confederations Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna ennustusteema on mingil põhjusel kinni panen siia:
    Mehhiko
    Alla 1,5
    2 ennustust läheb täppi

    Kommentaar


      Viik
      alla 1,5
      1 läheb täppi
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Mehhiko
        Alla 1,5 värava
        2 ennustust läheb täppi

        Kommentaar


          1)viik
          2)alla
          3)2

          Kommentaar


            1)Mehhiko
            2)Alla 1,5
            3)3

            Kommentaar


              1. Mehhiko
              2. Alla 1,5
              3. 3

              Kommentaar


                1. Mehhiko
                2. Alla 1,5
                3. 3

                Kommentaar


                  Uus-Meremaa - Portugal 0:4
                  33. pen. Ronaldo, 37. Bernardo, 80. Silva, 90. Nani

                  Kindel võit ja alagrupivõit. Polegi midagi öelda, kolmanda väravaga oodati kaua, aga mu ennustused taas 100% (+ennustus, et Portugal võidab alagrupi@1.85). Nani tuli vahetusest meeletu tahtejõuga, kuid tema üritused olid väga kehvad - lisaminutitel aga kena tikkimine ja golazo. Portugal on minu jaoks tiitlifavoriit #1.

                  Mehhiko - Venemaa 2:1
                  30. Araujo, 52. Lozano - 25. Samedov

                  Venemaa tahtejõud oli meeletu, aga ma ei mõista ühte asja: miks toodi Smoloviga head klappi omava Polozi asemel sisse vana ja aeglane Bukharov? Kuigi parema ääre Samedovi kaudu värav tuli, siis Mehhiko leidis kiirelt vastuse ja pööras seisu isegi ümber. Venemaa võimalused mängu tagasi tulla nullis sisuliselt Zhirkovi punane. Mehhiko alagrupis teine.
                  Mehhiko ei kaota ja DnB olid ikka väga head valikud ja väravaid tuli ka. Palju õnne kõigile, kes Mehhiko võidule (ca 2.40) raha pani!

                  Punktid lükkan asap kokku.



                  9 punkti: Mõmmik (3).
                  8 punkti: saxzz (1), richardkoppel154 (3).
                  7 punkti: janiion (2), kardo (2), Risto234 (2), Tauri.T (2), jaanindres23 (3).
                  6 punkti: , Meintz (1), Staadium (2), Schalke (2), FourFourTwo (1), tiiger311 (2), mazz (2), KID (2), lauri432 (2), Redman (1).
                  5 punkti: Kaurr (-), -RoMario- (-), telekavaataja (1), Lauriisimo (1), giga204 (2), Delfino (1).
                  4 punkti: Qumpa (0), Brick (2), Busby (1).
                  3 punkti: Rando#6 (-).
                  2 punkti: emergencyexit (-), Väravavaht (-), Calva (-), sulev86 (-).
                  1 punkt: karl54 (-), ChelseaFC (-), Katk (-), Mõnuagent007 (-), $$$ (-).
                  0 punkti: xtrip55 (-), zizi (-), Drogba (-), Iceman (-), Egotrip (-), Meke (-).
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Kuidas läheb minul Betsafe'i kontol ennustamisega?

                    Minu tänased panused 3/3 võidetud ja Betsafe kontoseis on 212.65€ ehk ma saavutasin oma eesmärgi juba alagrupimängude lõpuks! Ehk ennustamise saldo oli minu hobikarjääri parim, numbrites siis:

                    Võidetud: 12
                    Kaotatud: 1
                    Lahtised: 2



                    Virtuaal-kummardus nende ees, kes tänases mängus minu edu uskusid ja 3 õiget panust ennustasid!
                    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas football2u Vaata postitust
                      Minu valik: 2-0 Handicap Uus-Meremaale @1.97. Panus 15€.
                      Oot, kas see panus ei olnudki siis Uus-Meremaa +2 ja kaotus? Ma ei osanud seda lauset küll teistmoodi lugeda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas giga204 Vaata postitust
                        Oot, kas see panus ei olnudki siis Uus-Meremaa +2 ja kaotus? Ma ei osanud seda lauset küll teistmoodi lugeda.
                        See oli 2 väravat Uus-Meremaale ja Portugali võit. Oleks pidanud jah täpsustama, et Portugali võidule. Ma ei sõnasta seda tegelikult kunagi nii, et "Uus-Meremaa võidab", vaid ikka oleks täpsustanud. Pole enne seda projekti mitu aastat handicape kasutanud.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Ühesõnaga aasiapäraselt oli panus Portugal -2,5. Pagan, need Euroopa handicapid on mu jaoks ikka täiesti harjumatud

                          Kommentaar


                            Pühapäeval tõmmatakse joon alla B-alagrupile, kus on kõik üsna selge ja ma ei usu, et sünnib mõni üllatus.


                            18.00 Saksamaa - Kamerun
                            1.38 - 5.35 - 7.75

                            Kamerun tõestas eelmises mängus, et ei olda kellegi vastu peksupoisid ning uus põlvkond on lootustandev, kuid mitte veel päris maailma tippkoondiste tasemel. Eriti on jäänud silma nende kiirus. Saksamaa on teinud kõik oma seni ära, kuid viimases voorus on veel vaja korra higistada. Ei kahtle eriti Saksamaa võidus, kuid usun, et ei tehta seda suurelt.

                            Ehk mulle meeldib 0-2 handicap Kamerunile, koef lausa 1,76. Saksamaa võidab nulliga@2.40 ja BTTS pakutakse üsna võrdset liini ehk julgematele pakutakse BTTS NO eest 2.00.

                            Minu valik: Saksamaa võit+1,5 @ 1.57. Panus 10€

                            18.00 Tšiili - Austraalia
                            1.32 - 5.75 - 9.15

                            Austraalia uus põlvkond mängib üsna huvitavat jalgpalli, pikk pall on nende jaoks sisuliselt surnud. Koefid soosivad Tšiilit ja põhjusega, Alexis Sanchez oli on fire eelmises mängus ja julgen pakkuda, et puhatakse osasid mängijaid. Samas lõdvalt võtma ei minda, kuna väravate vahega juhitakse hetkel alagruppi ning suure võiduga välditaks Portugali ning vastu tuleks Mehhiko. Mehhikot võideti viimases omavahelises kohtumises 7:0, seega kindlasti eelistatud vastane. Ootan väravaid, eriti kodumeeskonnalt.

                            Mulle meeldib üle 2.5 värava (@1.60), Alexis to score (@2.25) ja Tšiili handicap 0-1 (@1.85).

                            Minu valik: 0-1 Handicap ja Tšiili võit@1.85. Panus: 10€. Väga riskantne ning kui tuleb teine kaotatud pilet, siis siit

                            Teen veel ka ühe kombo:
                            Tšiili võidab (1.32) ja Saksamaa võidab (1.38).
                            Kombo koef: 1.82
                            Panus: 20€




                            1) Kumb lööb rohkem väravaid: Saksamaa või Tšiili (või =)?
                            2) Kumb lööb rohkem väravaid: Kamerun või Austraalia (või =)?
                            3) Mitu panust panen täppi?
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              1. Tšiili
                              2. 0, kumbki ei löö
                              3. 2
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                1) Tšiili
                                2) =
                                3) 2

                                Kommentaar

                                Working...
                                X