320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bullsil on liiga ulmeline visketabavus, et püsida. Iga kolmene läheb ja Cleveland on täna seda nägu eesotsas Lebroniga, et teist üllatuskaotust ei võeta.

    Kommentaar


      Tee endale mingi staking plan ja püsi selle juures.

      Kommentaar


        Navasele suunatud siis.
        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
        Tee endale mingi staking plan ja püsi selle juures.

        Kommentaar


          Cleveland pani siis 65 punkti poolajaga kui 55-56 oli graafik. Nüüd peavad 28 asemel veerandajal 23 panema. Hea on see, et Bullsil on ulme visketabavus ja Cleveland peab 3 kindlasti täiega panema. Lebronil ka täna hea mäng käsil ja vahepeal keeldus peale libisemist isegi välja minema. Bostoni ja Knicksi 1 veerandaeg ulmesita tabavuaega oli 47 punkti seega lootust oleks nagu.

          Kommentaar


            Bulls on ilusti kannul ja Cleveland pani 26 kolmandal ja kui Cleveland ei suuda 20 punkti ära panna ja tuleb taas mingi 15 punktiline huinjaa siis ma ei vaata enam kunagi NBAd

            Kommentaar


              Mul livest Cle over 118.5
              Peab tulema...

              Kommentaar


                Cleveland hakkas nii kartma, et ma ei vaata ja kihe toodi mingi imemees, kes ladus ulme kolmeseid 😂 Vendetta mis sa arvad Portland vs Pelicans üle 216,5? Kaks head viskemeeskonda-kaitse pask.

                Kommentaar


                  NO away on mul alati no bet, lambisats ja väga harva näinud nende mänge...
                  Cle tulemusega rahul, ei ole vaja ahneks minna....hooaeg alles algas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                    NO away on mul alati no bet, lambisats ja väga harva näinud nende mänge...
                    Cle tulemusega rahul, ei ole vaja ahneks minna....hooaeg alles algas
                    Ega pigem vast ei tasu täna rohkem panustada ja. Kuigi noh mõte oleks Utah üle 96 ja Portland vs Pelicans üle 215,5, aga ei viitsi niisama bette teha kui mänge ei näe ja uni hakkab. Raudselt hommikuks on mõlemad pihtas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Kusjuures täna polnud kuidagi absoluutselt City jah. Alg 11 oli ikkagi väga tasemel, Wolves on Npoweri sats ja mängis varumeestega... West Bromi vastu liigakopsikus oli City meestel motivatsioon laes. Täna nagu oli kannatamine algusest peale kuigi eeldasin, et puhtsalt klassi pealt tuleb hävitustöö. Ma vähemalt olen õnnelik, et läksin natukene rohkem riskima peale ja panin 25 kui, et oleks läinud pealtnäha megakindla -1 peale ja pannud mingi 50 v 100. Kuna teised kukkusid kõik kotti, siis õnneks väga taga ei nuta.
                      Pep teab, milles asi on. Süüdi on...trummipõrin....pall!

                      Pep Guardiola branded the ball used in Manchester City’s 4-1 penalty shootout win over Wolverhampton Wanderers as “unacceptable for a high-level competition” after his side survived a scare to progress to the Carabao Cup quarter-finals

                      Kommentaar


                        Algselt postitas check Vaata postitust
                        Pep teab, milles asi on. Süüdi on...trummipõrin....pall!

                        https://www.theguardian.com/football...es-ball-blames
                        Hahahaha tüüpiline Pep

                        Kommentaar


                          Algselt postitas check Vaata postitust
                          Pep teab, milles asi on. Süüdi on...trummipõrin....pall!

                          https://www.theguardian.com/football...es-ball-blames
                          Cause Jabulani never existed yeah. Ma ei usu, et asi nii hull oli, aga osad pallid on küll päri kohutavad ka tänasel päeval.
                          PS! Jabulani oli vinge!
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas football2u Vaata postitust
                            Cause Jabulani never existed yeah. Ma ei usu, et asi nii hull oli, aga osad pallid on küll päri kohutavad ka tänasel päeval.
                            PS! Jabulani oli vinge!
                            Jabulaniga seoses tuleb nostalgia peale tõesti, kus sai ise kunagi selle palliga mängitud ja freekicke sõpradega harjutatud. Südamelähedaseim pall ever

                            Kommentaar


                              Jalgpalli Saksamaa karika ja Hispaania karika kohta väga midagi ei leidnud... enamik on kõik bundesliga klubi vs bundesliga klubi ja hispaanias Bilbaol väga kahtlane koosseis.

                              Korvpalli Euroliiga

                              Cska vs Panathinaikos

                              Panathinaikose kaitse tugevamate vastu rebeneb meeletult... Bamberg pani neile 83 ja Barcelona 97 ehk Euroliiga tasemel see meeskond kaitsta ei oska. Mehed platsil on ikkagi füüsiliselt väga nõrgad. Cska viimane mäng Reali vastu pandi 69 aga oli jube sitt viskepäev ja Real mängis kaitses meeletult hästi ja tempo kisti millegipärast samuti väga alla.Clyburnid,Higginsid, De Colod, Hinesid peaks täna füüsisega juba Panathinaikose kaitse ära lõhkuma. Cska puhul peab ikka mainima, et tegu on äärmiselt hea kodumeeskonnaga ja sama ka Panathinaikose kohta. Kuna mäng toimub Moskvas, siis CSKA täna teist kaotust siit ei võeta ja Panathinaikose kaitse neid pidama küll ei saa. Samas ma usun et Panathinaikose rünne eesotsas Calathesega on piisavalt kvaliteetne, et Cskale vähemalt 3 veerandajani survet avaldada seega Cska on sunnitud lõpuni välja panema.

                              Cska üle 84 @1,89 panus 25 ühikut

                              Teisi häid mänge veel tulemas, aga siin paar meest küsimärgiga ja ootan kuni kinnitused tulevad.

                              Kommentaar


                                Cska alustas väga võimsalt ja esimese kaheteist minutiga pandi lausa 34 punkti... peale seda lagunes mäng ikka totaalselt kohati. Õnneks poolajanorm (42) visati ühe üle ja juhitakse 43:33 ja ehk ikka leitakse oma mäng taas ülesse.

                                Ponferradina vs Villarreal Ootasin Villarreali alg 11 ära ja ründes alustavad Cheryshev ja Unal ehk kaks tegelikult väga head mängumeest, kes on hetkel ikkagi väga tahtmas Villarreali alg 11, kuid on pidanud leppima vahetuse rolliga. Nälg on suur, taset on sitaks ja pool ning nende all Playmaker on Soriano ehk ründes peaks ülemängima kergesti. Castillejo on keskel väga hea kontrolliv/ehitav poolik BBVA väga hästi mängiv. Ühesõnaga väga normaalse koosseisuga minnakse peale ja PONFE on Segunda B eelviimasel kohal totaalne relekasats. Viimased 4 mängu on kaotatud. Iga mäng imetakse vähemalt 2.

                                Villarreal EH (-1) @1.80 panus 25 ühikut

                                Kommentaar

                                Working...
                                X