320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nasfali spordiennustused-analüüs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Itaalia liigat vaatasin ja mõtlesin uurisin confe ja leidsin ainult ühe koha, mis ehk on oma koefi väärt

    Genoa-Napoli Vaatasin Genoa mänge ründavate tiimide ja suurtega... Täiesti out on nad olnud nii kodus kui võõrsil. Meeletult lihtsalt on domineeritud ja tekitatud meeletult võimalusi ja löödud peale. Pallivaldamisest pole juttugi. Napoli tuleb täna oma kuldse kolmikuga ees ja Hamsik,Zielinsiki, Diwara keskel nii, et Napoli peaks suutma täna Genoa probleemideta ülemängida. Interi vastu ei suudetud ära lüüa, kuid oli meeletult ebaõnne ja Inter on Inter. Genoa mängib ise hästi aeglast stiili ja Taarabtid, Laxaltid nende töö kaitsesse on 0 ja kui seda Napoli vastu ei ole, siis fuck nendega.

    Napoli EH (-1) @2.02 panus 25 ühikut

    Ei ole viitsinud täna ühtegi kohta suurelt panustada, sest eile oli väga korralik kasum ja ei taha täna lolliks minna nii, et võtan vaiksemalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
      Itaalia liigat vaatasin ja mõtlesin uurisin confe ja leidsin ainult ühe koha, mis ehk on oma koefi väärt

      Genoa-Napoli Vaatasin Genoa mänge ründavate tiimide ja suurtega... Täiesti out on nad olnud nii kodus kui võõrsil. Meeletult lihtsalt on domineeritud ja tekitatud meeletult võimalusi ja löödud peale. Pallivaldamisest pole juttugi. Napoli tuleb täna oma kuldse kolmikuga ees ja Hamsik,Zielinsiki, Diwara keskel nii, et Napoli peaks suutma täna Genoa probleemideta ülemängida. Interi vastu ei suudetud ära lüüa, kuid oli meeletult ebaõnne ja Inter on Inter. Genoa mängib ise hästi aeglast stiili ja Taarabtid, Laxaltid nende töö kaitsesse on 0 ja kui seda Napoli vastu ei ole, siis fuck nendega.

      Napoli EH (-1) @2.02 panus 25 ühikut
      Tundub päris hea, Panin ise ka sinna natuke raha peale!

      Kommentaar


        ma paneks lausa Napoli -1.5

        Kommentaar


          Cska otsustas ikka korralikult munni mängida ja keeras perse... Selline meeskond ja rünnak oli kohati nagu lasteaed... Niimoodi Euroliigas küll midagi ei tee. 81 punkti pandi.

          Genoa otsustas ka muidugi, et tuleb kohe alguses ära lüüa. Taarabt lõi ju luges mu blogi, et ma kritiseerisin teda ja pani näkku mulle.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Genoa otsustas ka muidugi, et tuleb kohe alguses ära lüüa. Taarabt lõi ju luges mu blogi, et ma kritiseerisin teda ja pani näkku mulle.
            tra ja veel millise värava lõi.. Aega on õnneks veel 85+ minutit.

            Kommentaar


              MILLINE FREE KICK MERTENSILT! 1:1!

              Setanta otsustas kordust mitte näidata ja pildi tasku vahepeal visata..

              Kommentaar


                Algselt postitas Navas Vaata postitust
                tra ja veel millise värava lõi.. Aega on õnneks veel 85+ minutit.
                Mertens hea poiss viigistas nüüd Peale selle värava pole Genoa midagi suutnud, Napoli on ikka liiga Beast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Mertens hea poiss viigistas nüüd Peale selle värava pole Genoa midagi suutnud, Napoli on ikka liiga Beast.
                  Mertensi 2:1 värav oli ka võimas ja see sööt mis tuli Diawaralt oli ka vägev. Samamoodi edasi ja Napoli teeb meie beti ära!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Navas Vaata postitust
                    Mertensi 2:1 värav oli ka võimas ja see sööt mis tuli Diawaralt oli ka vägev. Samamoodi edasi ja Napoli teeb meie beti ära!
                    Sellessuhtes lootust on, sest Genoa on hetkel relegatsiooni piirimail ja peavad hakkama ründama ja Napoli kontrad.... sest isegi kaitses olles 1:0 eduseisus oli Genoal üliraske ja vahepeal oli lausa piin vaadata kuidas Napoli ei suutnud väravasse lüüa. Viimases 5 mängus va Milan on Genoa kõik oma väravad, mis sisse imetud teisel poolajal. Hetkelgi on pallivaldamine 70-30 ja genoa on jooksnud nagu segane järgi ja eks mingihetk lööb väsimus peale. Napoli on õnneks meeskond, kes ei rahuldu 1 väravalises eduseisus olemises ja minnakse samamoodi peale nagu ikka. Natukene parem realiseerimine ja 3-4 peaksid ka tulema.

                    Kommentaar


                      Mertens on tegudemees! Hattrick!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Navas Vaata postitust
                        Mertens on tegudemees! Hattrick!
                        Jaa, aga siin võiks seis 5:1 6:1 olla ja asi kindel...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Jaa, aga siin võiks seis 5:1 6:1 olla ja asi kindel...
                          Panin livebetis, et Napoli lööb mängu 4. värava ja ka sealt tuli natukene raha juurde!

                          Võimalus isegi cashoutida, aga Napolil siuke hoog sees et ei usu ja ei paista kuskilt, et Genoa suudaks siin lööma hakkata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Navas Vaata postitust
                            Napolil siuke hoog sees et ei usu ja ei paista kuskilt, et Genoa suudaks siin lööma hakkata.
                            Söön oma sõnu hetkel..

                            Kommentaar


                              Sitt päeva algus, aga õnneks mängisin poolte standardbetidega ehk kahjum täna -75 ühikut.

                              Cska ja Napoli betid olid eriti valusad... Aga noh jah mis sa teed shit happens. Ehk Nba toidab.

                              Kommentaar


                                NBA

                                Charlotte Hornets vs Denver Nuggets

                                Hornetsi mängudest olen 3/2 näinud ja mingit muljet nad jätnud ei ole. Vigastused ja mängujuhi puudumine ja Howardi 0 IQ ja annavad tunda kõvasti ning Atlantat siin võideti, aga seda Atlanta täielikust kustumisest teisel poolajal ja Atlanta on ikka ülipask hetkel. Pistonsilt ja Bucksilt saadi 10nesed pakid. Denver Nuggetsil ei ole ka midagi ülemäära rõõmustavat olnud. Utahile kaotati 1 mäng noh Utah on hea kaitsemeeskond ja esimene mäng ja võõrsil. Sacramento Kings, kes paberil neist nõrgem seal kindel 17 pakk vastastele ja lasti visata ainult 79 punkti. Wizardsi vastu 104:109 kaotus, aga Wizards on hetkel hullus hoos ja see oli selline kahe võrdse vaheline duell. Samas Wizards on kõige vähem visanud just Nuggetsi vastu. Seega ma usun, et täna nüüd Nuggets võtab ennast kokku ja nõrgemate vastu osatakse ju väga hästi mängida ja seda Hornets hetkel kahtlemata on ning sellepealt eelmine aasta ka läänes ülinapilt playoff joone alla jäädi.

                                Denver Win @1,73 panus 100 ühikut

                                Kommentaar

                                Working...
                                X