320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Navase Spordiblogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Shparkz
    replied
    Vaikselt on valus vaadata kuidas sa raha ära viskad.

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Oeh.. Üldse ei tahaks siia panust teha, aga läheb peale!

    LiveBet: Itaalia Vs. Rootsi Itaalia saab EDASI! @2.11

    Peale esimest poolaega vaadates, on mäng väga lahtine olnud ja Itaalial nibin nabin löömata jäänud, Rootsile on andmata jäetud vähemalt 1 penalt, aga hoiab veel kohtunik seda sirgent joont seal!

    Odd: 2.11
    Panus: 20€
    Võimalik Võit: 42.20€

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Jees, peale poolaega oligi arvata seda paska!

    Kontojääk:-2.02€

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Poolaeg! - 0:0!

    Taanil oli suurepärased võimalused need väravad ära lüüa, aga Randolph tassis suurepäraselt Iirimaad ja korra pidi isegi Schmeichel ühe super tõrje tegema!

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Teen täna enda standard panuse: 10€ MMi Playoffile! Olen ka üritanud ennast ära hoida MMi playoffist, aga siiski soov on täna panna kuna pole ammu pannud ka siia midagi!

    Taani Vs. Iirimaa Mängus lüüakse üle 1.5 värava

    Mõtlesin panna kas Taani saab rohkem kui 1.5 kollast kaarti, aga jälgisin, et viimasel ajal ei olda saadud väga palju kollaseid kaarti, samas see on nüüd playoff mäng ja tuleb väga palju jõulisit kaitsmist ja hoidmist, siiski eeldan, et 2 väravat me täna näeme!

    Odd: 1.57
    Panus: 10€
    Võimalik võit: 15.70€

    Leave a comment:


  • Navas
    replied


    Lõpp läks päris rabedaks ära ja tundus, et pean cashoutima ja Real lööb raudselt selle 4. värava ära, aga "õnneks" nii ei läinud! Mängus löödi päris ilusad ka veel peale kauba(Asensio kuul ja Ronaldo sööt Iscole oli super!)

    Kontojääk: +8.02€

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Poolaeg!

    Real Madrid 1:0 Las Palmas

    Benzemal oli tohhuja neid võimalusi ära lüüa, Ronaldo tabas korra posti ja värava lõi peaga ära Casemiro! Hea

    Betsafe pakub cashoutiks 11.68€ ehk +1.68 euri kasumit. Ei võta vastu! Lähme edasi!

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Võtsin paar päeva puhkust ja lähme uue hooga!

    Real Madrid Vs. Las Palmas. Las Palmas võidab händikäp (0-4) @1.62

    Me kõik teame, et Real Madrid ei ole just eriti heas vormis ja koeff pole sugugi madal sellele, et Real võib võita 3 väravaga Las Palmast. Muidugi mulle kui Reali fännina oleks see super, kui Real suudaks seda teha, aga täna pole vaja!

    Odd: 1.62
    Panus: 10€
    Võimalik võit:16.20€

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    No minu arust koosseis oli isegi täitsa okei, teine poolaeg tuli Suso sisse ja Milani mäng läks palju paremaks. Tabati korra isegi posti, aga värav jäeti jälle löömata ja jälle 0:0 nende omavaheline kohtumine.

    Kontojääk: +1.82€

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Navas Vaata postitust
    Täna liigume aga Euroopa liiga suunal!

    20.00
    AEK Athen Vs. AC Milan. AC Milan võidab @2.40


    Olen otsustanud minna sedapidi, et AC Milan läheb täna Kreekase 3p järgi ja võetakse see kohustuslik edasipääs täna alagrupist ära. Kaitsta suudab Milan väga hästi, sest ka Bonucci on tagasi. Ründes ootaks Andre Silva või Patrick Cutrone poolt väravat. Mõningad kahtlused on, et Suso ei saa täna mängida kerge vigastuse tõttu, aga eks paistab! FORZA MILAN!

    Odd: 2.40
    Panus: 10€
    Võimalik võit: 24.00€
    Ma annan sulle sõbraliku soovituse - ära mitte kunagi panustada Euroopa liigale enne alg 11 ilmumisi... sealt võib tulla niipalju halbu üllatusi, et...

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Täna liigume aga Euroopa liiga suunal!

    20.00
    AEK Athen Vs. AC Milan. AC Milan võidab @2.40


    Olen otsustanud minna sedapidi, et AC Milan läheb täna Kreekase 3p järgi ja võetakse see kohustuslik edasipääs täna alagrupist ära. Kaitsta suudab Milan väga hästi, sest ka Bonucci on tagasi. Ründes ootaks Andre Silva või Patrick Cutrone poolt väravat. Mõningad kahtlused on, et Suso ei saa täna mängida kerge vigastuse tõttu, aga eks paistab! FORZA MILAN!

    Odd: 2.40
    Panus: 10€
    Võimalik võit: 24.00€

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Kalev Kruusi panus on.... VÕIDETUD!

    Jah.. Real kaotas Tottenhamile 3:1 mis on täiega valus, aga vähemalt Ronaldo lõi ära ja võidu tõi koju
    City ja Napoli tegid omavahel selgeks juba asjad avapoolajal minujaoks.
    AITÄH Daniel Sturridgele kes lõi 90+1 selle Liverpooli 3:0 värava ära! Kurat varem Milner eksis penaltil, aga saab andeks!

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Pihtas põhjas sul Liverpooli mänguga joppas muidugi, et nii viimasel hetkel.
    joppas tõesti, tõsiselt kahju, et Lindpere ja Kruusi oma ümber vahetasin, tegelt oli mõttes Juki oma isegi, aga eeldasin et Ronaldo täna ei löö.

    Kontojääk: +11.82€

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Pihtas põhjas sul Liverpooli mänguga joppas muidugi, et nii viimasel hetkel.

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    POOLAEG!

    Tottenham 1:0 Real Madrid - Tottenham lõi oma värava sulust ja Real nii mõnegi võimaluse löömata jätnud, aga küll löövad
    Napoli 1:1 Manchester City - Võidetud!
    Liverpool............. ÄRGAKE ÜLESE! sitaks mannetu avapoolaeg liverpoolilt.. Küll ärkavad ellu...... ma loodan.

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Panustan nii kaua oma plusssummaga kuni olen kunagi miinuses ja lähen standardpanuste juurde siis.

    Meistrite liiga õhtu KALEV KRUUSIGA!

    Jah, olen otsustanud Kalev Kruusi komboga kaasa minna. Kokku pani ta selles tänases jalkagurude saates!


    Kalev Kruus väidab: Tottenham, Real, Napoli ja Man.City löövad kõik vähemalt ühe värava + Liverpool lööb vähemalt 3 väravat @3.00

    Mina väidan: Jah, teeme ära!

    Odd: 3
    Panus: 3.94€
    Võimalik võit: 11.82€

    Leave a comment:

Working...
X