320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muudatused SBT hooajaks 18/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    SBT 26,27 ja 28 jätkub vana formaadiga.

    Rahulikke pühi kõigile väärtusteotsijatele ja muidu panustajatele!
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      #92
      Saladus pole, siis palju häãletajaid oli?

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
        Saladus pole, siis palju häãletajaid oli?
        12 hääletajat nagu ma näen.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #94
          See SBT hooaeg jääb kindlasti viimaseks. Vähemasti minu vedamisel siin soccerneti foorumis.

          Ühtlasi, kui SBT26-le pole reedeks 10 inimest reganud, siis jätan edasise hooaja pooleli.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            See SBT hooaeg jääb kindlasti viimaseks. Vähemasti minu vedamisel siin soccerneti foorumis.

            Ühtlasi, kui SBT26-le pole reedeks 10 inimest reganud, siis jätan edasise hooaja pooleli.
            Ma ei saa aru, et peale seda formaadi muudatuse teemat nagu tunne, et paljud ei taha osaleda vms. Väga kahtlane, et nii vähe huvi järsult näidatakse.

            Kommentaar


              #96
              Eks see olegi kaheotsaga asi.
              Kõigile ei saagi meeldida.
              Ja samas on sbt niikaua toimunud, et paratamatus on ka asjade ammendamine, isegi formaadi muutused ja nii edasi.

              Muidugi ma loodan,et asi jätkub ,sest kuigi ma enam panustamisega ei tegele,siis siin on ju tore toksida vahelduseks.

              Kommentaar


                #97
                imo tundub, et pigem lihtsalt Jaanuar on kuidagi kahtlane kuu kõigi jaoks. Tavaliselt SBT Veebruaris alganud, ajal mil inimesed uue aastaga rohkem kohanenud

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                  imo tundub, et pigem lihtsalt Jaanuar on kuidagi kahtlane kuu kõigi jaoks. Tavaliselt SBT Veebruaris alganud, ajal mil inimesed uue aastaga rohkem kohanenud
                  Veame kihla, et järgmine turna kordub sama, siis jälle jne...

                  Olen palunud kõik need aastad kanda osavõtutasu esimesel võimalusel ja seda pole kunagi tehtud (üldpildis).
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Veame kihla, et järgmine turna kordub sama, siis jälle jne...

                    Olen palunud kõik need aastad kanda osavõtutasu esimesel võimalusel ja seda pole kunagi tehtud (üldpildis).
                    Vb osalejad ei saa väga aru, et kas või mis see muudab, kui ta kannab esmaspäev, kolmapäev või reede selle osavõtutasu.

                    Kommentaar


                      See on psühholoogiline efekt, millest saab ka minusugune rumal inimene aru.

                      Ehk siis need, kes tegelikult plaanivad osaleda, kannaksid esimese 3-4 päeva jooksul osavõturaha, siis on nädal aega enne turniiri algust 12-14 osavõtjat.

                      Ja kui sa oled kahe vahel, siis on oluliselt suurem tõenäosus, et sind huvitab osavõtt üritusest, millel on 14 osavõtjat, kui 7.

                      Võimalikult varajane osavõturaha kandmine on üks väheseid asju, millega te olete saanud mind aidata (tõsi mõned ka niiviisi käitunud). Olen seda korduvalt ka rõhutanud.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        SBT on ilmsegelt mõnus sõbralik võistlus, mis teatud seltskonnale siit jätkuvalt huvi pakub, aga eks iga asi vajaks värskendust, sest see on juba omajagu aega toimunud. Tuli selline mõte, mis ei pruugi võibolla üldse toetust ega midagi saada, aga kuna hetkel käivad kõik Eesti suuremad liigad igal spordialal, siis miks ei võiks järgmine SBT tulla Eesti spordile ainult? Reeglid kõik võivad samaks jääda, aga panustada saab ainult Eesti spordi eventidele?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

                          Nagu öeldud, siis järgmine SBT on viimane minu korraldamisel.[/COLOR]
                          aga mis sind motiveeriks korraldama ka edaspidi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            aga mis sind motiveeriks korraldama ka edaspidi?
                            Ma ei tea. Ma ei usu, et neid asju üldse on tegelikult. Sellisel kujul, sellises kohas võtab see hetkel ära rohkem jõudu kui pakub rõõmu.
                            Instagram

                            Twitter

                            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                            telekavaataja.blogabet.com

                            Kommentaar


                              Kas korraldamise suhtes mingit innovatiivset lahendust ei oleks välja pakkuda mille läbi suurema töömäära saaks telekavaataja õlgadelt maha? Et näiteks annaks mängijatele endale rohkem vastutust tulemuste kontrollimisel ja ühikute lugemisel. Usaldusväärne seltskond siin. Keegi meist ju ei xiidiks.

                              Mingi google docs excel vms. Igaüks updateb oma ühikuid ise.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Kas korraldamise suhtes mingit innovatiivset lahendust ei oleks välja pakkuda mille läbi suurema töömäära saaks telekavaataja õlgadelt maha? Et näiteks annaks mängijatele endale rohkem vastutust tulemuste kontrollimisel ja ühikute lugemisel. Usaldusväärne seltskond siin. Keegi meist ju ei xiidiks.

                                Mingi google docs excel vms. Igaüks updateb oma ühikuid ise.
                                Sounds like a plan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X