320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mismoodi sa betfairis toimetad kui see saladus ei ole? Nüüd mul tuli jälle meelde, et nad on mulle siiani raha võlgu raisk!

    Kommentaar


      Betinasia kaudu. Pakuvad seal exchange-e ja mõnda aasia bookiet ühe katuse alla koondatuna.

      Kommentaar


        Peale esimese geimi kerget ehmatust tuli edasi suht hõlpsalt ära. Kas täna peaks meile Belgia vastu ka vist panema, koef hõljub kuskil 2.4 kandis?

        Kommentaar


          no nii orb, et Davis kiires lõppmängus midagi ei suutnud ja Gerasimov umbes 700st murdepallist ühe ära kasutanud vaid

          Kommentaar




            ma olen thiemi #1 hater muidugi, aga Andujar võitis eelmine nädal Federeri, 11 koef nagu peaks ok olema siin ka

            Kommentaar


              Mul oli vist õigus eesti-belgia koha pealt, nüüd koef ainult 2.12, ei võind siis kohe ära võtta



              Kommentaar


                Kommentaar




                  Kenin sai siin esimest korda üleüldse see aasta teisest ringist kaugemale muidu, ei hooma päris hästi miks ta favoriit on ikka..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust


                    Kenin sai siin esimest korda üleüldse see aasta teisest ringist kaugemale muidu, ei hooma päris hästi miks ta favoriit on ikka..
                    The changes made by Sofia Kenin recently, as well as her improving health in general, leads to a bit of value on her in this all-American contest in a battle to reach the 4th round. I was on Kenin 2-0 in the previous round, and outside of a slightly nervy moment at *4-5 in the first set, Kenin wa


                    Kenin vs Pegula :
                    Kenin did extremely well to push past Baptiste in straight sets, and this sets up another very winnable contest against a talented American. Martincova continued to struggle to find form on clay, and Pegula wasn’t much better but her slight edge in power proved to be a difference maker as Martincova was looking to earn points and Pegula was free to just keep hitting/counterpunching. For this match, Kenin really has the edge in experience, and her backhand just makes her a really tough prospect for anyone without a lot of power to beat. She has a fluid motion and can take the ball in either direction, with pace and depth. Pegula is quick, but on dirt she isn’t the best mover. Kenin’s forehand can decelerate at times, but she tends to play her best at the majors. Kenin in 2.

                    Kommentaar


                      2 arvamust miks Kenin võita võiks aga elame näeme. Ace mängib veel Struff võidab esimese seti @2.45

                      Kommentaar




                        Kindlustasin ära lihtsalt kasumiga.. Tundub veits kahtlane

                        Kommentaar




                          Gamblin nende kopikatega, mis eelnevast surebetist tulid

                          Kommentaar






                            Et seda ka et, kui betinasias panen, siis tihti koefid betfairist vms exchangedest, kust peale võitu, u 2% maha tõmmatakse commisioniks, et reaalne koef tglt natuke väiksem vb.

                            Kommentaar




                              Ühe seti saab kindlalt kätte..

                              Kommentaar


                                kui nüüd Badosa ka võitma peaks, siis on vist suht kindel, et Serena mängib finaalis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X