320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaotasid kõik underdogid hoopiski , Kerber paistab vähe koguvat vormi vahelduseks.



    Mäng paistab võrdsem kui liin näitab

    Kommentaar


      Kommentaar


        6 pealelööki esimene poolaeg, 14 kannatab veel ära.

        Kommentaar


          bet365 arvestab ju iga asja pealeöögiks või mäletan ma valesti? Mingi 40m pealt paneb keegi löögilaadse asja vastu kaitsjat - pealelöök.

          Kommentaar


            Need 2 ei harrasta õnneks suvalisi pealelööke 40lt. Värava peale läinud kahtlaseid tsenderdusi pole igatahes võetud pealelöökideks. Kuid nüüd on jube kiirelt 6 täitsa päris lööki ikka pandud ja läheb higistamiseks igatpidi.

            Kommentaar


              18 pealelööki jäi.

              Vahekokkuvõte:

              Turnover: 86 685
              Profit: 11 247

              Kommentaar




                Fucsovics juba 3 päris kõva skalpi võtnud, loodetavasti siis viimatine 5-setiline Rubljoviga liiga läbi ei võtnud. Isegi 36 36 46 sobiks ju selle handyga.

                Kommentaar


                  36 46 46 jäigi. Ega Novaki vastu rohkem ei saagi kui ei jaksa tagantkätt mängida enam ja kõik löögid lõikad.



                  Tuleb ilmselt maraton, servi vast kumbki väga ära anda ei kavatse paistab juba (live 2-2 hetkel)

                  Kommentaar


                    Ei tulnud maraton

                    Turnover: 86,984
                    Profit: 11,427

                    Bet365 andis tasuta kümpsi ka, panin Taanile @ 5.85 selle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                      Ei tulnud maraton

                      Turnover: 86,984
                      Profit: 11,427

                      Bet365 andis tasuta kümpsi ka, panin Taanile @ 5.85 selle
                      Kas kõik said selle? Mul endal läks meelest kasutada

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cabron Vaata postitust
                        Kas kõik said selle? Mul endal läks meelest kasutada
                        LIVEBETis saad ka kasutada seda ju, ei?
                        When you're dead. You dont know you're dead. It's only difficult and painful for others. The same applies when you're stupid.

                        Kommentaar




                          Tundub nagu jube kõrge ??

                          Kommentaar




                            Kaks elupõlist challenger-tasemel liivagrinderit. Ainult, et Coria on selles asjas selgelt parem ja paari nädala eest nad mängisid alles ka: https://www.atptour.com/en/scores/ma...2021/558/MS006

                            Kommentaar


                              Tekitab väikest paanikat alati kui koefid üles roomama hakkavad peale seda kui ma omast arust valueka leidsin Aga kui Coria just pressikonverentsil pole seletanud kui palju valu ta issias teeb, siis nüüd 1.6 oleks lihtsalt steal. Idk, eks maksab kätte mulle.



                              Ma siin kardan ainult seda, et Hurkacz pole elus veel grandslami teise nädalasse jõudnud, et kui valmis ta füüsiliselt ja mentaalselt on tänaseks. Berrettini polegi murul see aasta veel kaotanud, kuid siin wimbledonis vähemalt tal ajaloo lihtsaim loos ka olnud. Massiivsed servid ja eeskäed on hea relv murul, kuid mis siis saab, kui tulebki täiesti teistsugune vastane, kes oskab kaitsta servi ja pidevalt võrku murrab, nii et su hädine tagakäsi alati ära lüüakse ja tugevast eeskäest kasu pole müüri vastu pekstes?

                              Kommentaar


                                Naljakas oli vaadata seda mängu lausa, Berrettini vahtis keset punkti juba oma nõrgema käe pool paariskastis, kuid treener oli selged juhised andnud noormees Hurkaczsile et pressi tagakäe alla ja sealt tuli mustmiljon eksimust ka, sest polnud enam ruumi kuskile lüüa. Iga kord päris joont ei taba ju ja vahepeal võiks mõistus koju tulla ja teisele poole ka suunata . Muidugi Berrettini serv ja eeskäsi oli endiselt mega, vaatame mis koef djoko vastu tuleb, ilmselt gamblin seal.



                                Siin pole midagi muud öelda, kui et djoker läheb edasi, kuid mitte ilma võitluseta. 7 geimi oleks ikka päris nahhaalne seatapp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X