320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rahvaspordipäeva kulgemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oh kuidas ajad on muutunud ikka, Barca täna @2.5 vs Benfica, paar aastat tagasi oleks see koef mingi 1.05 olnud. aga raha läheb peale ilma koosseise vaatamata/enne kui koef langeb, yolo.

    Kommentaar




      no ma loodan siin, et Pärnu rünnakul nii kehva pole kui eile

      Kommentaar


        Algselt postitas Calva Vaata postitust
        oh kuidas ajad on muutunud ikka, Barca täna @2.5 vs Benfica, paar aastat tagasi oleks see koef mingi 1.05 olnud. aga raha läheb peale ilma koosseise vaatamata/enne kui koef langeb, yolo.
        😁😁😁😁😁

        Kommentaar






          365 hakkab ka vaikselt mingite sentidega kiusama, loodetavasti hooaja alguse asi

          Kommentaar




            fuuck silme all tapetakse kõik liinid ära. Aga rapla saab 30ga põssi täna, meeskond komplekteerimata ja pooled profimängijad katkised, proovin edasi toppida.

            Kommentaar






              Kommentaar


                Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                fuuck silme all tapetakse kõik liinid ära. Aga rapla saab 30ga põssi täna, meeskond komplekteerimata ja pooled profimängijad katkised, proovin edasi toppida.
                kas Ogre -27.5 ei võta B365s? või sa pigem utreerisid

                Kommentaar


                  Mis Tartu -11.5 arvad Läti Ülikooli vastu?

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      kas Ogre -27.5 ei võta B365s? või sa pigem utreerisid
                      Paistab, et liin üldse suletud seal hetkel. Mingi suure koefiga oleiks vabalt ka -27.5 võtnud jap. Raplal mingi 4-5 profimängijat rivis, ülejäänud seltskond on 16-aastased.

                      Multiquote ei tööta mul hetkel, aga ma ei tea LU tausta eriti hetkel, ei julge praegu midagi panna.

                      Kommentaar


                        -21.5 oli kuban ↑↑

                        Kommentaar


                          Mulle meeldis ka Tartu spread, kuna tundub et tugev sats kokku saadud ja sõprusmängudes häid tulemusi näidatud. LU ridadest on 2 põhimeest lahkunud (miska 13ppg, zunda 12ppg) ja asemele tulnud ainult tundmatud noored ehk peaks olema nõrgenenud.

                          Kommentaar


                            Aitäh Rapla panuse eest!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                              Aitäh Rapla panuse eest!
                              Ja käigu ma karuperse Kubani oma eest . Saavad Kubani eeslid vist omajagu üllatuskaotusi see hooaeg kui keegi peale Mccollumi korvpalli mängima ei hakka. Aga Tartu mängu juutuubilingil liigub pilt mingi 2fps vahepeal, mis nali see on nüüd.

                              Kommentaar




                                wtf 3go? rahvaspordipäev sooviks bettida ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X