320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga bingo!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Hooaeg läbi! Viimases voorus ei tulnud välja ühtegi uut loosipalli, nii et täismäng jäi välja loosimata.

    Täismängu võitjale ette nähtud 34 eurot läheb vähiravile. Koondise nokats jääb praegu uue omanikuta.
    Diagonaalidemängu võitis telekavaataja: auhinnaks koondise sall ja 14 eurot.
    Nurkademängu võitis axiss: auhinnaks 8 eurot.

    Võtan võitjatega privas ühendust.

    Natuke statistikat ka. 119 väljapakutud sündmusest realiseerus 54 (teema avapostituses on need rohelisega välja toodud). Kõige enam vedasid bingomängijaid alt Robi Saarma ("Robi Saarma jõuab 12 väravani" oli 10 pileti peal), Nõmme Kalju ("Kalju võidab 4 liigamängu järjest" oli 8 pileti peal) ja kohtunikud ("Ühes mängus määratakse 3+ penaltit" oli 7 pileti peal).

    Nurgad said lõpuks täis 6 bingomängijat 28st: axiss 11 vooruga, richard777 20 vooruga, telekavaataja, Sir Sunny Athletic, keenjus250 ja seepolnudlahe 31 vooruga.

    Diagonaalid said täis telekavaataja, Sir Sunny Athletic, keenjus250 ja seepolnudlahe - kõik tegid seda 31 vooruga ja võit kuulus kõige varem postitatud piletile.

    2 mängijat said täidetud 8 ruutu, 5 mängijat 7 ruutu, 8 mängijat 6 ruutu, 9 mängijat 5 ruutu, 3 mängijat 4 ruutu, 1 mängija 3 ruutu. Keskmiseks tulemuseks oli seega 5,7.

    Võib-olla olid variandid pisut liiga kirved, aga oli ka väga ettearvamatu Premium liiga hooaeg. Kui järgmisel aastal peaks uus bingo tulema, siis sihin suht samasugust raskustaset.

    Kommentaar


      #92
      Aitäh, oli tore!

      Kommentaar


        #93
        Suur aitäh sulle!

        Võid vabalt auhinna mulle kandmata jätta. Kui ma sind ümber ei veena, siis ma olen tänulik, kui toetad selle 14 euroga Tribüüni: https://www.buymeacoffee.com/tribuun
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          #94
          Tänud mazz

          Kommentaar


            #95
            Väga lahe oli!
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              #96
              Enne kui uue bingohooaja käima lükkan, pakun võimalust teil siin omapoolseid bingopalle soovitada. Oodatud on mistahes Premium liigaga seotud sündmused, mis peaks tõenäoliselt selle hooaja jooksul teoks saama, aga ei pruugi.

              Kommentaar


                #97
                Tarmo Kink eemaldatakse mängult?
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  #98
                  Podcastis esinemine toob mängijale/treenerile trahvi

                  Kommentaar

                  Working...
                  X