320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pes Vaata postitust
    Miks? mul läks eile väga hästi
    Novot, siis sa ju ei taha seda võidetud raha ära kaotada.

    Kommentaar


      liverpool-udinese, mönchengladbach-fenerbahce, psv-napoli, newcastle-bordeaux; nendes mängudes üle 2.5 ja koef tuli 11.67 ning võit.

      Panin livebetis veel Dniprole DNB-le, kui nende koef oli 5.

      Tottenham rikkus täna siis suure võidu ära
      sigpic

      Kommentaar


        Mul ka Tottenham piletisse lisatud – tundus suht kindla peale minek. Lives panin lõpus Atletico võidu, õnneks tõi raha tagasi.

        Kommentaar


          Atletico lõi oma võiduvärava 90+2'

          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Kuule mineperse Tofoa, oli ju jutt, et jagame rikkaks saamise retspte eks?

            Ei tegelt, ma ise sain täna 9,smth koefiga 2,5+ overitega piletist raha ja KURADI LIVERPOOL jättis 16,smth koefiga piletist saamata. Kasum, aga oleks võinud ju parem olla.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Oskab keegi mulle anda ratsionaalse seletuse, miks on Sampdoria koefitsent Chievo vastu, kes 5 mängu jutti kaotanud ja pole 11 mängu Sampdoriat võitnud, nii suur?

              Kommentaar


                mõtlesin ka Itaalia liigale - Torino, Sampdoria, Juventus tundub mõistlik? Oleks veel midagi juurde valida?

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ära panust. Mitte kunagi enam.
                  Pooleldi jumala õige. Euroopa liiga peale ei saa panustada, sest seal mängivad reservid ja iial ei tea, mis välja tuleb. Võitsin 10€, sest ei panustanud eile.
                  Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

                  Kommentaar


                    Cagliaril ja Chievol on mõlemal veriuus peatreener ehk "uus peatreener pukis, terve tiim on ülimotiveeritud" oht on üsna reaalne (ma küll pole kindel, kas statistika toetab seda näilist tunnet, et uue peatreeneriga tiimid mõne aja mängivad märgatavalt tulemuslikumalt kui varasemalt).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                      mõtlesin ka Itaalia liigale - Torino, Sampdoria, Juventus tundub mõistlik? Oleks veel midagi juurde valida?
                      Kas sa tahad teha ainult Serie A kombo või tahad ka teistes liigades toimuvaid mänge nädalavahetusel juurde lisada?
                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok Vaata postitust
                        Pooleldi jumala õige. Euroopa liiga peale ei saa panustada, sest seal mängivad reservid ja iial ei tea, mis välja tuleb. Võitsin 10€, sest ei panustanud eile.
                        Itaalia, Hispaania ja Inglismaa klubid mängivad nõrgemate kooseisudega, aga nt. Ida-Euroopa klubid võtavad suht tõsiselt seda. Tuleb lihtsalt õigetele mängudele panustada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                          Tuleb lihtsalt õigetele mängudele panustada.
                          Võtan Sinu terviseks ühe lonksu teed.
                          Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

                          Kommentaar


                            Keegi kossuspets ka siin on? Tarva koef kodus üle 2. rudupisega. Tunduvad suht võrdsed tiimid, aga tarvas kodus võiks nagu võita ju.

                            Kommentaar


                              Kuigi ma olen väga Tarva poolt, siis panin Rudupise peale. Tundub, et peaks ikka niipidi minema.

                              Kommentaar


                                tegin siis vahelduseks ühe korvpalli ennustuse ka:
                                05.10.2012 21:00 Fenerbahce Ulker - Boston Celtics (1-2)97 - 91 1 4.75 Võit
                                15. eurist siis tubli 71,25 euri.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X