320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Räägiti siin pikalt triobeti NBA livebetist. Tundub, et täna sealne vastutav inimene taas jooma peal. Grizzlies - Heat skoor pahupidi.

    Kommentaar


      Töö käib nagu näha

      Kommentaar


        Tänased betid
        1. Rytas teeb cramole üle 7,5 punni ära koef
        2. Rytase võit ja OC võidab Pistonsit
        lisaks veel mõned jalkapanused.

        Kommentaar


          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
          Tänased betid
          1. Rytas teeb cramole üle 7,5 punni ära koef
          2. Rytase võit ja OC võidab Pistonsit
          lisaks veel mõned jalkapanused.
          Konsa jääb süüdi - 1,4. Kiirustage!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Konsa jääb süüdi - 1,4. Kiirustage!
            Eos sitt koef ju

            Kommentaar


              Mõnus öö oli - kaks kindlana tundunud betti pakkusid viimaste sekunditeni pinget - OC oli Pistonsiga suurtes raskustes ja alles lõpuga tuli võit ära ja teine panus Jazzi ja Miami võidu kombo oli ka väga ull, kolm lisaaega pluss Miami alles viimase kahe minuti lõpuspurt.

              Kommentaar


                kas keegi oskab öelda mingit registreeri-deposiidi (5-10€) ning esimene panus (juhul kui mööda läheb) tagastatakse? Paf.com tean. Neid nii palju, aga neil oma termid..Play at least..blablaba.

                Kommentaar


                  Tekkis üks rumal küsimus, et kui mul on 7 mängu ja teen 4-fold panuse, siis võib pmslt 3 mängu valesti minna, aga ma võin ikka mingi summa võita?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tannn Vaata postitust
                    Tekkis üks rumal küsimus, et kui mul on 7 mängu ja teen 4-fold panuse, siis võib pmslt 3 mängu valesti minna, aga ma võin ikka mingi summa võita?
                    Jep, aga see summa tuleb suht väike lõpuks kui 3 mööda läheb.

                    Kommentaar


                      Ma ei tea, kuskohast see nüüd tuli. POle mingi aasta aega panustanud. Triobeti konto tegin kunagi üldse seepärast, et serie-a mänge vaadata. Igatahes täna:L-Korea vs Austraalia. Korea läks kohe alguses juhtima, ma siis pärast seda panin kaks euri Austraalia võidule (10,5 oli sel hetkel). Lõpptulemus L-korea 1 vs austraalia 2. Väike võit on ka võit

                      nedaiboh trio ära selle huiab.

                      -e- ei huianud.

                      Kommentaar


                        Viimasel ajal olen aru saanud, et olen hiiglama halb ennustaja ning mu pilgud on pöördunud ruleti poole. Punane-must-punane-must kasvava panusega ning jälle lõunasöögiraha teenitud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tembu Vaata postitust
                          Viimasel ajal olen aru saanud, et olen hiiglama halb ennustaja ning mu pilgud on pöördunud ruleti poole. Punane-must-punane-must kasvava panusega ning jälle lõunasöögiraha teenitud.
                          ahah. Keenjalane plaan

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            ahah. Keenjalane plaan
                            Vana hea martingale! See ju töötab alati, ei?
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Töötab ikka. Seni olen näinud, et üks värv on tulnud välja maksimaalselt 5 korda järjest. Dubleerid panust ja ootad vaid võitu

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Vana hea martingale! See ju töötab alati, ei?
                                Ma eeldan et maksimaalsel panusel on piirang peal. Ja üsna väike piirang. Lisaks pole härra Tembul ilmselt vahendeid piiramatult.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X