320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wuhuu! Tundub et päris paljud panustasid sellele mängule ja elasid kaasa. Peale lay panuse panin 10neka veel Trios lihtsalt UAE võidule ja mänguga +35€, nice.

    Kommentaar


      Kahe päevaga on Elevandiluuranniku ja AÜE mängud toonud üle 200 plussi. Uskumatu. Ja ma isegi ei panusta mingi suurte summadega! Laivis on tulnud need joppamised, aga täna oli kavalaim bet et finaali pääseb (to qualify) 1,72, kuhu panin arvestatava summa, et saaks laivis bettides igal juhul plussi jääda. Hea päev.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        bet365 statistika järgi on Bel Abbes lähedale kuradi lähedal. Double chance on 3,75. hetkel on nad küll 1-0 taga aga aega veel on.

        Kommentaar


          Nii. Keegi FA Cupist oskab midagi rääkida ?

          Ise vaatasin Sunderland - Bolton, Sunderlandil 1.52. Kuna esimene mäng oli 2:2 viik siis sunderlandil kindlasti motivatsiooni on ja ehk võtavad ikka oma ?

          Huvitavad tunduvad veel ka teised premmi klubid.

          Bournemouth - Wigan, Wiganil 2.37
          Stoke - Crystal Palace, Stoke 1.60

          Kommentaar


            Sai ka kerge kopikas UAE võiduga tasku visatud
            Madridista

            Kommentaar


              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
              Nii. Keegi FA Cupist oskab midagi rääkida ?

              Ise vaatasin Sunderland - Bolton, Sunderlandil 1.52. Kuna esimene mäng oli 2:2 viik siis sunderlandil kindlasti motivatsiooni on ja ehk võtavad ikka oma ?

              Huvitavad tunduvad veel ka teised premmi klubid.

              Bournemouth - Wigan, Wiganil 2.37
              Stoke - Crystal Palace, Stoke 1.60
              Ma täna üldse ei julgeks FA Cupil bettida, kuna Inglismaa karikamängud on väga ettearvamatud, välja arvatud both teams to score. Koefid väikesed ka.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Prantsuse League Cup? Etienne viimased 3 mängu peksa saanud Lillelt, viimase 6 mängu kaotused vastavalt 3/1 Etienne kahjuks, kodus Lille võitis Touluset CS-iga, aga Etienne mängis 2:2 viiki.

                Kommentaar


                  Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                  Nii. Keegi FA Cupist oskab midagi rääkida ?
                  Ahneks ei tohi ka minna. Ei tasu nö. mänge otsida, vaid tuleb oodata selliseid nagu need UAE viimase nädala mängud, kus tegelikult ollakse selgelt üle ja koefid selle kohta väga korralikud, selliseid mänge on kuu jooksul piisavalt. Ise täna rohkem ei panusta kuna korralik kopikas päeva kohta taskus ja kuu aega tagasi pandud eesmärk kasumi näol ka juba saavutatud.

                  Egert2899 - Kas sa oled seesama egert rahafoorumist, kes osutab teenust nimega laytips? Kui jah, siis olen üks selle tellijast.

                  Kommentaar


                    Keegi oskab öelda, mis seal Triobetis toimub? Kunagi kui kasutasin, oli klienditeenindus mu lemmik osa sealt. (pean silmas livechati ja kiirust, mitte kliendiga suhtlemisoskust, mis oli juba ammusest ajast olematu.)
                    Olen 4 päeva üritanud livechati kasutada ja kogu aeg offline, tagatipuks ei vastata enam kirjadele ka. Mingi mahajäätud lahinguväli?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rando3 Vaata postitust
                      Prantsuse League Cup? Etienne viimased 3 mängu peksa saanud Lillelt, viimase 6 mängu kaotused vastavalt 3/1 Etienne kahjuks, kodus Lille võitis Touluset CS-iga, aga Etienne mängis 2:2 viiki.
                      Pane mõlemad skoorima. Lille'il on klassi, et ära lüüa ning ka S-Etienne tahaks kodus väravat lüüa. Kui üks lööb, tähendab see automaatselt seda, et teine asub ründama. Lihtne.

                      Afcon on võtnud mõlemalt mängijaid, Lille'ilt Salomon Kalou näiteks ja Etienne'ilt Max Gradel. Etienne on hullem laatsaret, seega edu kui soovid mängu tulemust ennustada.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                        Egert2899 - Kas sa oled seesama egert rahafoorumist, kes osutab teenust nimega laytips? Kui jah, siis olen üks selle tellijast.
                        Seesama Egert jah Mis teenusesse puutub, siis ei kujuta ette, kaua sellel tulevikku on, endal on igatahes üsna kopp ees asjast. Panustan parem ise, sest see raha, mis klientuuri pealt tuleb on ikkagi üsna väike.

                        Kommentaar


                          Leyton - Hull 2@ 2.15 tundub ka huvitav.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Egert2899 Vaata postitust
                            See sama Egert jah Mis teenusesse puutub, siis ei kujuta ette, kaua sellel tulevikku on, endal on igatahes üsna kopp ees asjast. Panustan parem ise, see raha, mis klientuuri pealt tuleb on ikkagi üsna väike.
                            Loodan et jätkad ikka Senised 4-5 kuud on näidanud et 10estega kuukasum vähemalt 100€, mis on täiesti soliidne, vähemalt minu jaoks. Ja kuna teenuse hind on 30 euri ja ma arvan et 10 klienti sul ikka on ehk 300 on päris korralik lisatasu, isegi kui see on 2peale. Kui suudad samas tempos jätkata, siis küll neid kliente ka juurde tuleb.

                            Kommentaar


                              Jätaks inglased kõrvale, sest Hispaanias on üks kaalumist vääriv mäng.

                              Real - Valencia

                              Reali vorm kõigub rängalt, Valencia oma liigub hetkel positiviivses suunas ning laupäeval oldi minu nähtu põhjal väga korralikud Sevilla vastu. Uue treeneriga on saagiks 7 võitu 8-st mängust. Kaotus oli võõral väljakul 0:1. Edaspidise jaoks tasub märkida, et endale on lubatud lüüa 5 väravat. Kuna tegu on ka veerandfinaali esimese mänguga, arvaks, et Valencia üritab ka skoori madalana hoida, sest väravalöömisfestivalil jääb peale Real. Pluss uus treener on veidi tagasihoidlikum reeglina.

                              Eelmise aasta (2012) kaks mängu Santiago Bernabeul jäid viiki, aga need ei ütle praeguses olukorras palju.

                              Valencia X2 on 3,40 365-s. See on muidugi veidi riskantne aga siiski ülepakutud kontorite poolt, kes ootavad ilmselgelt väravatesadu.

                              Aga millele reaalselt mõelda:

                              Valencia +1 aasiaga on 2,60 (Real peab vähemalt 2 väravaga võitma, et kahjumisse jääks panus)

                              Valencia +2 aasiaga on jätkuvalt ligitõmbav: 1,52. (Real peaks vähemalt 3 väravaga võitma, et kahjumisse jääks panus).

                              Eeldatavad:

                              Real: Casillas; Arbeloa, Carvalho, Varane, Coentrao; Khedira, Alonso; Di Maria, Özil, Ronaldo; Benzema
                              Valencia: Guaita; Pereira, Ramo, R. Costa, Cissokho; Banega, T. Costa; Parejo, Jonas, Piatti; Soldado

                              Puudujad on siis: Pepe, Ramos (Real) - Albelda, Canales, Feghouli, Mathieu (Valencia)
                              Väike küsimärk: Soldado jättis eilse treeningu vahele.

                              Muidugi tuleb endalt mitu korda küsida, kas julged Reali vastu panustada.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Targad onud räägivad,et Real keskendub see hooaeg põhiliselt nii CL-le kui ka CUP-le, Valencia aga paneb suuresti rõhku just liigale.
                                Ja Reali eelmine mäng lõppes üsna nukralt, siis ilmselt täna tahavad kindasti võita ja võita suurelt, kuid kuna Realil on põhikaitsjad väljas( nagu eelpool mainitud), siis ma kaldun arvama,et tuleb suureskooriline mäng.
                                Seega minupoolne soovitus
                                BTTS @ 1.62 ja üle 3.5@ 1.90

                                Aga mina isiklikult hoian antud mängust eemale, liiga palju erinevaid stsenaariume, mis võib juhtuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X