320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Tõsiselt räägid või? Päris head moraalinormid sel juhul. Sama hea, et kui näiteks restoranis rahakoti laua peale unustad, siis kelner võib seal rahus sorida ja raha endale võtta, sest oma süü ju, et unustasid.
    Loogiline ,et võib ju :S.. samahästi ta võib selle oma tasku panna :P.. Kohtus võiksid need tegelased vabalt võidu saada, kui korraliku advokaadi palkaks ,sest nemad ei ole ju süüdi ,et selle vea leidsid.. Mis nad siis tegema oleks pidanud ? kirja saatma kohe ,et kuulge teil siin süsteemi rike milletõttu , me siin juba pikemat aega teenime ? loogiline ,et mitte.. Sinu jutu põhjal jääb mulje ,et kui poes sulle antakse raha tagasi natuke rohkem, kui oleks pidanud ,siis sa ütled kohe müüale ,et kuulge te arvutasite valesti ?.. Ei nohh hea kui nii ausaid ja moraaliga inimesi meie riigis leidub.. iga teine teeks selle rahaga poest kiirelt minekut
    Kui võimalus süsteemi petta, tuleb seda teha, elu on selline, tugevam jääb ellu.. face it !

    Kommentaar


      Tõesti tore, kui sellise ellusuhtumisega hakkama saad maailmas. Aga päris jube, kui sinusuguseid palju on. Minu aurst olid need kutid väga mõtetud pätid, kes ei suutnud hetkegi tagajärgedele mõtelda. Ma ei kujuta küll ette kuidas - no brains?
      Pood poeks, aga mida see fortuna.ee kellegile tegi. Erinevalt poemüüjast, kes iga natukese aja tagant eksib kas oma kasuks või kahjuks, pakub mingi keskond sulle "normaalset" (antud lehe puhul jutumärkides") teenust ja sa teed mida? Rahakott restoranis on ka vale näide - see on ikka see, et sa näed, et tagant uks jäeti lahti ja lähed kellegi koju ja võtad laualt rahakoti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Tõesti tore, kui sellise ellusuhtumisega hakkama saad maailmas. Aga päris jube, kui sinusuguseid palju on. Minu aurst olid need kutid väga mõtetud pätid, kes ei suutnud hetkegi tagajärgedele mõtelda. Ma ei kujuta küll ette kuidas - no brains?
        Nooh.. ma usun ,et siin on tegu nagu iga teisegi kuritööga.. Kui inimene inimese tapab ,kas ta mõtleb tagajärjele ? Kui purupurjus isik autorooli läheb, kas ta mõtleb tagajärjele?.. eks nad ikka mõtlevad ,aga liiga hilja - sellest pole kasu.

        Kommentaar


          Olen öelnud küll kusjuures, nagu ka näiteks automaati unustatud pangakaardiga inimesele järele jooksnud. Eks sellepärast muidugi suur rikkus pole kah seni majja tulnud, peab taktikat muutma ilmselt.

          Ja eeldan siis, et kui näiteks pubis koos sõbraga vutti vaatad ja sõber poolajal läheb vett viskama, siis lased tema pooliku õlle ka siva rindu või? Ja jopetaskust võtad koduvõtmed ja lähed teed maja tühjaks. Ise loll jättis ripakile ju. Sest et milleks sellist poolkõva värki ajada, kui on juba põhimõtted, siis tasuks rauda lõpuni taguda ikka, kui vähegi võimalus on. Tra, täiesti hämmastav ikka, mis frukte ringi liigub.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Päris huvitav värk on.

            Eestis on nüüd kindlasti terve hunnik kibestunud mängureid, kes pelgavad et on oma teenitud kopikast ilma jäänud (ärge võtke isiklikult). Mul ei ole absoluutselt kahju. Oma tutvusringkonnale mõeldes, siis on seal samuti õnnemängureid ja neist pooled ei viitsi enam korralikult koolis või tööl käia, istuvad öö läbi arvuti taga ja teenivad "kõva" raha. Kõik on ilus, ainult et vahepeal ei lähegi nii hästi ja siis võib neid samuseid härrasid pudeli tagant leida. Kui üks härra seletas mulle asjadest, siis tema arust on see nagu osakoormusega töö. Kammoon, ei ole ju!!! Ma ei tea küll ühtegi töökohta, kus päeva lõpus pead oma raha ära andma, et tööl käisid. Muidugi saadakse pahaseks, kui neile sõltlane ütled. Ei muidugi, see pole sõltuvus, nagu pole ka paar õlut igal õhtul...
            Aga jah muidu olen ma päri, et riik üritab ära määratleda antud valdkonda. See on õige, et hasartmängu teenuse pakkujad peavad riigile oma kukrut kergitama ja samuti, et mängijad peavad oma tuludelt maksu maksma.

            Selle üle võib muidugi arutleda, kas Karu käsi on asja segatud vms, aga see on lihtsalt spekuleerimine. Ei saa ju võrrelda Olympicut, Euroopa mastaabis kasiinobrändi, terve hunniku internetiteenuse pakkujatega. Lisaks on Eesti turg kaunis väike osa Olympicul. Aga see selleks.
            Aga pokkerimängijad, ärge muretsege, nüüd on võimalus Olympicu pakutavat teenust kasutada.
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas marti88 Vaata postitust
              Loogiline ,et võib ju :S.. samahästi ta võib selle oma tasku panna :P.. Kohtus võiksid need tegelased vabalt võidu saada, kui korraliku advokaadi palkaks ,sest nemad ei ole ju süüdi ,et selle vea leidsid.. Mis nad siis tegema oleks pidanud ? kirja saatma kohe ,et kuulge teil siin süsteemi rike milletõttu , me siin juba pikemat aega teenime ? loogiline ,et mitte.. Sinu jutu põhjal jääb mulje ,et kui poes sulle antakse raha tagasi natuke rohkem, kui oleks pidanud ,siis sa ütled kohe müüale ,et kuulge te arvutasite valesti ?.. Ei nohh hea kui nii ausaid ja moraaliga inimesi meie riigis leidub.. iga teine teeks selle rahaga poest kiirelt minekut
              Kui võimalus süsteemi petta, tuleb seda teha, elu on selline, tugevam jääb ellu.. face it !
              Kõige tüüpilisem varga, petise vms tegelase jutt, kes muidu elus hakkama ei saa, kui seadusevastaselt tegutsedes.

              Pluss poolele võib märkida, et alati on säärases tegevuses geniaalsust, kuid rakendusvaldkond on vale.
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                Päris huvitav värk on.

                Eestis on nüüd kindlasti terve hunnik kibestunud mängureid, kes pelgavad et on oma teenitud kopikast ilma jäänud (ärge võtke isiklikult). Mul ei ole absoluutselt kahju. Oma tutvusringkonnale mõeldes, siis on seal samuti õnnemängureid ja neist pooled ei viitsi enam korralikult koolis või tööl käia, istuvad öö läbi arvuti taga ja teenivad "kõva" raha. Kõik on ilus, ainult et vahepeal ei lähegi nii hästi ja siis võib neid samuseid härrasid pudeli tagant leida. Kui üks härra seletas mulle asjadest, siis tema arust on see nagu osakoormusega töö. Kammoon, ei ole ju!!! Ma ei tea küll ühtegi töökohta, kus päeva lõpus pead oma raha ära andma, et tööl käisid. Muidugi saadakse pahaseks, kui neile sõltlane ütled. Ei muidugi, see pole sõltuvus, nagu pole ka paar õlut igal õhtul...
                Aga jah muidu olen ma päri, et riik üritab ära määratleda antud valdkonda. See on õige, et hasartmängu teenuse pakkujad peavad riigile oma kukrut kergitama ja samuti, et mängijad peavad oma tuludelt maksu maksma.

                Selle üle võib muidugi arutleda, kas Karu käsi on asja segatud vms, aga see on lihtsalt spekuleerimine. Ei saa ju võrrelda Olympicut, Euroopa mastaabis kasiinobrändi, terve hunniku internetiteenuse pakkujatega. Lisaks on Eesti turg kaunis väike osa Olympicul. Aga see selleks.
                Aga pokkerimängijad, ärge muretsege, nüüd on võimalus Olympicu pakutavat teenust kasutada.
                Su juttus on nii suur vastukaja. Et kaotuste pealt maksab riik siis mängurile makse tagasi? ;P

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  Ei saa ju võrrelda Olympicut, Euroopa mastaabis kasiinobrändi, terve hunniku internetiteenuse pakkujatega. Lisaks on Eesti turg kaunis väike osa Olympicul. Aga see selleks.
                  Aga pokkerimängijad, ärge muretsege, nüüd on võimalus Olympicu pakutavat teenust kasutada.
                  Lahmin täiega, kuid pakun ikka, et toad nagu PokerStars ja FullTiltPoker keerutavad nädalaga rohkem raha kui on Eesti või Olympicu aastaeelarve.

                  Muide, see Olympicu tuba juba kinni ei lähe? Kuskil nagu mainiti, et kliente pole.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Muide, see Olympicu tuba juba kinni ei lähe? Kuskil nagu mainiti, et kliente pole.
                    oot aga see peaks olema ju 'play money'?

                    Vahet ei ole. Mingi võimaluse ikka leiab, et Pokerstarsis jt. edasi tegutseda.
                    Rise and rise again until lambs become lions!

                    Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                    Kommentaar


                      Täna oli küll üle pika aja üks tõsiselt kordaläinud päev.

                      3 korral neljast läks komboga täkkesse. Kui Sporting nüüd 3:1'te viimase kümne minutiga käest ei anna.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Raadiost öeldi, et nüüd läks ebaseaduslike hasartmängude lehekülgede blokkimine lahti :S Pokerstars ei ole ju ebaseaduslik või on ?
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                          Raadiost öeldi, et nüüd läks ebaseaduslike hasartmängude lehekülgede blokkimine lahti :S Pokerstars ei ole ju ebaseaduslik või on ?
                          Oled sa võimeline vaatama selle/eelmise lehekülje alguses olevat Shermanni postitust, kus on kõik blokeeritavad saidid kirjas?
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Perse oma olympicuga. Põhimõtteliselt ei roni sinna urkasse.
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas K Punkt Vaata postitust
                              Raadiost öeldi, et nüüd läks ebaseaduslike hasartmängude lehekülgede blokkimine lahti :S Pokerstars ei ole ju ebaseaduslik või on ?
                              No tgtl vahet pole, sa ju niikuinii alaealine (järeldan sellest, et soovid alkoholi müümise lubamist 15+ inimestele) ning seal mängimisega rikud sealset põhikorda vms.
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar


                                Muuseas Triobet ja Unibet panustavad raha jalgpalli, võib tekkida oht, et Eesti ja Baltikumi turult kadudes, kaob ka toetus.
                                Pole aga kuulda, et Olympic ja tema omanik Karu jalgpalli sponsorlusest huvitatud oleks.
                                Eesti riigi poolne sigatsemine.

                                Tegelikult huvitav, kas järgmisena blokitakse Ebay, Amazon ja muu võõramaine internetikaubandus.
                                Või puna Hiina eeskujul Google.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X