320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jaamu Vaata postitust
    Epic fail?
    Einoo, juhtub ikka, kui kõik statistika näitab, et ei tohiks. Nagu see Scholesi CL väravaga.

    Ilge gei värav oli ka muidugi.

    Kommentaar


      kas kehtib mingisugust veebilehte, mis annaks ülevaate erinevatest bettimisurgastest, kus kõige paremad koefid mingitele asjadele on?

      Kommentaar


        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
        kas kehtib mingisugust veebilehte, mis annaks ülevaate erinevatest bettimisurgastest, kus kõige paremad koefid mingitele asjadele on?


        On aga ka ainult MMile pühendatud lehti, mis ilmselt suvel marjaks ära kuluvad, nt http://www.world-cup2010odds.com/.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Nagu ma seal teises teemas mainisin, siis see leht http://www.tip-ex.com/oddcomp/ on parem ja rohkema infoga. Enamus neid lehti on ühe põhja peal ja sama nimega, aga kui ikka Pinnacle koefe pole, siis pole asjal suurt mõtet. Ja loomulikult Nordicu/Trio omasi ka

          Kommentaar


            EPT Tallinn 11-16 august ehk siis Tallinn on pokkerilinnaks saamas, mis on kena.
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              Nagu ma seal teises teemas mainisin, siis see leht http://www.tip-ex.com/oddcomp/ on parem ja rohkema infoga. Enamus neid lehti on ühe põhja peal ja sama nimega, aga kui ikka Pinnacle koefe pole, siis pole asjal suurt mõtet. Ja loomulikult Nordicu/Trio omasi ka
              Tip-Ex on täitsa hea, samas kui 1-3k kuus välja oled nõus käima, siis saab veel paremaid asju.

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                kas kehtib mingisugust veebilehte, mis annaks ülevaate erinevatest bettimisurgastest, kus kõige paremad koefid mingitele asjadele on?
                www.oddschecker.com (nagu fitti juba mainis)

                Kommentaar


                  Algselt postitas raz Vaata postitust
                  www.oddschecker.com (nagu fitti juba mainis)

                  www.bestbetting.com
                  Kle teadjamees - kas nende kahe lehe peal olev info on kuidagi erinev üksteisest?
                  Ega ei ole ja fitti juba postitas lingi, siis...?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Kle teadjamees - kas nende kahe lehe peal olev info on kuidagi erinev üksteisest?
                    Ega ei ole ja fitti juba postitas lingi, siis...?
                    Vaatasid kõik spordialad ja liigad üle ning kõik olid identsed? Kõik eripanused vaatasid ka üle ja kõik oli täpselt sama? Bookied olid ka kõik täpselt samad? Teadjamees.

                    Ja mis see sinusse üldse puutub, et ma need 2 linki siia postitasin?

                    Kommentaar


                      Ei , super. Võid julgelt neid veel panna. Peaasi, et oleks kõik sama lahjad ja Pinnaclest ei teaks ükski neist midagi. Jätka oma püha üritust!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        Ei , super. Võid julgelt neid veel panna. Peaasi, et oleks kõik sama lahjad ja Pinnaclest ei teaks ükski neist midagi. Jätka oma püha üritust!
                        Postitasin need 2 linki, mida ise kasutan. Kahju küll, et Pinnacle'i koefitsente sealt ei leia aga kuidas mina selles süüdi olen? Ja mis püha üritusest sa jahud?

                        No näed, linke ka ei tohi enam soovitada, mingi suvaline jorss tuleb kohe laimama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas raz Vaata postitust
                          Postitasin need 2 linki, mida ise kasutan. Kahju küll, et Pinnacle'i koefitsente sealt ei leia aga kuidas mina selles süüdi olen? Ja mis püha üritusest sa jahud?

                          No näed, linke ka ei tohi enam soovitada, mingi suvaline jorss tuleb kohe laimama.
                          Kes see ütles, et sa süüdi oled. Püüdsin vihjata, et rumal lihtsalt.
                          Vahepeal vaatasin jälle, et äkki pole ja siis jälle, et ju ikka natuke oled. Kokkuvõttes polegi hea, kui kõik Pinnysse jookseks panustama.

                          Kommentaar


                            Teab keegi

                            Kas triobetis enam , Swedbankist triole otse ei saagi enam

                            Kommentaar


                              miks ma peale uuendamist ( uus kujundus vms) ei saa enam triobetis normaalselt kombosi teha, vaid kinnitan pileti ära ja tuleb kiri " this ticket has not been preapproved" ? mis värk on?

                              Kommentaar


                                äkki mäng, millele tahad panust panna, on juba alanud?
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X