320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mida üks fotokoopia ka tõestab?
    Vitautas käitub ikka nimevääriliselt.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Tere Mihkel,
      saatke meile koopia enda isikust tõendavast dokumendist ja ka
      aadressikinnitus, piisab mõnest arvest(telefoni või kommunaalteenuste
      või elektriarve nt) kus oleks näha teie nimi ja aadress.
      Ühtlasi palume ka selgitust, mis baarist ja kuidas saite enda
      valdusesse ca 100 kraapekaarti?
      200 õlut lühikese perioodi jooksul ära juua on suhteliselt ebareaalne.
      Saatke need aadressil security@triobet.com
      Kena päeva!
      Lugupidamisega,
      Sandor
      Team TrioBet

      ühesõnaga. kuu jooksul olen käinud sõpradega pubis mänge vaatamas ja õlut joomas. 2 õlut võrdub 1 kraapekaart. sõbrad ise ei mängi trios, ning sain nende kaardid endale. praktiliselt iga päev oleme käinud.
      Samuti olen saanud Teiste inimeste käest neid kaarte. Kuskil 75 tükki, väärtusega mingi 800.-
      olen need endale triobeti sisestanud, ning nüüd nad tahavd konto sulgeda
      nahhui nad siis jagavad neid, kui nad ei taha, et neid keegi sisestaks
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        200 õlut lühikese perioodi jooksul ära juua on suhteliselt ebareaalne.
        Klienditeenindajalt igati totakas kommentaar.
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
          Klienditeenindajalt igati totakas kommentaar.
          periood on 30 päeva, ning stabiilselt 3-4 tüüpi
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
            periood on 30 päeva, ning stabiilselt 3-4 tüüpi
            Siis ütledki neile, et sinu jaoks 10 õltsi päevas pole probleem.

            EDIT: või võid ka öelda, et kraapekaarte ei saanud õllede joomise vaid ostmise eest.

            Kommentaar


              100L õlut sooja ilma ja MM-iga naha vahele lasta on 3-4 inimesele kergem ülesanne kui talvel täispeaga lumme kusta.

              Mine kohale ja sülita neile näkku.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Pigem pelgab Triobet seda, et keegi on baariga koostöös mingit sobi teinud vms. Aga jah, igasuguseid kampaaniaid suudetakse välja mõelda, kui neist aga ootamatult aktiivselt osa võetakse, siis on häda majas
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
                  Pigem pelgab Triobet seda, et keegi on baariga koostöös mingit sobi teinud vms. Aga jah, igasuguseid kampaaniaid suudetakse välja mõelda, kui neist aga ootamatult aktiivselt osa võetakse, siis on häda majas
                  Kui kunagi veel õllekorkide saatmise mängud popid olid, siis sõber, kelle isal baar oli, saatis neid komplekte Sakule kümnetes
                  Kutt polnud tegelikult veel piisavalt vanagi, et õlut juua

                  Nüüd igal juhul kindel, et loterii "kontrollime mõningaid kliente lähemalt" see polnud. Põhjus ju täitsa olemas, kuigi 200 õltsi kuu jooksul ei tohiks korralikule õllejoodikule ületamatu probleem olla.
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Üldjoontes maksab alati selliste variantide puhul ikka just need teised kaasata ja võtta märkamatult need võidud välja. Üksinda on lihtne kahtlustatud saada
                    Mis krdi sõbrad sul need on, kes panuseid ei pane?

                    Kommentaar


                      See siit vist läbi ka käinud, küsin üle. Täna oli panus seotuna Bohemiansi ja St. Patsi peal. St. Patrick's võitis, aga Bohemiansi mäng katkestati umbes 85 minuti paiku nende 1-0 juhtseisult. Kui 24h jooksul lõpuni ei peeta, makstakse raha St. Patrick's koef. järgi ?

                      EDIT

                      Nüüd maksid ikkagi kogu summa välja ja 1-0 oligi skooriks märgitud.. ning samas võtsid ka kohe tagasi :/

                      Kommentaar


                        Algselt postitas siimsorokin Vaata postitust
                        See siit vist läbi ka käinud, küsin üle. Täna oli panus seotuna Bohemiansi ja St. Patsi peal. St. Patrick's võitis, aga Bohemiansi mäng katkestati umbes 85 minuti paiku nende 1-0 juhtseisult. Kui 24h jooksul lõpuni ei peeta, makstakse raha St. Patrick's koef. järgi ?

                        EDIT

                        Nüüd maksid ikkagi kogu summa välja ja 1-0 oligi skooriks märgitud.. ning samas võtsid ka kohe tagasi :/
                        panin samuti bohemiansi peale,aga pilet on ootel ja pole midagi toimunud, miks see mäng pooleli jäi?
                        ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas stairway to heaven Vaata postitust
                          panin samuti bohemiansi peale,aga pilet on ootel ja pole midagi toimunud, miks see mäng pooleli jäi?
                          Mängu lõpus tekkisid valgustuse või elektriga mingid probleemid ning ei saanud enam jätkata.

                          Kommentaar


                            Mulle on 25 krooni minigit sign up bonust kantud. Trios olen olnud oma pool aastat aga juba. Milleks? Mitte, et ma selle ära lükkaksin, aga kui pärast jälle ära võetakse...

                            Kommentaar




                              Õmm...see võidetud pilet ei peaks olema?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust


                                Õmm...see võidetud pilet ei peaks olema?
                                Saada kiri sinna. Nädalas korra pean sama tegema. Seni on õiglus alati jalule seatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X