320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    ai kurat, ajasin evertoniga sassi, sry, aston villa peale küll homses mängus ei paneks
    küll ma näen ikka õigeid tulemusi ette

    Kommentaar


      Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
      Hommik!

      Põhimõtteliselt võid eos juba ennast põlema panna, sest siinkohal tunnen küll hägusalt , kuid vaikselt juba kerget distsipliini kadumise hõngu. Kas kaotus ärritab? Kui jah, siis oleks paras aeg lõpetada, ennem kui asi käest läheb.

      Arvad , et targutan? Eksid, sõber, eksid rängalt! Ütleme nii, et kuniks hasartmängurlus jääb sul tasemeni , mis tekitab teinekord isegi kerget võbelust ehk teisisõnu on pisihobi sul , on kõik väga hästi ja ilus tore.

      Aga ütleme nii, et kui reaalsustaju ning mõistlik ning kaalutlud mõtlemine sind maha jätab, siis võib see pisihobi sind ükshetk sedavõrd rängalt tabada, et avastad ühtäkki et traa, ei ole võimalik, olen miinus .... ... .. Viiolil oli see miinus kaheksa.. see palju sul tuleb, on üskes su enda teha.. Lõpetad täna, jäävad peresäästud ning pangalaenuga ostetud maja alles sulle veel
      Jutt väga asjalik. Hulluks ei tohi minna....Võta aeg maha, tee paus kuuks ajaks , võibolla kauemaks ja siisl ähene selge peaga.

      Kommentaar


        Algselt postitas jazzjansa Vaata postitust
        Hommik!

        Põhimõtteliselt võid eos juba ennast põlema panna, sest siinkohal tunnen küll hägusalt , kuid vaikselt juba kerget distsipliini kadumise hõngu. Kas kaotus ärritab? Kui jah, siis oleks paras aeg lõpetada, ennem kui asi käest läheb.

        Arvad , et targutan? Eksid, sõber, eksid rängalt! Ütleme nii, et kuniks hasartmängurlus jääb sul tasemeni , mis tekitab teinekord isegi kerget võbelust ehk teisisõnu on pisihobi sul , on kõik väga hästi ja ilus tore.

        Aga ütleme nii, et kui reaalsustaju ning mõistlik ning kaalutlud mõtlemine sind maha jätab, siis võib see pisihobi sind ükshetk sedavõrd rängalt tabada, et avastad ühtäkki et traa, ei ole võimalik, olen miinus .... ... .. Viiolil oli see miinus kaheksa.. see palju sul tuleb, on üskes su enda teha.. Lõpetad täna, jäävad peresäästud ning pangalaenuga ostetud maja alles sulle veel
        Ei arva, et targutad, õige jutt.
        Aitäh muretsemast, asi on kontrolli all ja just seal pisihobi tasemel.
        Viha selliste kortriijkide vastu kestab üldjuhul paarkümmend sekundit ning seekord jõudsin ma nende jooksul selle emotsiooni ka siia välja valada
        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

        Kommentaar


          Hommik!

          Oleks siis mulle ka seda juttu keegi varem rääkinud, vähest oleks veidike ilusamini suutnud asja ära lõpetada

          Aga samas nojah, tegelt räägiti küll kogu aeg, no aga kas ma kuulasin kedagi. Noway! Ma ise olin ju piisavalt tark ja teadlik, et ei hakka never-ever ju lambist panustama. Ikka eelnevalt tuleb kõik otsused läbi kalkuleerida ja seejärel pärast süvaanalüüsi tegemist alles panus teha... Bullshit ütlen ma selle peale, olles nüüd tänavu veebruarist kuni juuli esimese nädalavahetuseni miinus ... tootnud . Aga noh, mis seals ikka, elu läheb edasi. Ja kahtseda ple siin midagi, mis tehtud see tehtud. Aega tagasi keerata enam ei saa ju ..

          PS. Nõuga võin aidata neid, kel kange soov siiski alates sügisest näiteks HOKI peale panustama hakata. Olen sisuliselt aastast 2004 jälginud sellise ennustushuvilise pilguga seda NHL-i värki.. Hobikorras teenisin leivaraha endale sellega tõsisemalt aastast 2007 kuni 2009 veebruarini, kuniks veebruarist mul katus ära sõitis ning panuseid kordades tõstma hakkasin ning kõikjale panustama hakkasin . .Isegi kriketile, millest ma aboluutselt mitte essugi ei mõika ju ..


          Terve,
          Karev
          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


            mingite uute seaduste alusel ei saa 1. jaanuarist enam netis pokkerit ega ka spordiennustust teha WTF?!

            Kommentaar


              kust võtad ?
              Madridista

              Kommentaar


                Kommentaar


                  välismaa saitides ka ei saa ?
                  Madridista

                  Kommentaar


                    Ainult nendel saitidel saab, kellel on Eestis tegevus- ja korraldusluba. Praeguse seisuga on selline luba ainult sellel Olümpiakomitee käkil Spordiennustusel, ülejäänud on siis nö ebaseaduslikud.

                    Kommentaar


                      Türa kuidas Leedu sai Fääri Saartele kaotada.. oleks hea papi kokku ajanud

                      Kommentaar


                        Inglismaa kahese händikäpiga 6,4 koef. oli kyll väga magus ja sai korraliku summa sealt l6igatud

                        Kommentaar


                          minu arust trio saab ka ikka jätkata...

                          Kommentaar


                            ärge mängige hi lo switchi. rigged lihtsalt

                            Kommentaar




                              Käi perse Pellegrini!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust


                                Käi perse Pellegrini!

                                Muljetavaldav ... Aga sa peaks ikka saama ju pihta, sest tühistatud pilet on võitev pilet või mis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X