320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts




    Hetkel siis tuleb vaid loota Arsenal - City mängus 3-me kolli

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Keskmiselt 4 väravat Roma mängudes. Rohkem kui pooltes mängudes on 5 või rohkem väravat. Et mis 99 protsendist sa siin räägid?
      Sorry Dude, tahtsin öelda 100%.

      Kommentaar


        Algselt postitas PanuseAnts Vaata postitust
        Sorry Dude, tahtsin öelda 100%.
        Et kui viskan münti ja väidan, et 99% tuleb kull ning tulebki kull, siis oli tõenäosus, et tuleb kull, 100%?

        Edit: Teist vooru järjest pean Juvet (Juve @ 1,72) kui ka Fiorentinat (Fiorentina over 1,5 @ 2,20) kiruma, kellest viimane on pärast talvepausi oma väravalöömisoskuse ära kinkinud. Lazio handicap ja Napoli handicap toitsid. Väike riskikombo jäi Roma värava taha kinni.
        Last edited by Tanel; 13.01.13, 16:59.
        sigpic

        Kommentaar


          Minu iroonilisi postitusi ei tasuks südamesse võtta. Pigem selline foorumi sisene tögamine. ei midagi erilist.

          Samas aga, et näidata, et kogemata sülle see kõik ei kukkunud, siis väidan, et
          Sabadell - Alcorcon Tip 2, koef 2.25 100%;

          Kommentaar


            Algselt postitas PanuseAnts Vaata postitust
            Samas aga, et näidata, et kogemata sülle see kõik ei kukkunud, siis väidan, et
            Sabadell - Alcorcon Tip 2, koef 2.25 100%;
            noo mida? lambist wääää

            Kommentaar


              Arsenalile lootmine oli muidugi väga paha idee. Koscielny kinnitas teooriat, et jalgpallurid pole kõige teravamad pliiatsid, aga nii ehk naa poleks ära tulnud esimeste minutite põhjal. Õnneks oli väga vähe selle peal.
              sigpic

              Kommentaar


                Udinese - Fiorentina
                both teams to score @ 1,72,
                first half goals over 0,5 @ 1,40.

                TÄNUD TANELILE! Ainuke asi mille valisin ja millega kenasti mulle natuke raha tõid



                Lyon, Manu, City koef. 9.62

                TÄNUD MONEYMAKER´ile.


                City ja Arsenali mängu algus oli eriti põnev

                Kommentaar


                  Ma ei saa aru. Kas moneymaker tõesti aitas nii palju? Või te olete ise lollid?!. Kas oligi nii raske ise Manu, City ja Lyoni peale tulla? Ülemise soovitusega on kasvõi veits vaeva nähtud, alumine on lihtsalt tuimalt laksimine + Arsenal sai kohe punase nii, et sinna see läkski = easy panuse võit.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Tahate kedagi kiita, siis kiitke Tanelit. Mees viitsib kirjutada korralikult ja erinevaid võimalusi andes ja nagu ka see nv on näidanud, siis väga hea protsendiga ka veel!
                    Hoia taset üleval. Väga huvitav on lugeda!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                      Ma ei saa aru. Kas moneymaker tõesti aitas nii palju? Või te olete ise lollid?!. Kas oligi nii raske ise Manu, City ja Lyoni peale tulla? Ülemise soovitusega on kasvõi veits vaeva nähtud, alumine on lihtsalt tuimalt laksimine + Arsenal sai kohe punase nii, et sinna see läkski = easy panuse võit.
                      Aga kus siis sinu kombo on? Tipi siis ise ka, hea meelega võtaksin vedu, kui nii lihtne see on. Moneymaker pani reedel Rayo Vallecano võitma 3,8 koefiga. siin ma ei näinud kedagi, kes seda mängu üldse kommenteeriks.

                      Ma usun, et vahet pole kes,kus mida tipib, seni kuni teed seda õieti siis ainult SUUR TÄNU! Aga suured ju ka alati ei võida. Suurtega kombineerida tuleb ka õigel ajal. Panin ka eile realile aga midagi ei tulnud. Ma alles algaja ja follower, vaatan mis teised pakuvad. Tanel teeb tublit tööd, Moneymaker aga ei peagi midagi välja kirjutama! Kas oled näinud mõnda tasulist kohta, kus kirjutatakse välja fixtured või statistika? Mul pole vaja muud pläma. Vajan vaid teada kes võidab!

                      Kommentaar


                        sampdoria ja milani mängule soovitusi ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aldr Vaata postitust
                          sampdoria ja milani mängule soovitusi ?
                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Serie A nädalavahetus

                          Koefid 365-st.

                          Värvid:

                          Roheline - pane maja peale (vähemalt 4/5, et juhtub)
                          Kuldne - peaks ära tooma (vähemalt 2/3, et juhtub või 3/4, aga koef veidi madal)
                          Punane - julgematele (vähemalt 1/2, et juhtub või 2/3, aga koef veidi madal)

                          Sampdoria - Milan: Sampdoria suutis kehva Milani võõral väljakul väikese õnnega pooleks alistada. Milan on samal ajal paremaks saanud, kuid Sampdoria saab sel korral kodus mängida ning 1x @ 1,75 on mõistlik. Mõlemal tiimil vigastusprobleemid, aga mingit suurt mõjutajat pole. Ühtlasi pakun ka Milan clean sheet, No @ 1,40, sest puhta lehega koju sõita on neil viimasel 10 võõrsilmängul õnnestunud täpselt 0 korda. Seetõttu võib proovida ka both teams to score @ 1,72. Veidi vastupidiselt both teams to score'ile võib julge mees proovida Sampdoria to keep a clean sheet 4,00. Milan on küll palju väravaid löönud, aga võõral väljakul Sampi vastu jäävad suured klubid tihti väravate löömisega hätta ning Milanil võib pärast nädalakeskset mängu Juventusega (mõned põhimehed said 120 minutit) kumm veidi tühjem olla.
                          Isiklikult arvan, et mõlemad meeskonnad skoorivad ja pigem võidab Milan kui Sampdoria. Seega mina jätaks Sampdoria 1x @ 1,75 panemata.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PanuseAnts Vaata postitust
                            Aga kus siis sinu kombo on? Tipi siis ise ka, hea meelega võtaksin vedu, kui nii lihtne see on. Moneymaker pani reedel Rayo Vallecano võitma 3,8 koefiga. siin ma ei näinud kedagi, kes seda mängu üldse kommenteeriks.
                            Rayo tip on täiesti võetud välismaa foorumitest ning seda on arvata ka. See moneymaker ei teagi, kui palju ta panustab, kas 5000 või 3000 euri.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Raha taha tal asi ei jää

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                                Rayo tip on täiesti võetud välismaa foorumitest ning seda on arvata ka. See moneymaker ei teagi, kui palju ta panustab, kas 5000 või 3000 euri.
                                PALUN SAADA ÜKS VÄLISMAINE TIPSTER, kus öeldakse, et Rayo võidab? Palun saada. Oleksin väga tänulik.
                                Mina olen see loll kes kondab mööda, välismasaite, mööda Eesti saite. KÕIK U.S, UK, ja EU saidid panid Athleticu võitma 78%.

                                Palun saada mulle sait kus Rayo pandi võitma ja võtan kõik oma tipid sealt


                                Edit: Mul Täiesti Suva, kes, kus, mis värvi, päritolu jne isik tipe jagab. Ei huvita eelugu jne. Ainult tipi õigesti ja muud polegi ju vaja. Ma olen 90% kindel, et enamus ju ajavad siin raha taga, võite ja õigeid tulemusi ja tegelikuses ju ei koti kedagi kuidas seda teed või mis tingimustega. Kõik oleme ju siin ühel põhjusel...et saada õigeid TIPE!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X