320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Newcastle'i mängus oli mingitele raibedele viled ja lipud kätte antud.

    Edit: 2 väravat jäeti lugemata, ühe kordust nägin ja oli täiesti puhas värav.

    Aga okei kasum üldkokkuvõttes ikka. Koefid olid helded. Korduskohtumisteks on ilmselt korrektuurid tehtud.
    Last edited by Tanel; 14.02.13, 23:37.
    sigpic

    Kommentaar


      Davai, poole aasta pärast võiksite oma bankrolli näidata, kus 10 000 euri peal on
      Edu!


      -e-: Kas http://185tips.weebly.com/index.html ei toitnud ära?

      Kommentaar


        Poole aasta pärast näitan sulle bankrolli kus on 100 000€ peal

        e- Sa vist väga ei usu sellesse jah? Ma ei näe küll mingit põhjust, mis siin valesti saaks minna. Isegi kui järsku peaks mõni teenus kehvalt esinema hakkama, valime uued jne..

        Kommentaar


          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
          Poole aasta pärast näitan sulle bankrolli kus on 100 000€ peal

          e- Sa vist väga ei usu sellesse jah? Ma ei näe küll mingit põhjust, mis siin valesti saaks minna. Isegi kui järsku peaks mõni teenus kehvalt esinema hakkama, valime uued jne..
          Mis vahet seal on, kas mina usun või mitte.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Davai, poole aasta pärast võiksite oma bankrolli näidata, kus 10 000 euri peal on
            Edu!


            -e-: Kas http://185tips.weebly.com/index.html ei toitnud ära?
            Selle projektiga on ühel pool. Pole kasulik aega raisata selle peale kuna see uus asi on kümneid ja sadu kordi tulusam.

            e- ma teadsin et sarnane küsimus tuleb

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Mis vahet seal on, kas mina usun või mitte.
              On vahe, ühel juhul sa liituks, teisel juhul mitte, sa oled oma otsuse teinud.

              Kommentaar


                Ma lihtsalt ei näe mõtet maksta x summa iga kuu ära, kui ma võiksin vabalt selle eest ise bettida. Internetis on sadu saite, kust leiab asjalikke tippe ning mitmelgi korral on mind kaotusest päästnud just enda sisetunne. Minu jaoks on bettimine eelkõige hobi.
                Las igal ühel jääb oma arvamus asjast. Ei meeldi inimesed, kes üritavad omi seisukohti teistele peale suruda. See 1750euri kokku kraapimine ei tohiks ju raskusi valmistada, kui tulevik nii helge on.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Ma lihtsalt ei näe mõtet maksta x summa iga kuu ära, kui ma võiksin vabalt selle eest ise bettida. Internetis on sadu saite, kust leiab asjalikke tippe ning mitmelgi korral on mind kaotusest päästnud just enda sisetunne. Minu jaoks on bettimine eelkõige hobi.
                  Las igal ühel jääb oma arvamus asjast. Ei meeldi inimesed, kes üritavad omi seisukohti teistele peale suruda. See 1750euri kokku kraapimine ei tohiks ju raskusi valmistada, kui tulevik nii helge on.
                  Jah, tõsi, inimestele kes on "ma panustan et endal oleks põnevam sporti jälgida ja ei tee seda kasumi eesmärgil" tüüpi, selline asi kindlasti ei sobi, nagu ei sobi see ka neile, kellele meeldibki võistkondade statistikas tuhnida ja ise analüüsida mänge ja mitte kellegi teise tipide järgi panustada.
                  Ja just nimelt, on sadu saite, seega liiga palju infot mida hallata ja tuleb teha oma valikud. Usu, see inimeste leidmine pole nii lihtne midagi, kes ongi selline hobi ja meelelahutuslikel eesmärkidel panustaja, kes arvab et kogu see asi on lihtsalt liiga lihtne, et nii kergesti ja kiiresti pole võimalik nii suuri summasid teenida ehk arvatakse et see on scamm. Mina vaatan kogu asja numbrite ja statistika nurga alt. Need neli teenust, kamba peale kokku üldse 2 miinuskuud ja miks ei peaks kogu asi samamoodi edasi minema.

                  Kommentaar


                    Mida arvate tänasest Wolfsburg - Bayerni mängust ?

                    Teadagi et bayern valmistuks parema meelega CL mänguks ja ei hakka täna lahmima eriti, aa samas hea varakult tiitel ära kindlustada ja siis hakata keskenduma suuremate jõududega CL'e ja Pokalile.

                    Ise valisn täna välja Bayern alla 1,5 @ 2,6

                    Kommentaar


                      Arvestades, et Bayern on reeglina puhta lehega võitnud, siis võib muidugi proovida to win to nil @ 2,20. Aga Wolfsburgi mängu on keeruline ette ennustada - väga ebastabiilne sats.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Laskesuusas võiks Ukraina koosseis vast kõige ühtsem olla! Vähemalt loodan sellele

                        Kommentaar


                          HSV homme kodus Mönchengladbachi vastu. Mönchengladbach mängis alles eile Euroopa Liigat ning ei ole hetkel üldse heas vormis, lubades vastasel ohtralt väravaid lüüa. HSV on rünnakul oma kahurid paukuma saanud. Hamburgi võidu ja Hamburgi over 1,5 väravat koef on sama (1,90) ning antud juhul tundub mõistlik väravatele loota, sest Mönchengladbach ei oska niigi korralikult kaitsta + nüüd on jalad ka töntsid.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                            Laskesuusas võiks Ukraina koosseis vast kõige ühtsem olla! Vähemalt loodan sellele
                            No Venemaa, Ukraina ja Norra - võitja tuleb sealt, Venemaa sõidukiiruselt jääb vast alla ikkagi veidi, Fenne, Solemdal ja Flatland on teinud seni etadetes väga väga häid stabiilseid esitusi ja mõlemal korral kui Norra võitis oli edu juba enne Bergeri vahetust mäekõrgune. saksamaal on Gössner ja trahviringid ja keegi uus, lisaks on Hildebrand jube aeglane. Prantslased pole vormis, kuna venemaa pani viimasesse vahetusse natuke vale isiku peale siis kardan, et jah kas Norra või ukraina, kes on lasketiirus natuke stabiilsemad.

                            Kommentaar


                              Lambikaid nädalavahetuseks:

                              Juve to score in both halves @2,62
                              Cheivo - Palermo 1 @2,20
                              Malaga - Bilbao under 2,5 @2,07
                              Valencia - Mallorca Valencia to win from behind @6,50
                              Hamburg over 1,5 @1,90 (olen Taneliga nõus)
                              Mainz - Schalke under 2,5 @1,90
                              Zwolle - Feyenoord 2 @1,83
                              Twente - Zwolle Twente to score in both halves @1,57


                              Noja tänaseks Norra laskesuusatamise teatejooksus esikolmiku finiš @1,35 (banker).
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                Noja tänaseks Norra laskesuusatamise teatejooksus esikolmiku finiš @1,35 (banker).
                                ah et kohe jooksma hakkavad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X