320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olin 2-3 päeva ennem kindel Gala peale panustaja. Aga siis küsisin meie CLi koefimeistrilt , et kuidas nii hea koef Galal kodus ja tema arvas ka, et pole see ais nii mustvalge midagi. Ja siis jätsin tegemata panuse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Ma olin 2-3 päeva ennem kindel Gala peale panustaja. Aga siis küsisin meie CLi koefimeistrilt , et kuidas nii hea koef Galal kodus ja tema arvas ka, et pole see ais nii mustvalge midagi. Ja siis jätsin tegemata panuse.
      Hea on jagada sellist targutavat infot 5 päevase hilinemisega. On ikka türakotte olemas.
      ""Ma võitsin eile 1000 euri , sain jube head infot ja tasus tugevalt ära, annan teile ka teada sest olen nii äge"" stiilis jutt. Nahhui sellist iba vaja ajada on?
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Hea on jagada sellist targutavat infot 5 päevase hilinemisega. On ikka türakotte olemas.
        ""Ma võitsin eile 1000 euri , sain jube head infot ja tasus tugevalt ära, annan teile ka teada sest olen nii äge"" stiilis jutt. Nahhui sellist iba vaja ajada on?
        Ära muretse. Pane nv-l kogu raha Roma mängule ja võidad kaotatu tagasi. Mul sõber soovitas. Kindlapeale minek.

        Kommentaar


          Einoh sellesmõttes on Countil õigus, et miks jagada sellist infot " mul oli inside tip, aga teiega seda ma ei jaganud", kui see teema ongi üksteisele tippide pakkumiseks.

          Kommentaar


            Ei taha pikemalt Aramise eest vastama hakata, aga...kas ta peaks siia kuulutama tulema et "kuulsin trio koefimeistrilt/töökaaslaselt, et tegelt Gala koef sitaks ülehinnatud ning nendele ei tasu kindlasti panustada see voor"?

            Kommentaar


              kas või, läbi lillede, siis kuidagi, aga mitte pärast mängu hooplema tulla, et " hah suckers kaotasite kes panustasite, mina mitte"

              Kommentaar


                Kui näiteks minu postitust oleks loetud, mille ma tükk aega ENNE mängu siia panin, siis selles ma hoiatasin selgelt Schalke alahindamise eest ja soovitasin pigem mitte panustada. Kui aga inimesed Drogbast nii leilis on ja arvavad, et Galatasaray kohe paugutama hakkab, siis pole midagi teha. Kui raha käes põleb, siis keelata kedagi ei saa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Loogika ütleb jah, sisetunne ei.
                  Kõik õige.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Kui mängu vaatasid siis oli ka ju selge, et Galatasaray oli võidule palju lähemal kui Schalke ning igati väärt seda 2,40 koefi, mis näiteks mina 5 minutit enne mängu kätte sain. Mitte mingil juhul ei kahetse, et Galale pistsin. Selline number oli riski väärt ja mängupilt kinnitas seda. Oleks selline mängupilt olnud 1,66 koefi juures nagu Barca puhul, siis ma peaks jah vaatama, miks ma neile panin, aga 2,40 juures ei saagi alati sülle kukkuda õige tulemus.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Tänased valikud, mida tasub uurida ligemalt

                      Plzen(2,2) - napoli juba käega löönud(kuigi napoli koosseisu kohta palju erinevat infot siiski arvan et minnakse B meeskonnaga mängima) ja kindlasti plzen tahab ka oma fännidele midagi ilusat pakkuda kodus + sama meeskond kes hävitas napoli
                      Benfica(1.93) - ei tohiks hakata umbkaitses mängima, olgugi et võõrsil löödud värav, tahavad kindlustada oma võidu
                      Newcastle(4,2) - eelmine mäng oli niipalju võimalusi, ainult realiseerimise taha jäi kõik + kohtunik kes keeras p**si kõik
                      B. Moenchengladbach(3.6) - sisetunne puhtalt
                      Lyon(2.35) - esimest mängu ei näinud aga spurs läheb seisu hoidma, lisaks väljas Sandro, Younes Kaboul, Huddlestone ja Defoe lisaks väravas on nüüd Friedel. Kuigi lyoni rünnak .... jah

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Hea on jagada sellist targutavat infot 5 päevase hilinemisega. On ikka türakotte olemas.
                        ""Ma võitsin eile 1000 euri , sain jube head infot ja tasus tugevalt ära, annan teile ka teada sest olen nii äge"" stiilis jutt. Nahhui sellist iba vaja ajada on?

                        Mis sa tõmbled? Ma arvan, et kui mina juba olin kindel, et Schalke on sitt, siis polegi siin midagi lisada. Loomulikult ei jaga ma siin inffi inimeselt, kelle koefide vastu te mängite. Samamoodi nagu mine ei ütle talle, et kle, eesti foorumis on mingi hype, et tuleks panna Lyoni peale täna. Ma püüaks olla erapooletu sellises kohas kus mingid huvid ristuvad.

                        Kommentaar


                          tanel, millel t2na silma peal hoiad kui see saladus ei ole

                          Kommentaar


                            Ma ei tee täna vist midagi, sest häid koefe on vaja tikutulega taga ajada, aga silma jäävad:

                            Rubin - Atletico 1 @ 2,88 (külm Venemaa + Atleticol vist peaaegu pool põhikoosseisu eemal)
                            Metalist - Newcastle 1 @ 1,91
                            Genk - Stuttgart 2 @ 2,30
                            Fenerbahce - BATE 1 @ 1,62
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kõik õige.
                              Ja kui oleks teistpidi läinud, oleks ikka õige olnud
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Hmm, mu tähelepanu juhiti läbi küllaltki OK allika Steaua - Ajax 2 @ 2,60'le, aga jätan ikkagi vahele tänase õhtu.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X