320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja mis seal poliitikas limiit oli, mingi 50 eur?
    Kui on päriselt tasuta raha, siis pole ju vahet mis koef on, tee igal saidil konto ja pane max limiit.
    Ja peale seda ühte betti kannad raha välja, sest üldiselt on betseifi leht panustamiseks suhtkoht halb.
    Kuigi see tasuta raha jutt kõlab kahtlaselt, aasta algul keegi kuulutas keegi siin, et Flora meistritiitel on ka tasuta raha.

    Kommentaar


      Algselt postitas xerikx Vaata postitust
      Ja mis seal poliitikas limiit oli, mingi 50 eur?
      Kui on päriselt tasuta raha, siis pole ju vahet mis koef on, tee igal saidil konto ja pane max limiit.
      Ja peale seda ühte betti kannad raha välja, sest üldiselt on betseifi leht panustamiseks suhtkoht halb.
      Kuigi see tasuta raha jutt kõlab kahtlaselt, aasta algul keegi kuulutas keegi siin, et Flora meistritiitel on ka tasuta raha.
      100. Coolbetis olid valimisliidud ka ning KE ja valimisliitude koef võrdne, need olid ausad koefid. Teised vist Eestis taoliseid asju ei paku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust

        See on aus ja väga tõene torge ja ma võtan selle täiesti omaks. Ma olen liiga pikalt panustanud ja värki, et isegi ei ole mingit fantaasiat mingist võitvast mängijast. See etapp, kus ma kunagi üritasin seda rida ajada jääb pikkade aastate taha, kus mul olid oma tipsterid ja igas kontoris kasutajad jne. Hetkel olen ma lihtsalt selline bettimise poolt ära rikutud sepik, kes ei oska peale oma lemmikklubi ja rahvuskoondiste mängude eriti pinget leida kui mingit väikest betti pole vahel. Eks ma olen ka selline emotsionaalne tihti, et reageerin hetkega ja siis hiljem lähen sama rada edasi, aga no nüüd jooksis ka mul nn siibrisse. Tulebki tuimalt välja cuttida sellised.

        Betsafe ehe tõestus on see ka, et sain nüüd stamp emaili, et vabandame viivituse pärast sinu raha on su kontol. Nagu tra küll normaalsetes kontorites on fucking elementaarne, et sa annad kas või väikse boonuse/freebeti mida iganes kaasa kui klienti on niimoodi huiatud su enda errori poolt, aga siin ei midagi.
        Mul ei olnud kusjuures torget su suunas. Panustan ka ja coolbetis, kus õnneks väga mitme aasta väljamaksete summa on siiski veel positiivsel poolel sissemaksetega. Mingi keskmine 300-500 EUR kuus keskmine käive ka endal. Selles ei ole küsimus. Küsimus on selles, et kus kohas seda asja teha. Coobet näiteks lahendab cashoudid reaalselt 1 tunni sees. Ei ole mingit huiamist olnud, mingeid probleeme olnud aastaid. Ja isegi kui mingi mäng või mis iganes pakub kuskil paremat oddsi, siis mind lihtsalt ei koti see (va kui mingi spordiboonus tuleb meilile), sest ma tean, et erinevalt coolbetist seal on 50/60 eeldus mingile räigele gemüüsele.

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

          Mul ei olnud kusjuures torget su suunas. Panustan ka ja coolbetis, kus õnneks väga mitme aasta väljamaksete summa on siiski veel positiivsel poolel sissemaksetega. Mingi keskmine 300-500 EUR kuus keskmine käive ka endal. Selles ei ole küsimus. Küsimus on selles, et kus kohas seda asja teha. Coobet näiteks lahendab cashoudid reaalselt 1 tunni sees. Ei ole mingit huiamist olnud, mingeid probleeme olnud aastaid. Ja isegi kui mingi mäng või mis iganes pakub kuskil paremat oddsi, siis mind lihtsalt ei koti see (va kui mingi spordiboonus tuleb meilile), sest ma tean, et erinevalt coolbetist seal on 50/60 eeldus mingile räigele gemüüsele.
          Ma sain aru, et sa ei mõelnudki halvasti mingit torget, aga lihtsalt su point oligi väga õigustatud antud momendil. Nagu öeldakse, et loll saab kirikus ka peksa ja ma olen selle betsafega vett ja vaeva näinud, aga lihtsalt nagu loll ikka siis ikka edasi lasknud. Ega tulebki rahus lõpuks järeldused teha ja leida uued kompententsemad kohad.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

            Ma ei saa never aru, miks peaks mingi hobimängija või isegi mängija, kes kujutab ette, et ta on võitev, mängima mingitel huinjaa saitidel.

            Ok, võibolla on xyz bettidel 0,0x komakohtade pealt parem odds, aga kas eneseaustus või siis arusaam enda skillsetist on niivõrd off, et see paneb sind panustama mingites betsafeides, unibetides ja muudes huinjaades, kus puhul on konstantne kliendi huiamine äripraktika fundamentaalne osa?
            Sa ei käsitle sellist varianti, et panustamine on lihtsalt meelelahutus?
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust

              Sa ei käsitle sellist varianti, et panustamine on lihtsalt meelelahutus?
              Ah pekki, ma ei näinud, et teema läheb järgmisele lehele. Siis pole küsimust.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Ise kasutan mitmeid kontoreid, vaaten oddse kes paremat diili pakub seal ka panustan (arvestan siis kampaaniad + odds). Ma paraku bookiede köögipoolt ei tea, aga arvan et keskmine kasutaja on ajas samuti targemaks muutunud ning osatakse natukenegi vaadata kes paremat koefi või kampaaniat pakub seal bet teha (ma pean siin silmas kasutajaid kes panevad 25-50€ stake per bet vähemalt). Meelelahutus või mitte, saad raha eest lihtsalt rohkem bettida / suuremat võitu nautida.

                Betsafe uus leht on suht ok, livebettida isegi kannatab nüüd (kuigi ma livebeting üliharva). Kõige häirivam on minujaoks et kyc-d tuleb neil läbida mitu korda. Tahtsin paar kilo välja võtta, saada jälle mingeid dokke neile - bet365s pole ma peale algsete dokkide pidanud rohkem midagi saatma, kuigi summad sarnased.
                Lisaks lehel on tühja ruumi ka suht palju nt ench. odds leht suurajast tühi, siis mingi EKSKLUSIIVi all vahel on asjad mis võiksid olla enchan. oddside all olla jne.

                Ma ei tea kas betsafe on suurtel liigadel muutnud mingit süsteemi või payout % natuke väiksemaks pannud, aga mul on tunne et vs aasta tagusega nende oddsid pisut kehvemad. Mingit statistikat sellekohta mul pole, lihtsalt olen mujal rohkem bettinud.

                Kasutasin neid rohkem kui nad varajast väljamakse kampaaniat jooksutasid. Peale selle oli neil iganädalane kampaania ka kus andsid tasuta panuse kui teed X käivet.

                Hetkel bet365 mul põhiline, lisaks coolbet ja minimaalselt kasutan unibeti.
                Unibet pakub igal nädalavahetusl 25% live bet võimendust teatud mängudele, üldiselt mängud mis nad välja valivad on head (mida vaataks hea meelega). (25€ max stake).
                Coolbet on väga vinge koht nad ajavad õiget asja.

                Kommentaar


                  mina panustan ainult saitidel, kus avalehel napis rõivas näitsik meelalt naeratab, sest ma arvan, et kui ma seal saidil võidan, siis ma saan ka sellise mimmu endale mingi hetk

                  Kommentaar


                    Krt kui keeruline on toimiv otsing oma kodulehele teha? Peab alati menüüde kaudu minema otsima, kas nad pakuvad tänaseks üldse seda mängu või mitte.
                    betsafe-saast.png
                    Lisatud failid

                    Kommentaar


                      Aidake. Tahaks betsafe-is raha maha mängida, aga ei, sest kunagi oli triobetis konto ja nüüd ei lase kasutajat teha sinna. Paroole muidugi ei mäleta ja kui panen oma meili, et saatke uus parool, siis ei tule mu meilile sittagi. Kuidas käituda?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MNa Vaata postitust
                        Aidake. Tahaks betsafe-is raha maha mängida, aga ei, sest kunagi oli triobetis konto ja nüüd ei lase kasutajat teha sinna. Paroole muidugi ei mäleta ja kui panen oma meili, et saatke uus parool, siis ei tule mu meilile sittagi. Kuidas käituda?
                        Kirjutada klienditoesse.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar

                        Working...
                        X