320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis see händicap tähendab? Ma arvasin, et vähemalt kaheväravalist võitu, aga viigi peale saab ka panustada.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Mis see händicap tähendab? Ma arvasin, et vähemalt kaheväravalist võitu, aga viigi peale saab ka panustada.
      Euroopa handicap ja aasia handicap on ju kaks eri asja.
      Aasia handicapis ei saa ntx viiki panustada(handicap on kas siis 0.25; 0.5; 0.75 jnejne).
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        a mis see on siis?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Händikäpp tähendab, et ühele meeskonnale antakse punkte või väravaid või misiganes spordiga tegi on, juurde.

          Kommentaar


            kui maailmas veel mõni võidukas panus eksisteerib, siis öelge mulle ka,

            mu kipsplaatseintest ei jää muidu midagi järgi niimoodi.

            Kommentaar


              samad sõnad
              kombo - sevilla, hsv, werder ja bayern. suuremat sorti summa mängus
              kindlad võidud? minge persse rsk
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                jep,

                rubriigist 'kuidas 1,5k arvete maksmiseks mõeldud raha päevaga maha mängida'.

                12 kuud võõrsil võiduta meeskonnad juhivad poolajaks liiga liidrite vastu 2-0, ja palju muud toredat.

                koef-id a'la 2.00 on juba siit maailmast väljas, õnnestumistõenäosus null.

                isegi pimesi panuseid littides täiesti võimatu saavutus.

                Kommentaar


                  kes soovib natukene riskida, siis tänane cagliari koef 4.40 on ikka väga maasikas
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Hispaanias tundub Malaga 2,85 koefiga päris hea bet

                    Kommentaar


                      Kraapisin eile kokku hunniku favoriitide koduvõite enda arust "normaalsetest" liigadest, panin viimase kümneka loosi ja ennäe imet, täna saab jälle 120 eeku maha mängida

                      16.05.2009 21:00 Club Brugge - Excelsior Mouscron (1x2) 4 - 1 1 1.38 -263 19/50 Võit
                      16.05.2009 20:00 Bordeaux - Le Mans (1x2) (missing) 1 1.25 -400 1/4 Võit
                      16.05.2009 19:30 Real Zaragoza - Celta Vigo (1x2) 3 - 0 1 1.47 -212 47/100 Võit
                      16.05.2009 19:00 FK Austria Wien - SCR Altach (1x2) (missing) 1 1.45 -222 9/20 Võit
                      16.05.2009 18:45 AC Bellinzona - FC Vaduz (1x2) (missing) 1 1.35 -285 7/20 Võit
                      16.05.2009 18:45 Legia Warszawa - Polonia Bytom (1x2) 3 - 1 1 1.25 -400 1/4 Võit
                      16.05.2009 16:00 Karpaty - Dynamo Kiev (1x2) 1 - 4 2 1.50 -200 1/2 Võit
                      16.05.2009 14:30 Rangers - Aberdeen (1x2) 2 - 1 1 1.25 -400 1/4 Võit
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Osasuna - Real Madrid 1.70 3.75 4.45
                        Ise panen reali peale arvan, et viimane mäng tahetakse võita

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erkkik Vaata postitust
                          Osasuna - Real Madrid 1.70 3.75 4.45
                          Ise panen reali peale arvan, et viimane mäng tahetakse võita
                          tai poh, kui nad sitad pähe saavad.
                          oiii jaah

                          Kommentaar


                            OSasuna mängib ju ellujäämise mängu..Aga see selleks. Öelge mulle parem, et miks kõik 10 mängu samal ajal ei ole? Viimane voor siiski ju...

                            Kommentaar


                              real läks juhtima kiirelt aga osasuna viigistas ka kohe..
                              põnev mäng tundub

                              loodan, et real ei vea mind alt. kuigi ma vihkan seda klubi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                                real läks juhtima kiirelt aga osasuna viigistas ka kohe..
                                põnev mäng tundub

                                loodan, et real ei vea mind alt. kuigi ma vihkan seda klubi
                                Nüüd põhjust veel rohkem vihata. Osasuna võitis
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X