320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuradi trio haid viisid real madridi koefe juba tunduvalt madalamale, ma jubal ootsin...

    Kommentaar


      Tänavakorvpall 3on3 (Mitu võistkonda osaleb teisel etapil Tartus?)
      111 või rohkem võistkonda - koef on 1.70

      eelmine aasta oli ligi 130 võistkonda, ning see aasta oodatakse rohkem. kõvasti rohkem.
      kindel võit
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        Tänavakorvpall 3on3 (Mitu võistkonda osaleb teisel etapil Tartus?)
        111 või rohkem võistkonda - koef on 1.70

        eelmine aasta oli ligi 130 võistkonda, ning see aasta oodatakse rohkem. kõvasti rohkem.
        kindel võit
        Arvestades seda, et kõikidel teistel rahvaspordivõistlustel on hoolimata majanduslangusest osalejate hulk pigem kasvanud, siis võivad korraldajate ootused olla õigustatud.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          Mõnusalt juba 1.40 peale langenud. Ma võtsin kui 1.60 oli. Tore.

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Mõnusalt juba 1.40 peale langenud. Ma võtsin kui 1.60 oli. Tore.
            Ma sain veel 1.70-ga, aga kuna ilmateade väga ilus pole, siis väike hirm tekkinud, et äkki tänavakorpallis ka suhkrust poisse, kes kohale ei jõuagi, mistõttu osalejate arv loodetust väiksem tuleb.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Algselt postitas Maarek Vaata postitust
              Ma sain veel 1.70-ga, aga kuna ilmateade väga ilus pole, siis väike hirm tekkinud, et äkki tänavakorpallis ka suhkrust poisse, kes kohale ei jõuagi, mistõttu osalejate arv loodetust väiksem tuleb.
              Näiteks mina juba loobusin minemast, kuigi plaan oli, aga mitte ilma pärast vaid paar asja tuli vahele

              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


              Kommentaar


                Ahhoi tartlased! Minge ja lugege nüüd need satsid kokku ja kandke ette

                Kommentaar


                  Kas tõesti siis mingit informatsiooni siiani pole? Tänavakossu koduleht on vait, triobet on vait, kuidas see võimalik üldse on? Kaua ma praen siin.

                  Kommentaar


                    ulme lausa.
                    ajab ikka närvi küll
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Parem ikka, kui avastada, et pilet on punane.

                      Kommentaar


                        võit kirjas
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          võit kirjas
                          Tänud hea vihje eest Ega seda võistkondade arvu keegi ei tea? Kas tuli kindlalt ära või oli õnne kah natuke.

                          Kommentaar


                            tänane NBA finaal Orlando ja Magicu vahel
                            Superman pole oma hoogu näidanud veel üheski mängus, ning täna võib olla tal selle hooaja viimane mäng. hambad ristis paneb

                            Orlando Magic - Los Angeles Lakers (Dwight Howard (Orlando Magic) Points+Rebounds) Over 36.5 - koef 1.75
                            4 finaalmängus, on tema seeria lakersi vastu olnud 27, 33, 35 ja 37. hoogu kogudes ühesõnaga
                            usun, et täna tuleb vabalt 20+20
                            risky business, aga pigem JAA kui EI

                            E : oi oi kui pettunud
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Triobetis saab veel panustada sellele, et Uus-Meremaa ei saa Konföderatsioonide karikas alagrupist edasi, samas kui Hispaania (6p) ja LAV (4) on juba edestamatud.

                              Koefitsent muidugi minimaalne, 1.01, aga kel suurem summa vaba raha olemas, siis paari õlle raha võidab ikka.

                              Kommentaar


                                Selle peale saab ka veel panna kas Kurbas draftitakse või mitte, kuigi ta võttis oma avalduse juba tagasi. 1.01.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X