320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uue foorumi vead!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Originally posted by jyrioo


    Sama lugu. Ennustasin Ing. liiga viimast vooru. Näitab, et viimase postituse "tegi (sic) jyrioo". Aga mida pole, on postitus. Kusjuures, kui uuesti hakkad replyd tegema, siis on kadunud postitus seal näha. Que se pada?
    See probleem oli ka mul, tegin postituse Venemaa ml.ennustuse alla . Kõik täpselt sama moodi, näitab, et olen postituse teinud, aga postitust ennast ei näita.

    Kommentaar


      #47
      Itaalia ennustuses on oma postitusest ilma jäänud Seve, m1ck, kyps, Fazz, quitz, Mõm 17 ja minu poolt viimasena postitatud wal'i ennustus .
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #48
        Pole vist vaja mainidagi, et minul oli Superennustuse puhul samalaadseid probleeme eelkõnelejatega. Postid olid tehtud ja olemas, kuid vaadata neid ei olnud võimalik. Hetkel on seal ok.
        Tahaks adminnide selgitusi ja nõuandeid kuulda.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #49
          Originally posted by Maarek


          Itaalia ennustuses on oma postitusest ilma jäänud Seve, m1ck, kyps, Fazz, quitz, Mõm 17 ja minu poolt viimasena postitatud wal'i ennustus .
          Päris ilma vist pole jäänud, sest kui uuesti vastama hakata, ilmuvad need taas välja Samuti on avalehel hetkel näha, et ennustuste all on viimasena tehtud Maareki postitus (wal'i ennustus)

          Kommentaar


            #50
            Fazz

            Paraku need postitused välja ei ilmugi. Nad on ja jäävadki (praeguse seisuga) nähtavaks ainult vastamise korral.

            Nagu ka suure tõenäosusega see minu postitus
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              #51
              Vaatan, et ei ole ennustanud Eesti liiga 3,4 vooru. Ei ole päris kindel, kas tegelikult ka nii oli või on see kuhugi kadunud...On mingit tagaust, kus seda kontrollida saab?
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                #52
                Ei noh, normaalne!! Klikkisin refreshi ja äkitselt oli foorum ROHELINE :P
                Supplies!

                Kommentaar


                  #53
                  Igavuse pärast muutsin....
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #54
                    sry, kas muutsid igavuse pärast kõigil, või ainult minul??
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #55
                      Kõigil ikka, kuigi Antz põlvili palus, et ma seda ei teeks.

                      Kui ei meeldi, siis: http://foorum.soccernet.ee/myhome.php?action=settings

                      Saab ümber muuta. Valida sinise, rohelise ja lilla vahel
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #56
                        vahetasin kohe tagasi, mind lihtsalt huvitas, mis toimub
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          #57
                          Ja mina juba mõtlesin, et ole miskit ise kogemata muutnud . Ega sel roheliselgi viga pole (roheline ikkagi üks mu lemmikvärvidest), aga silmale harjumatu oli küll, seega vahetasin kibekähku siniseks tagasi .

                          Kommentaar


                            #58
                            Minagi vahetasin kohe siniseks tagasi. Roheline on ka ilus, aga sinisega juba harjunud. See roheline meenutas muide veidi Flora lehekülge.

                            Kommentaar


                              #59
                              Mul oli juba ammu roheline ja ei saand eriti midagi aru :P Aga pulli pärats võiks veel lisada erinevaid värvilahendusi.
                              Jalgpallihaigla patsient #172
                              Diagnoos: raskekujuline futboliit

                              Kommentaar


                                #60
                                Originally posted by greenday


                                Mul on seadete alla pandud, et ma tahan, et iga teema, millele ma vastan, läheks lemmikutesse. Aga ei lähe!!! Mu suur soov on see, et kui ma kuhugi vastan ja keegi veel sellele vastab, tuleb mulle meili peale teade. Pleeeze make it so!
                                Miks keegi mulle ei vasta!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X