320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nimede muutmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nime paluks muuta.

    Shaq->Taj Mahal Badalandabad

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Nime paluks muuta.

      Shaq->Taj Mahal Badalandabad
      hahaha, sa meeldid mulle.

      Kommentaar


        Algselt postitas ballack
        miks kõik tahavad mingeid blablabla ja ulaladaba tüüpi nimesid panna?
        Et nende endised kujud unustataks ja et nende nime kallal mölisetaks jne. Kui mingi udabuda tuleb jälle, siis ega näiteks mina ei mäleta, et kes ta varem oli.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          minu arust on lihtsalt naljakas, kuidas kõik mingi pseudoprobleemi peale äksi täis lähevad.

          Kommentaar


            Palun muuta KalevSport ----- Gaša
            Aitehh

            Kommentaar


              KalevSport -> Gaša
              Palun

              Kommentaar


                sooviks oma nime muuta
                kuid see nimi milleks tahan muuta postitas viimati 2001.a.
                kas siin jäävad kasutajanimed alles, või oleks võimalus, et mingi 7 aasta möödudes nad kustutatakse?
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Miks sa oma nime muuta taha?
                  EgoTrip on lahe nimi mu arust.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    teeks jah nii et mingi kuulsamad vennad nime ei muuda eksole.

                    Maailmas on niigi palju segadust ja mõelege kui näiteks esmaspäeva hommikul üllatusega avastame, et Taku* -> vombat

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      teeks jah nii et mingi kuulsamad vennad nime ei muuda eksole.

                      Maailmas on niigi palju segadust ja mõelege kui näiteks esmaspäeva hommikul üllatusega avastame, et Taku* -> vombat
                      Taku* ei suudaks kuidagi ühe ööga vombati möötmeid võtta.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pedro
                        Tere
                        Sooviksin kustutada oma soccerneti konto. On see üldse võimalik?
                        Kui jah, siis palun tehke seda.
                        Aitäh
                        Paraku mitte, kaduvad postid muudaksid teemade arutelud mõttetuks ja arusaamatuks. Sestap pole me seni ka kontosid kustutanud, kui just spämmeritega tegu pole.

                        Aga millest üldse selline soov meid oma asjatundlikest kommentaaridest ilma jätta? Veidi ühele mängijale kontsentreeritud küll, aga ikkagi väga asjalikud postitused.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro
                          Aga kas oleks võimalik siis lihtsalt mu kasutaja kinni panna?
                          mis seal vahet on, ole õnnelik selle üle, mis sul on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas pedro
                            Aga kas oleks võimalik siis lihtsalt mu kasutaja kinni panna?


                            Ära lihtsalt postita enam ...
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              Aga kas oleks võimalik siis lihtsalt mu kasutaja kinni panna?
                              Sul on väga asjalikud postitused ja sellest oleks väga kahju kui neid enam lugeda ei saaks. Mõned inimesed lihtsalt on loomu poolest pessimistid (ise nimetavad ennast realistideks ) aga sa võid neid alati ignoreerida

                              Kommentaar


                                Ka minul oleks vägaväga kahju, kui pedro lahkuks.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X