320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nimede muutmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

    Aga kust seda Arsenali logo saaks? Sry nali!Plaanis mul seda küll teha ei ole, sest Arsenali vastu on respekt olemas.

    Ehk vandersell oskad öelda, kas Arsenali ja arse sõnaga on ka mingeid naju inglaste poolt tehtud?
    Nimi meest ei riku.
    Good for you Noh, konkreetseid näiteid tuua ei oska aga kindlasti on Tottenhami meestel selle kohta midagi öelda
    vello99, panid tähele, ma ei kasutanud *** märke...
    Supplies!

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

      Ajutiselt nimemuutmine tagasi lükatud..jätkan siiski Newcastlena nii Hr.Undi, Hr.Martini kui ka paljude teiste minu fännide pärast...

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

        Originally posted by Newcastle

        Newcastle ---> Muhedik ....palun!

        Inimeste tungival soovil!
        Ehh, ma pole nagu sellel teemal sõna võtnud aga nüüd küll tahaks. Ma arvan, et kui inimese teod ja nimi ikka kardinaalselt erinevad, siis pole mõtet mehel nime rikkuda... If You know what I mean... vaevalt et rahvas sind nüüd muhedaks sepaks pidama hakkab...

        Aga noh, kes olen mina ütlema, vaat´ mis nimi mul endal on
        Supplies!

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

          Originally posted by vandersell


          Originally posted by Newcastle

          Newcastle ---> Muhedik ....palun!

          Inimeste tungival soovil!
          Ehh, ma pole nagu sellel teemal sõna võtnud aga nüüd küll tahaks. Ma arvan, et kui inimese teod ja nimi ikka kardinaalselt erinevad, siis pole mõtet mehel nime rikkuda... If You know what I mean... vaevalt et rahvas sind nüüd muhedaks sepaks pidama hakkab...

          Aga noh, kes olen mina ütlema, vaat´ mis nimi mul endal on
          Rahvas arvab minust sitasti ja kõik..inimesed nagu Martin ja Eston#21 on ise nii kuradi idikad, aga noh...kes ikka siukeste tropakate vastu astub...muidugi jääb mitte-muhe-üliõpilane neile alla ja nimi Muhedik peaks rahuldama nii inimeste kui ka minu (mitte et ma inimene poleks) vajadusi...

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

            Ära ole loll. Sellepärast, et kellelegi teisele nimi ei meeldi, pole küll mõtet seda vahetama hakata.
            Y R A

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

              Originally posted by mikk


              Ära ole loll. Sellepärast, et kellelegi teisele nimi ei meeldi, pole küll mõtet seda vahetama hakata.
              \'
              Kellegile ei meeldi? Iga postituse eest saan ma mingi kuradi 5 sõimupostitust, et ajan lolli juttu jälle....siis tullakse mu nime kallale...mis järgmiseks? Tulevad otsivad mind üles ja sülitavad näkku?

              Muideks, mida tahaksin avalikult öelda..et saan aru, kui inimene on teisele ebasümpaatne...aga möliseda \"mõtetute\" postituste kallal mõtetute postitustega on tobe ja rikub ära alguses mulle väga toredana tundunud foorumi seltskonna..

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

                Originally posted by Newcastle
                Muideks, mida tahaksin avalikult öelda..et saan aru, kui inimene on teisele ebasümpaatne...aga möliseda \"mõtetute\" postituste kallal mõtetute postitustega on tobe ja rikub ära alguses mulle väga toredana tundunud foorumi seltskonna..
                Muide, mõttetu kirjutatakse kahe tee tähega. Ning me ei mõnita, vaid abistame. Õpetame sind näiteks analüüsima. Kunagi saad aru.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

                  Originally posted by Martin


                  Originally posted by Newcastle
                  Muideks, mida tahaksin avalikult öelda..et saan aru, kui inimene on teisele ebasümpaatne...aga möliseda \"mõtetute\" postituste kallal mõtetute postitustega on tobe ja rikub ära alguses mulle väga toredana tundunud foorumi seltskonna..
                  Muide, mõttetu kirjutatakse kahe tee tähega. Ning me ei mõnita, vaid abistame. Õpetame sind näiteks analüüsima. Kunagi saad aru.
                  Tõeline isa...vau...ära hakka jälle oma üherealise postituse jamaga vastama...mul on sinust oma arvamus ja usun, et sa saad ise ka kunagi aru, kui muhe-idi sa olid, kui ülikooli lõpetad...kui lõpetad...

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

                    newcastle, sul on üks oluline viga: sa ei oska suud kinni panna...iga kord, kui keegi (ja tavaliselt õigustatult) midagi ütleb, siis pead sa niisama vastu paukuma...vaata siin rahulikult natuke ringi kõigepealt. vaata, kuidas inimesed omavahel suhtlevad ning püüa sellest õppida, eks. sa väga tahad midagi asjalikku teha, tore, aga näe, mitte ei tule välja

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

                      Originally posted by Undi


                      newcastle, sul on üks oluline viga: sa ei oska suud kinni panna...iga kord, kui keegi (ja tavaliselt õigustatult) midagi ütleb, siis pead sa niisama vastu paukuma...vaata siin rahulikult natuke ringi kõigepealt. vaata, kuidas inimesed omavahel suhtlevad ning püüa sellest õppida, eks. sa väga tahad midagi asjalikku teha, tore, aga näe, mitte ei tule välja
                      Sellest postitusest leidsin ma lõpuks oma elu mõtte...jesssss...ma tänan sind südames, Hr.Undi ja ei paugu sulle enam kunagi vastu...

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

                        kuradi koomik oled...

                        /kick
                        /ignore

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

                          Originally posted by Newcastle
                          Originally posted by Martin
                          Muide, mõttetu kirjutatakse kahe tee tähega. Ning me ei mõnita, vaid abistame. Õpetame sind näiteks analüüsima. Kunagi saad aru.
                          Tõeline isa...vau...ära hakka jälle oma üherealise postituse jamaga vastama...mul on sinust oma arvamus ja usun, et sa saad ise ka kunagi aru, kui muhe-idi sa olid, kui ülikooli lõpetad...kui lõpetad...
                          ausalt öeldes on juba kopp ees sellest, et te kaks \"suurt sõpra\" pea iga topicu all sama juttu ajate... jalkast on juba ammu asi kaugel, käib ainult täiega andmine... saage kokku, jooge õlut, leppige ära, tõmmake koplis venelastega teravat, andke vops ka yksteise kuklasse, toitke parte või saatke messe yksteisele aga säästke meid ülejäänuid oma meeldivast dialoogist!
                          okei!?
                          laav, piis änd häpiness mai frends!!
                          The other line moves faster.

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

                            Originally posted by Raix


                            Originally posted by Newcastle
                            Originally posted by Martin
                            Muide, mõttetu kirjutatakse kahe tee tähega. Ning me ei mõnita, vaid abistame. Õpetame sind näiteks analüüsima. Kunagi saad aru.
                            Tõeline isa...vau...ära hakka jälle oma üherealise postituse jamaga vastama...mul on sinust oma arvamus ja usun, et sa saad ise ka kunagi aru, kui muhe-idi sa olid, kui ülikooli lõpetad...kui lõpetad...
                            ausalt öeldes on juba kopp ees sellest, et te kaks \"suurt sõpra\" pea iga topicu all sama juttu ajate... jalkast on juba ammu asi kaugel, käib ainult täiega andmine... saage kokku, jooge õlut, leppige ära, tõmmake koplis venelastega teravat, andke vops ka yksteise kuklasse, toitke parte või saatke messe yksteisele aga säästke meid ülejäänuid oma meeldivast dialoogist!
                            okei!?
                            laav, piis änd häpiness mai frends!!
                            Mina pole alustanud ühtegi diskussiooni..minu kallal hakatakse lihtsalt iga postituse tõttu mölisema...eks see on arusaadav et see lõpuks närvidele hakkab käima...igaüks ajagu oma rida..kui minu kallal ei möliseta, ei mölise mina ka...nii et Martin, mokad koomale nii sinul kui minul...

                            GO RAIX!! (+love, peace and häpiness)

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

                              Originally posted by Newcastle
                              Mina pole alustanud ühtegi diskussiooni..minu kallal hakatakse lihtsalt iga postituse tõttu mölisema...eks see on arusaadav et see lõpuks närvidele hakkab käima...igaüks ajagu oma rida..kui minu kallal ei möliseta, ei mölise mina ka...nii et Martin, mokad koomale nii sinul kui minul...

                              GO RAIX!! (+love, peace and häpiness)
                              Ega sa vist suurt ei ole alustanud jah, selleks sul puuduvad teadmised. Aga sa oled paari messiga selgeks teinud suuremale osale meist, et sinu messe ei tasu eriti tõsiselt võtta. Nii ongi. Su teemaalustused on ühelauselised ning vägagi provotseerivad.

                              Veel enam. Milleks kopipasteda statistikat ning öelda, et see on analüüs? Naeruväärne, kas pole.

                              Ja teine asi mis jäta endale meelde ning raiu seianle. Martini ning eston#21 on vaildemine möttetu. Enamus önneks teab seda. Ja kui sul on midagi isiklikku kellegi vastu, siis on abiks asjad privaatmessid. Ja löppuks - kui ikka närvi väga täis kratsib, siis mine joo viina ning maga välja.

                              yheksa@tunneb.puudust.ignore.käsust

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'Nimede muutmine\'

                                Originally posted by yheksa
                                Ja teine asi mis jäta endale meelde ning raiu seianle. Martini ning eston#21 on vaildemine möttetu. Enamus önneks teab seda.
                                Hmmm, minuga on täiesti mõttekas vaielda, kuid mulle meeldiks, kui seda teeksid inimesed, kes teemat ka valdavad - et siis nt. Kaarel või Erxx või jyrioo või nii mõnedki teised.

                                To Raix: No kurask, Jollust me ju tegime juba inimesi (või siis alkohooliku), teeme temast ka :P
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X