320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sünnipäevalapsed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
    doh, teise annad mulle ju
    Teine peab siis kolm aastat seisma ja ootama, kuni Sa 18 saad? Never, parem joon ise ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mikusiku Vaata postitust
      Teine peab siis kolm aastat seisma ja ootama, kuni Sa 18 saad? Never, parem joon ise ära.
      mkm, dannar on selleks hetkeks kui sa selle üle annad kanuuga järjekordselt ümber käinud ja ei saa aru mis toimub

      Kommentaar


        Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
        mkm, dannar on selleks hetkeks kui sa selle üle annad kanuuga järjekordselt ümber käinud ja ei saa aru mis toimub
        ei aja ma midagi ümber. Kui Laurat kanuus pole, siis püsib kanuu püsti ka. või kuidagi nii

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          ei aja ma midagi ümber. Kui Laurat kanuus pole, siis püsib kanuu püsti ka. või kuidagi nii
          Mina ei istu sinuga enam ühte kanuusse niikuinii. Iga kord kui ma ilma Dannarita kanuutan, jääb kanuu õigetpidi (ehk siis põhi allapoole). Tehke nüüd omad järeldused.

          Kommentaar


            Algselt postitas LauraM Vaata postitust
            Mina ei istu sinuga enam ühte kanuusse niikuinii. Iga kord kui ma ilma Dannarita kanuutan, jääb kanuu õigetpidi (ehk siis põhi allapoole). Tehke nüüd omad järeldused.
            ma ajan su segadusse järelikult

            Kommentaar


              Tarmo, tervist ja õnne!
              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

              Kommentaar


                Tervitan Noonikut. Up teh Pärnu ja up teh Vaprus. Onju! Ja ära siis üle pinguta...

                Kommentaar


                  Õnnitlused mõlemale Vapruse toetajale!

                  Kommentaar


                    Õnnitlused minu poolt kõigile sünnipäevalistele!

                    Kommentaar


                      Nonii, siit tulevad nüüd päris pirakad õnnesoovid! Skint ning Noonik, palju palju Õnne Sünnipäeva puhul

                      Kommentaar


                        skint, laku panni!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Palju õnne skint ja Noonik! Järgmine aasta Pärnus näeme!

                          Kommentaar


                            no palju õnne Noonik...
                            täringujalkal näeme
                            Võitlusväljal jääb jänes tagalasse ..kus ta näitab end hea strateegina ..alkoholi möjul muutub ta julgemaks ja agresiivsemaks...

                            Kommentaar


                              Tembu, 30 aastaga oled juba saavutanud seda mis mõnel mehel 80ga kättesaamatuks jääb. Jätka samal kursil
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Tembu !
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X