320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Foorumi tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Täielikult vastu! Me kõik nägime, mis juhtus Itaalia alateemas , kui eelmisel moderaatoril katus ära sõitis ja oma raudset rusikat virtuaalselt kasutama hakkas. Kaotasime päris mitu aktiivset kasutajat ja posituste ja postitajate arv on vähenenud kriitiliselt minimaalseks.
    Seda foorumiosa kannatab nüüd isegi lugeda, sest ühe lollpea lahkumise tulemusena pole kahe linnarivaali fännidel enam vajadust pidevalt teineteise suunas lapsikuid ja labaseid solvanguid loopida. Sinul muidugi võib nüüd olla igav, aga elad üle.
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
      Seda foorumiosa kannatab nüüd isegi lugeda, sest ühe lollpea lahkumise tulemusena pole kahe linnarivaali fännidel enam vajadust pidevalt teineteise suunas lapsikuid ja labaseid solvanguid loopida. Sinul muidugi võib nüüd olla igav, aga elad üle.
      Oot kellest jutt käib? Uuust?

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas Maarek Vaata postitust
        Seda foorumiosa kannatab nüüd isegi lugeda, sest ühe lollpea lahkumise tulemusena pole kahe linnarivaali fännidel enam vajadust pidevalt teineteise suunas lapsikuid ja labaseid solvanguid loopida. Sinul muidugi võib nüüd olla igav, aga elad üle.
        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
        Oot kellest jutt käib? Uuust?
        Jah, uuu'st, uuuu'st, uuuuu'st ja nii edasi.
        Tegelikult suutis ta täitsa normaalseid kommentaare teha, aga igale Roma fänni plõksimisele meeldis talle kahekordselt vastata ja sellele omakorda vastasid hundid kogu kambaga ja veel labasemalt ja nii see asi kogu aeg käis. Igav ja mõttetu ja ma polnud õnneks päris ainuke, kes nii arvas.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #19
          Mul ei ole sellile, mcnamarale ja elxile kuigi palju lisada.

          Iga aasta võtab keegi üles "muru oli rohelisem" teema. Selle üle arutlemises ei ole küll midagi halba, aga minu arvates on see täielik müüt. Seitsme foorumiaasta järel väidan, et kvaliteedi osakaalu vähenemine ei ole reaalselt märgatav. Pigem tuleb mõelda selle peale, et internetifoorum kui selline ei saagi olla või vähemalt ei peagi olema kultuuriajakiri. See on nagu jalgpallitribüün, kus kohtad kõikvõimalikke erinevaid inimesi, arvamusi ja väljendusviise. Ja mida rohkem on kasutajaid kokku, seda rohkem esineb ka konstruktiivset arutelu, sest seda enam kogub foorum tähelepanu ja seda enam on põhjust seal arvamust avaldada.

          Üleüldiselt oleme hoidnud seda joont, et reguleerida võimalikult vähe ja ainult tõsisel vajadusel. Üldjuhul suudab foorumi kasutajaskond end üsna hästi ise reguleerida ja ma ei näe, et antud juhul oleks teemaalgataja kolm punkti vajalikud.

          Kindlasti ei hakka Soccernet kunagi võtma portaali tasemel seisukohti selles osas, kellel on õigus oma arvamust avaldada ja kellel mitte. Nii jõuaksime üsna kiiresti õige ja vale arvamuse liigitamiseni, mis oleks minu arvates foorumi seisukohalt vaadates täielik rumalus. Küll ei tolereeri me pahatahtlikku spämmi ja leimi, aga need on juba natuke teine teema.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Ma külastan foorumit tänapäeval sedavõrd valikuliselt (Eesti meistriliiga alamfoorumit näiteks mitte kunagi), et ei julge kõige kohta põhjapanevaid järeldusi teha.
            Huvipärast küsin, et mis on tekitanud nö foorumi vanameistris sihukese heitumuse kohalikust jalgpallist. Või on mu oletus liialt ennatlik?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Andres. Vaata postitust
              Huvipärast küsin, et mis on tekitanud nö foorumi vanameistris sihukese heitumuse kohalikust jalgpallist. Või on mu oletus liialt ennatlik?
              Heitumust kui sellist polegi. Ma olen lihtsalt liiga vana. Jalkalemmikud tekkisid ajal kui Eesti liigajalgpallist polnud veel midagi teada. Pole otsest huvi ühegi kohaliku jalgpalliklubi vastu.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                #22
                Mazzile vaidleksin vastu väite osas, et kvaliteedi osakaalu vähenemine ei ole märgatav. Tegelikult on.

                Teisalt saan ma vana ja rahunenuna aru, et tegu on objektiivse paratamatusega. Seda on alates foorumi algusaegadest (11 aastat?) mõjutanud juba sellised tegurid, nagu interneti jõudmine igaüheni, tulemuseks kogukonna kasvamine nii suureks, et tekkis anonüümusus jne jne. Nats nagu Delfis, ka seal olid kunagi kommentaarid sisukad (foorumi muutus ei ole kindlasti nii drastiline, kui Delfi oma).

                Samas, midagi ette võtta ei ole mõtet. Panustatav energia ja saavutatav tulemus ei ole kooskõlas. Praegune olukord, kus pisut rohkem või vähem tundliku päästikuga moded aeg-ajalt tulistavad, on mu arust suht okei. Vähemalt ilusates valgetes teemades.

                Seega soovin jõudu ja jaksu korraldajatele ja soovitan mitte sittagi ette võtta.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  #23
                  see teema kerkis mingi eelmine aasta juba ju, või ei? siis oli asi kohati päris hull.

                  kuigi väga paljudes alafoorumites ei käi ja regulaarselt pritsin tatti ainult inglise teemas, siis tundub asi joones olevat. kui mingi retardide laine üle käib, siis saavad härrased moderaatorid väikse tõrje abil ju asja ohjata.

                  lisaks - oletan, et inglise alafoorumis on rohkem nö vanu olijaid või lihtsalt vanuse poolest vanemaid härrasmehi. seegi mängib noorte meeste ja naiste foorumikäitumise arengus oma rolli. kui mõni nooremat sorti poiss mingit sitta postitab, siis on ju vaks vahet, kas mitmetuhandelise postituste arvuga ja foorumiga aastal 1538 liitunud kodanik ütleb, et kuule, mõtle nüüd kaks korda järgi ja võta ennast üleüldiselt kokku või paugutab mingisugune poolsuvaline vend, et käi v*ttu, õli.
                  selliseid hingekarjuseid ja südamehääli on meil siin õnneks piisavalt - või kui mõnes kohas pole, siis küll trollide mässu ajal tekivad, sest tasakaalu vastu ei saa - ja liitun konna üleskutsega mitte sittagi teha.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    #24
                    Mida oligi vaja tõestada. Peale paari trolli, väga sisukad ja põhjendatud vastused. Tuleb siis plaan B..

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Peale kullast kuju postitust, ei võta ma ühtegi Myrgeli postitust tõsiselt. See viimane postitus siin teemas pole samuti erand.
                      Myrks, ma pean nõustuma Aadu&Co vastusega: ära nüüd suurele vennale kõike liiga lihtsaks ka tee.
                      Mina näen foorumit elava organismina, mis kasvab, areneb, kärbub, taaspuhkeb jne. Probleemid on seotud otstega spiraali tüüpi ehk siis mingi hetk on sitt pinnal ja teine periood jälle puhta peidus. Ja kui päris aus olla, siis ei ole mina siiani foorumis sellega hätta jäänud, et konstruktiivikaline info välja filterdada. Ja noh, mida salata, teinekord on paska ka päris tore lugeda, ajaviiteks või nii

                      Ja kogu kambast on Rein ainuke, kel pole teemasse sittagi öelda, aga isiklikku kibestumust on VAJA eksponeerida. Sümpaatne.

                      Kommentaar


                        #26
                        Mina olen võrreldes paljude siinviibijatega uus kasutaja. Piirdun Eesti koondise ja Eesti koondistlaste alafoorumite külastamisega. Siiagi sattusin puht juhuslikult.
                        Tegelikult olin suht üllatunud, et kellegi silmis on foorum allakäinud. Võibolla olen harjunud postimehe ja delfi kommentaariumitega, mõnede teiste foorumitega, mis on tõesti omal ajal sisutühjadeks muutunud ja kust hiljem ka lahkusin, aga Soccerneti foorum on mu silmis ikka päris korralikul tasemel foorum, kust saab uudiseid (tihti kiiremini, kui kuskilt mujalt), huvitavat infot ja tegelikult ka mitmekülgseid arutlusi lugeda. Tänapäeva kontekstis on foorumid kui sellised üldse üha haruldastemaks muutumas. Asemele on tulemas teised sotsiaalvõrgustikud. Ehe näide on näiteks vormel 1 foorum, mis headel aegadel oli loetav ja külastajaterohke, hetkel aga sisuliselt kadunud.

                        Trollimisega on ka nagu ta on. Keda häirib, keda mitte. Tihti on need postitused üüber lühikesed ja see sekund, mis nende lugemiseks kulub... noh kas see nüüd suur probleem on.
                        Tihti võetakse uute kasutajate postitusi kohe alguses mõttetu lorana.
                        Näiteks mäletan, kui külastasin Amkari fännikat ja avastasin õudusega, et päevateemaks on kontrollmängus toimunud rüselus ja selle kohta käivad juttud. Kontrollisin asja ka meediaväljaannetest ja ennäe, ka sealt leidsin erinevaid viiteid, et midagi seal toimus.
                        Mõtlesin, et selline huvitav seik, vajab kajastamist ka meie endi foorumis. Tõin välja nii hullemad kui realistlikumad versioonid.
                        Siiski usun, et paljud võtsid seda, kui mingit provokatsiooni ja nii sama tühja lobana. Kedagi see kindlasti riivas ja keegi mõtles, et milleks sellist asja siia postitada. Eriti kui seda tegi mingi avatarita soc oma neljakümne postitusega.

                        Paljuski kõrvaltvaatajana, võin siiski öelda, et minu silmis on foorum vägagi hea. Selleks, et arutelusid alustada tasub ka endal vahel midagi küsida, või aktiivsemalt kellegi konstruktiivse (või vähemalt kus on näha, et inimene püüab analüüsida oma tasemest lähtuvalt) postitusele ka vastata, mõtteid edasi arendada.

                        Kommentaar


                          #27
                          Ma pean tunnistama, et praegusel ajal on foorumi lugemine päris keeruliseks muutunud, sest inimesed kirjutavad väga pikalt ja sisutihedalt paljudes teemades - seega läheb lugemisele päris palju aega. Vanasti sai foorum hoopis kiiremini loetud. Usun, et see on selge märk kvaliteedi ja ka kvantiteedi kasvust, mitte minu vabaaja vähenemisest.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X