320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Dinosauruste sekka?
    Vabalt. Loodame, et saab satsi kokku siis ikka.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      #32
      Neli satsi on praeguseks põhimõttelise jah-sõna öelnud. Info varsti.

      Kommentaar


        #33
        Ma otsin endale ka selleks turniiriks meeskonda. Eelmisel aastal mängisin ma eks-Soccerneti eest ja olin turniiri parim väravalööja 9 väravaga, ühe väravasöödu andsin ka (meeskond rohkem väravaid ei löönudki) ning ka kõige kiirema värava autor (8 sekundil), meeskond sai kokkuvõttes kolmanda koha.

        Kui keegi on huvitatud, siis kirjutagu mulle. Ma lokeerun Tallinnas.
        "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas Xavi Vaata postitust
          Ma otsin endale ka selleks turniiriks meeskonda. Eelmisel aastal mängisin ma eks-Soccerneti eest ja olin turniiri parim väravalööja 9 väravaga, ühe väravasöödu andsin ka (meeskond rohkem väravaid ei löönudki) ning ka kõige kiirema värava autor (8 sekundil), meeskond sai kokkuvõttes kolmanda koha.

          Kui keegi on huvitatud, siis kirjutagu mulle. Ma lokeerun Tallinnas.
          Egoga sul probleeme ei paista olevat
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #35
            Asi ei ole selles. Kuna mul mingit profiili kuskil pole, siis enda tutvustamiseks kirjutasin teemakohase väljavõtte, sellest, mida ma teinud olen.
            "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

            Kommentaar


              #36
              kirjusta parem kelle või mille fänn sa oled (peale Barca), et õigesse meeskonda võetaks. Ivar võiks muidugi avaldada, mis meeskonnad reganud on.

              Kommentaar


                #37
                Barca fänn olen kõige enam, aga ma hoian liigade kaupa ka erinevatele meeskondadele pöialt. Inglismaal Spurs, Saksamaal Dortmund, Itaalia AS Roma, Portugalis Benfica. Kui nüüd sellest mingit abi on.
                "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

                Kommentaar


                  #38
                  Tere,

                  pole varem osalenud suvepäevadel, kuid nüüd oleks tulla huvi mängima suvepäevadele jalgpalli. Enda poolt mul meeskonda kokku saada ei õnnestu. Seega otsin kohta kellegi meeskonnas.
                  Kirjutan siia natuke siis endast ka. Jalgpalli mängin hetkel neljanda liiga lääne tsoonis Tallinna Ülikool II eest. Mängutase on mul hetkel selline, et olen pidanud suurem osa pingipoisi kohaga leppima. Seega üsna puujalg olen . Klubisi mida fännan on palju, kuid enam hoian pöialt Bayernile. Koondis mida fännan on loomulikult Eesti koondis ja siis tuleb Saksamaa koondis teisena. Loodan, et sellest on abi teile natuke

                  Kommentaar


                    #39
                    FC Glory Hunters

                    Kommentaar


                      #40
                      Jalkat mängiks hea meelega. Iga positsioon sobib. Kui toimub Tallinnas, siis suudan ise ka kohale koperdada. Andke teada, kui Barca logoga tiimi teete.
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        #41
                        Kui registreerunud võistkondadel mängijaid vaja ei lähe, siis võiksid kõik need, kes tahavad mängida, aga meeskonda ei ole, selle omavahel moodustada. 10t mängijat oleks vaja ja siin on viis-kuus inimest öelnud, et nad oleksid huvitatud. Seega, miks mitte?
                        "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                          FC Glory Hunters
                          Jah edevad talendid võiks sellise pundiga küll mängima minna, Bayerni, Barca, City jms särkides.
                          Neile vastukaaluks oleks tore kui Chelsea tüübid paneks ka pundi välja ja näitaks esmaklassilist umbkaitset asjaarmastajate tasemel
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Jah edevad talendid võiks sellise pundiga küll mängima minna, Bayerni, Barca, City jms särkides.
                            Neile vastukaaluks oleks tore kui Chelsea tüübid paneks ka pundi välja ja näitaks esmaklassilist umbkaitset asjaarmastajate tasemel
                            Ei tea kas tasub Barca ja Reali poisse kokku panna.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas elx Vaata postitust
                              Ei tea kas tasub Barca ja Reali poisse kokku panna.
                              MMil saavad hakkama küll ja paljud neist isegi paremad sõbrad. A la Casillas Xavi...
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                #45
                                Hispaania koondises mängivad nii Reaali kui ka Barcelona mängijad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X