320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Triobet esitleb: Soccerneti sõprade turniir ja suvepäevad 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Daamid ja härrad,

    Dinosaurused on komplekteeritud. Esialgu veel ainult 7 kangega, aga nendegi numbrid on aukartustäratavad: kamba peale 82 aastat foorumis ja ligi 24 000 postitust!
    Azzurriga võrreldes siiski vaid poiskesed.

    Kommentaar


      Algselt postitas mazz Vaata postitust
      Daamid ja härrad,

      Dinosaurused on komplekteeritud. Esialgu veel ainult 7 kangega, aga nendegi numbrid on aukartustäratavad: kamba peale 82 aastat foorumis ja ligi 24 000 postitust!

      jyriöö, Even, Jeti88, ek, dareth, elx, jazzjansa

      Vakantseid kohti veel kolm ja küsimärgiga tegelasi mitu korda rohkem, nii et kes otsustab veel auväärt seltskonnaga liituda, siis kes ees, see dinosaurus.
      Vaatame seda asja veel. Proovin reedel pulmas tagasihoidlikult esineda ja laupäeval mänguvormis olla. Samas ei luba midagi.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Mulle pakuti ka auväärset kohta. Kahjuks ei mängi välja.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Vaatame seda asja veel. Proovin reedel pulmas tagasihoidlikult esineda ja laupäeval mänguvormis olla. Samas ei luba midagi.
          No ole siis viisakas ja õnnitlused noorpaarile ka!

          Kommentaar


            FC Devil's Rejects on ka nüüd komplekteeritud. Laupäeval näeme!
            "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

            Kommentaar


              Kui keegi tunneb Jyrkat, siis võiks tema või vähemalt tema söödud seened suvekatele kaasa vedada.

              Otsisin ta legendaarset pardipostitust, aga ei leidnudki. Küll aga sada muud keniaalset teemat, mis vahepeal juba meelest minna jõudnud. Nt. Mis mul praegu seljas on? ; Siivutu pilt Martinist ; Palju maksaksid, et mitte tütart saada? ; Joonistage, mida te tegite kui foorum oli maas ; Mida sa tahaksid Coleen Rooney'le teha? ; Kuidas naisi saada ; Mis on kõige suurem asi, mida mõelda suudate? ; Siseneme uute sajandisse... jnejnejne

              Kommentaar


                Kas keegi pärast suvepäevi vaba kohta Pärnu suunal omab?

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust
                  Dinosaurused on komplekteeritud. Esialgu veel ainult 7 kangega, aga nendegi numbrid on aukartustäratavad: kamba peale 82 aastat foorumis ja ligi 24 000 postitust!
                  Ma olen üksi juba foorumis olnud 44 aastat ja teinud 10,5k postitusi.

                  Giganotosaurus vs Therizinosaurused.

                  Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                  Kas keegi pärast suvepäevi vaba kohta Pärnu suunal omab?
                  Kui sa ühe oma sakulihase kuidagi saledamaks jooksed, siis mahud mu masinasse.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Võistkondade registreerimine lukku!

                    Läheb nüüd mõni aeg ja kui sõltumatu fortuuna on kaheksa võistkonda kahte alagruppi jaotanud, jõuab siia varsti kogu info - võistkondade esindajad saavad selle ka meilile.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Ma olen üksi juba foorumis olnud 44 aastat ja teinud 10,5k postitusi.

                      Giganotosaurus vs Therizinosaurused.



                      Kui sa ühe oma sakulihase kuidagi saledamaks jooksed, siis mahud mu masinasse.
                      No sa lähed siis juba fossiili alla.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Mõni hull rattaga viitsiks nii 15-20km/h tempos kohale veereda Pihali küla suvetallu?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          Mõni hull rattaga viitsiks nii 15-20km/h tempos kohale veereda Pihali küla suvetallu?
                          Võib ka rongiga Kohilasse sõita ja sealt 12.5km sõita

                          Kommentaar


                            Nii. Alagrupid ja ajakava said paika:

                            A1 Pärnu JK Poseidon Nirvaana
                            A2 FC Blue Eagles
                            A3 FC Devil's Rejects
                            A4 Soccernet.ee

                            B1 Dinosaurused
                            B2 Azzurri
                            B3 Roosad Pantrid
                            B4 Paide Padajalad

                            Lisatud failid

                            Kommentaar


                              Seega ootab kõiki meeskondi homme ees viis mängu ja kõik kohad mängitakse välja.

                              Turniiril toitlustust ei ole, aga mõistliku hinna eest on võimalik soetada õllet. Piiratud koguses.

                              Täiskomplekt reegleid:

                              * Turniiril võivad osaleda mängijad, kes pole mänginud viimase kolme aasta jooksul ei Eesti teises ega kõrgemas liigas, saalijalgpalli meistriliigas ega (noorte)koondistes.
                              * NB! Eelnev punkt ei kehti neile, kel on Soccerneti foorumis vähemalt 200 postitust, ja naistele. Muid erandeid ei tehta.
                              * Mängitakse poole väljaku peal väikeste väravatega.
                              * Väljakul on korraga 5+1 mängijat. Koosseisus võib olla maksimaalselt 10 mängijat. Vahetused toimuvad jooksvalt, kusjuures vahetada tohib ainult üle oma väravapoolse otsajoone.
                              * Suluseise ei ole.
                              * Karistusalad on tähistatud markeritega ning alas sees tehtud veale järgneb penalti.
                              * Mänguajaks on 1x18 minutit, alustakse alagrupiturniiriga. Võit annab tabelisse 3 punkti ja viik 1 punkti. Kohamängudes järgneb viigile penaltiseeria, kus lüüakse esimese eksimuseni.
                              * Kui alagrupifaasi lõppedes on mitmel meeskonnal võrdselt punkte, siis vaadatakse 1) omavahelist mängu 2) väravate vahet 3) võitja otsustatakse penaltitega, esimese eksimuseni


                              Kaardid ja mängukeelud:

                              * Mängust eemaldamise korral (punase või 2 kollase kaardiga) ei jää meeskond vähemusse, kuid konkreetne mängija selles ega järgmises mängus enam väljakule tulla ei tohi.
                              * Erinevatest mängudest korjatud hoiatustega mängukeeldu ei kaasne.
                              * Kohtunikul on õigus keelata igal hetkel mängija platsilviibimine, kui ta kujutab ohtu kaasmängijatele.

                              Kommentaar


                                Siin ei oska midagi spekuleerida, kuidas minema hakkab. Kedagi vastastest ei tunne, aga jõudu ja jaksu kõigile.
                                "Sometimes you see beautiful people with no brains. Sometimes you have ugly people who are intelligent, like scientists." Jose Mourinho

                                Kommentaar

                                Working...
                                X