320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Uue-uue foorumi head-vead

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

    no aga teema ju aktiivne kogu aeg, miks kyll meid siis nende väljavalitute hulka pole arvatud, kes seda ka lugeda saavad???
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

      Mingi tõsine vandenõu ManU fännide vastu äkki?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

        seda minagi kahtlustan..:P
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

          Vabamüürlased ilmselt.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

            Ja juudid yhes oma suurep2raselt nimetatud v2lisminister Shalom\'iga!!
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

              küsimus kuhu kaovad minu postitused man u teemas ma ei leia neid mite kuskilt
              karm värk on see jalgpall

              ja ega see elu ka parem pole

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

                Originally posted by lookas

                küsimus kuhu kaovad minu postitused man u teemas ma ei leia neid mite kuskilt
                halloo, loe, mida teised on kirjutanud siinsamas sellesama asja kohta, sa pole ainuke.. Vajuta \'vasta\' nuppu, siis näed ka viimaseid postitusi..
                Aga asi on tuntavalt paranenud, nüüd on 26.lk asemel ees 27.
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

                  Originally posted by lookas


                  küsimus kuhu kaovad minu postitused man u teemas ma ei leia neid mite kuskilt

                  mul on ka manu teemaga jama.......ma ei näe viimaseid postitusi
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

                    Originally posted by H.M Murdock
                    mul on ka manu teemaga jama.......ma ei näe viimaseid postitusi
                    ei, murdock, see pole mitte admin\'ide isiklik viha manu vastu ... vaid kui sa loed postitusi selles teemas - siis alates esimesest lehest on pidevalt räägitud, et kõigis pikemates teemades ei ole võimalik lehekülgede ca esimest 5te postitust näha. manu teemas on see küll jah viimasel ajal pigem 15 ... aga sa saad neid postitusi ikkagi lugeda vajutades vastus ...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

                      Originally posted by SleepWalking



                      ei, murdock, see pole mitte admin\'ide isiklik viha manu vastu ... vaid kui sa loed postitusi selles teemas - siis alates esimesest lehest on pidevalt räägitud, et kõigis pikemates teemades ei ole võimalik lehekülgede ca esimest 5te postitust näha. manu teemas on see küll jah viimasel ajal pigem 15 ... aga sa saad neid postitusi ikkagi lugeda vajutades vastus ...

                      ma tänan
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

                        premiershipi ennustuse viimane tabel jäi niimoodi õhku et seda näeb ainult siis kui vajutad uus postitus ja vaatad sealt väikselt neid postitusi ...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

                          Te olete kindlasti juba näinud seda vana kala uues kuues, lihtsalt tõstatan probleemi veelkord üles.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

                            Minu meelest on täielik viga see, et ühe IP-aadressiga saab teha mitu kasutajanime.
                            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

                              Originally posted by Kosk


                              Minu meelest on täielik viga see, et ühe IP-aadressiga saab teha mitu kasutajanime.
                              Et siis ühiselamust saaks ainult üks inimene soccernetis käia?
                              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Uue-uue foorumi head-vead\'

                                Seoses millegipärast tekkinud vajadusega siis foorumis tihtipeale tabeleid jne. kasutada (ja ka sümboolsed koosseisud lihtsamas vormis näiteks..:P), tahaks teada, et kas oleks võimalik seda asja kuidagi arutada. Martin avas selle jaoks ka mingi teema vms, aga ei leidnud mina seda Pole eriline netigurmaan, aga tahaks teada, et näiteks siin on saadud sümboolse koosseisuga ilma ----\'deta hakkama, on see ka foorumis võimaldatav. Sama käsklust, milleks on vist <pre> vms. kasutab ka Sportnet. Kas adminid oskavad aidata?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X