320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bänn jaalo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Saigi bänni nüüd? Või viimase hoiatuse?

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas count Vaata postitust
      Ei käi küll väga palju spaanjamaa poste lugemas, aga on ka jäänud pigem silma et teised foorumlased solvavad ja huiavad jaalot ja tema lihtsalt reageerib selle peale. Niiet kui keegi üldse bännida, siis need kasutajad kes on isiklikult kukkunud jaalot sõimama, sest tal on asjadest oma isiklik arvamus.
      Ise ei solva, kuid teeb maksimaalset provotseerimist.
      Nõrgema enesekontrolliga inimest võib see päris keema ajada.

      Ja siis minu jaoks on see varikonto teema ka väga tähtis. Kui ta on varikonto, siis bänn.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #48
        Peab vist jaalokesega hüvasti jätma?
        https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
          Peab vist jaalokesega hüvasti jätma?
          sina oled järgmine!

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
            sina oled järgmine!
            Kui küsida tohib siis miks?
            https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

            Kommentaar


              #51
              Kõige parem lahendus oleks vast ignoneerimine, ent kuna osad ei suuda/taha seda teha, siis võiks tõesti tal natuke hoogu maha võtta.

              Kommentaar


                #52
                Vaatan et jaalo on 90+4' viigivärava löönud.

                Kommentaar


                  #53
                  Kas mazzi sõnade taga on ka tegudemeest lõpuks?

                  Tore iseenesest, kui lehekülg pikale heietusele miks jaalo hülgeine ikka foorumis eksisteerima peaks, järgneb lause "ma muidu hispaania foorumis ei käi"
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    #54
                    Ronaldo teemat pole vaja katta, selle teeb jaalo ise ära. Ilmselt on asi selles, kes mida huumoriks peab. Sama hästi võiks juba ära bännida kõik need, kes kusagil anti-teemas kellelgi vererõhku kõrgendada üritavad. Hea küll, keegi teine ilmselt vaid Ronaldo tegemistele tähelepanu ei pööra, kuid üldises plaanis mind ei sega, nagu näiteks see post, mille vincent välja tõi. Ma usun, et päris mõni leidis sealt huumorit. Mis jaalo puhul on hämmastav, nii palju kloune (viimasel ajal eriti Chelsea avatariga, ei mõista seda fenomeni) üritavad talle igast asendist ära panna, huumor tuleb peamiselt sealt. Mõne puhul vaataks küll, et pulss on mingi mõttetu asja pärast 180-ni aetud. Siiski, minul väga suurt vahet pole, kas jaalo on või ei ole foorumis, tema kasutegur konstruktiivses osas on ümmargune 0.

                    Kommentaar


                      #55
                      Noh?
                      mägid...
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        #56
                        Ma loodan, et keegi ei võtnud saarelt väljahääletamist sõnasõnalt. Mingit häälte kokkulöömist ei toimu, see oli minu poolt asjakohatu huumor.

                        Küsitlus sai tehtud, et uurida kaasfoorumlaste meelsust, ja selle põhjal otsustada. Siiamaani on otsus soosiv, sest jaalo on pärast selle teema avamist ise tagasi tõmmanud. Nii jätkata.

                        Mingit provotseerimist ei taha ma näha. Kui on põhjust sel teemal midagi öelda, siis kirjutage siia. Aitäh.

                        Kommentaar


                          #57
                          miks see teema avatuks jääb, palun see kustutada. mulle pole sellist häbiposti vaja

                          Kommentaar

                          Working...
                          X