320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee vutiturniir ja suvepäevad 2015 (üldarutelu)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõnnar sa ei ole minu maitse,pean nentima.
    grill ja mina käime ühte sammu .....
    edasi grill.....

    Kommentaar


      Järgmise aasta formaat võiks välja näha selline: Reede õhtul algavad suvepäevad - Laup hommikul vara on jalkaturniir, soovitatavalt suvepäevade toimumis koha vahetus läheduses - laupäeval peale turniiri jätkuvad suvepäevad.

      Lahendaks nii mõnegi eelpool välja toodud probleemi. Inimeste liigne kainus jne..
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
        Järgmise aasta formaat võiks välja näha selline: Reede õhtul algavad suvepäevad - Laup hommikul vara on jalkaturniir, soovitatavalt suvepäevade toimumis koha vahetus läheduses - laupäeval peale turniiri jätkuvad suvepäevad.

        Lahendaks nii mõnegi eelpool välja toodud probleemi. Inimeste liigne kainus jne..
        pluss üks
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Järgmise aasta formaat võiks välja näha selline: Reede õhtul algavad suvepäevad - Laup hommikul vara on jalkaturniir, soovitatavalt suvepäevade toimumis koha vahetus läheduses - laupäeval peale turniiri jätkuvad suvepäevad.

          Lahendaks nii mõnegi eelpool välja toodud probleemi. Inimeste liigne kainus jne..
          Mina ei tuleks.
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
            Mina ei tuleks.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Järgmise aasta formaat võiks välja näha selline: Reede õhtul algavad suvepäevad - Laup hommikul vara on jalkaturniir, soovitatavalt suvepäevade toimumis koha vahetus läheduses - laupäeval peale turniiri jätkuvad suvepäevad.

              Lahendaks nii mõnegi eelpool välja toodud probleemi. Inimeste liigne kainus jne..
              ja võitja selgitatakse türgi jalgpallis?

              aga see on väga vahva idee jah.

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                See on hea idee, sest siis saavad autojuhid ka end seestpoolt desinfitseerida.
                No täpselt. Inimestel on aega.

                Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                Mina ei tuleks.
                Sa põhimõtteliselt ju tegid selle formaadi see aasta ära
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Ühepäevasegi joomaga pole vandalismi vältimise track record kiita. Kui asi terve nv peale tõmmata, siis peaks objekti vist mahajäetud kohtade teemast otsima. Sest pärast meid* satuks see sinna nagunii.

                  *mina muidugi olen kaks aastat üks varasemaid uinujaid olnud. Mullu ärkasin tulekustutiga, tänavu enda ja petteri telefonid kaisus selle peale, et keegi koputas ja uuris, et ega ma Devil pole.
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                    *mina muidugi olen kaks aastat üks varasemaid uinujaid olnud. Mullu ärkasin tulekustutiga, tänavu enda ja petteri telefonid kaisus selle peale, et keegi koputas ja uuris, et ega ma Devil pole.
                    Mees, sina olidki see, kes norskas nii rämedalt, et ma unesegasena arvasin, et linttraktor on käima tõmmatud?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      See poleks kaugeltki esimene kord, kui mind milleski taolises süüdistatakse. Teisalt, kui sa just toa nr 14 vahetus ümbruses polnud, siis vaevalt sa mind kuulda said. Või siis oli petteri
                      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                        See poleks kaugeltki esimene kord, kui mind milleski taolises süüdistatakse. Teisalt, kui sa just toa nr 14 vahetus ümbruses polnud, siis vaevalt sa mind kuulda said. Või siis oli petteri
                        Eiei, ma tean, mida ma kuulsin... ja ma ei olnud toa nr 14 lähedal...
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Paistetus on taandunud, aga jalg on endiselt üsna valus. PS! Tegu on ühest löögist tekkinud sinikaga (poolest säärest kuni kannani). Ootan ka Devili ja Brandoni apdeiti põlvest ja varbast.

                          2015-07-20 23.23.59.jpg

                          edit: pildi peal näeb jalg isegi päris ilus välja. Reaalsuses on täielik vikerkaar.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Paistetus on taandunud, aga jalg on endiselt üsna valus. PS! Tegu on ühest löögist tekkinud sinikaga (poolest säärest kuni kannani). Ootan ka Devili ja Brandoni apdeiti põlvest ja varbast.

                            [ATTACH=CONFIG]4214[/ATTACH]

                            edit: pildi peal näeb jalg isegi päris ilus välja. Reaalsuses on täielik vikerkaar.
                            Minul võetakse reedel niidid välja. Varvas kergelt sinine, õmbluseid on 6. Enam vähem kannatab käia aga varba peale toetuda ei ole söandanud vüi noh siis annab ikka tunda, et mingid õmblused seal on.
                            20150720_113608.jpg20150720_113621.jpg
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Minul võetakse reedel niidid välja. Varvas kergelt sinine, õmbluseid on 6. Enam vähem kannatab käia aga varba peale toetuda ei ole söandanud vüi noh siis annab ikka tunda, et mingid õmblused seal on.
                              [ATTACH=CONFIG]4216[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4217[/ATTACH]
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Lately (1999) - from Post Orgasmic Chillhttp://www.skunkanansie.net

                                Pekki, Ericcu "La Petite Mort" tõi mulle kohe meelde plaadi nimega "Post-Orgasmic Chill" ja siis hakkas peas ketrama see õudne laul 90-ndatest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X