320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee vutiturniir ja suvepäevad 2015 (üldarutelu)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
    Nagu ka need, kes toolid ära lõhkusid. Aitäh.

    Klapime ilusti tekitatud kahju ära ja vana ootab meid tagasi, kui peaksime tahtma
    Õigeks vastuseks on - BARZAGLI, BONUCCI, CHIELLINI, DE ROSSI
    slimm.ee

    Kommentaar


      Kommentaar


        Mahajäetud träni

        IMG_20150712_111523.jpgIMG_20150712_113523.jpg

        Kommentaar


          Õhtulehe müts peaks kuuluma Misterile.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Algselt postitas wiiner Vaata postitust
            [ATTACH=CONFIG]4190[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]4191[/ATTACH]
            Siiski tuli minu särk välja. Kõrvaklapid kuulvuad mulle.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas Iceman Vaata postitust
              Õhtulehe müts peaks kuuluma Misterile.
              Siinkohal eksid. Kuulb see RoMariole, aga millegpärast oli vahepeal minu peas vist jah Kuuluvad mulle pildilt aga jalanõud. Miks need üldse jalast eemaldatud sai, ei tea. Aga võib ära visata pmst.

              Meenutusi õhtust:

              *Öö laps.

              kuna kell 14.00 olin veel liiga purjus, magasin edasi, aga ega olukord ka praegu kiita pole. Mis kuradi asi see oli eile????

              Kommentaar


                Üks vihmavari otsib omanikku.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Olen nõus oma rariteetse Õhtulehe mütsi korraldustiimile jätma.

                  Kommentaar


                    Tegelt päris huvitav, et üks hetk sai terve maja peale alkohol otsa. Lauriisimo tahtis küll kiirabiga viina järgi minna, aga kurat ei võetud. #absurd

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mister Vaata postitust
                      Tegelt päris huvitav, et üks hetk sai terve maja peale alkohol otsa. Lauriisimo tahtis küll kiirabiga viina järgi minna, aga kurat ei võetud. #absurd
                      Mis siis imestada, et nad mind ise õmblema ei viinud
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Korralik andmine jälle! Tervitused kõikidele vestluspartneritele ja neile kes peale kõiki neid aastaid söendasid ikka leilikapa minu kätte usaldada! Tiik oli küll kinni kasvamas, aga sinna hüpata oli ikka maru äge! Sain olude sunnil tuleristsed parameedikuna! Peale neljandat sidumist hakkas nii meeldima, et oleks suurest õhinast Bransiga EMOsse õmblemisse kaasa roninud, et uusi nippe õppida! Üdini adekvaatne ma siiski oma meditsiinivaldkonna esimestes sammudes ei olnud, sest kui Bransil jalapäevad hakkasid, siis esimese asjana haarasin majast tulekustuti! Selle peale tormas pool korraldustiimi mulle järgi ja konfiskeerisid kustutusvahendi, ennem kui ma Liverpooli tiimi väravavahi valu ära kustutama asuda sain!

                        Nagu tavaliselt, ei möödunud üritus jalgpallita! Kusagilt võsast leiti vana roostes värav ja see sisustas kümnete Türgijalgpallurite õhtut hiliste tundideni! Alkohol ja palju helgeid päid tootis muidugi palju huvitavaid ideid! Lauriisimo tahtis Bransi lappima tulnud kiirabiga viina järgi minna ja Mister oli enam kui kindel, et kiirabiõde on see ÕIGE kellega oma elupäevad lõpuni veeta!

                        Ilmselgelt alahindasid enamik vutisõpra kui suured parmud nad suudavad olla ja alkohol sai lihtsalt ühel hetkel otsa! Korraks oli helge moment, kui ennast aegluupi joonud Misteri kotist rummi leidsime, aga see lahtus meie kuivavates suudes kiiremini, kui raha Kreeka pankades!

                        Otsas jook langetas mõnevõrra tempot ja valdav enamus otsustas tärkava kainuse valguses magamise asemel hoopis varahommikusi eeskujulike rongisõitjaid ahistama minna! Väidetavalt taheti neid korduvalt Partsi Porgandist välja kupatada, aga õnneks jäid Kehra ja Lahinguvälja meie vapratel võitlejatel ikkagi nägemata! Mina innuka kapitalistina otsustasin oma voodile kulutatud 15 euri ära kasutada! Tasuks sõit Lexusega otse koju treppi! Äitähh Jana!

                        Väga tore oli ka meie improviseeritud laululahing, kus võtsime üheskoos kõik kohalikude klubide kuulsamad laulud läbi!

                        P.S. Tuba nr kolm maksis kolme voodi eest, aga tuttu jõudis neist vaid üks, seega võib need kaks "külmade voodite" kahjust maha arvestada!

                        P.P.S Tool seisis vaevu koos juba ennem meie kiviperseid! Pealegi kuidas sa 30 aastat vanale logule toolile hinda arvestad?

                        P.P.P.S. Pudeleid lõhkuda on väga väga loll idee! Haav oli väga nääästi!

                        P.P.P.P.S Kas millalgi galerii ja kokkuvõtte turnalt portaali ka tuleb või jääb 'kes teab see teab' kategooriasse?

                        P.P.P.P.P.S Maja nägi nagu kuriteopaik hommikul välja:

                        Kommentaar


                          P.P.P.P.S Kas millalgi galerii ja kokkuvõtte turnalt portaali ka tuleb või jääb 'kes teab see teab' kategooriasse?
                          Galerii kohe varsti, kokkuvõte ilmselt homme.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
                            Galerii kohe varsti, kokkuvõte ilmselt homme.
                            Super!

                            Kommentaar


                              Palju õnne Dinosaurustele, kelle võistkonna esindaja end midagi teatamata näole ei andnud. Minuga väravas oleksite võinud poodiumikohast ainult und näha.

                              Aegviitu jõudsin ja seal oli muhe nagu alati. Palju tuttavaid nägusid, kellega kord aastas kokku lüüa, ja ka päris palju uusi lõustu. Lugesin kokku tublisti üle 30 pea (vbl tuli isegi 40 ära), mis peaks olema suvepäevade tippmark või vähemalt sinna lähedale.

                              Kohati läks üsna käest ära, aga suvepäevade kontekstis on see ju tore. Ei hakka siin midagi eraldi meenutama, tulge järgmine kord ise kohale, aga soovilugu küsiks küll: Eika ja Francesco duetist videot? Devil?

                              Kommentaar


                                Ma võin ka mõnedkümned pildid galeriisse anda .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X