320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccernet.ee vutiturniir ja suvepäevad 2015 (üldarutelu)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Laululahingust midagi https://youtu.be/K8FwK-l6w1w

    Kommentaar


      Ho. Jätaks tagasiside ka vist.
      Turniirikorraldus oli supper & ja DJ oma rollis samuti tasemel- hää musa oli!
      Tiimiliikmed, Dinosaurused, olid vahvad & kipad! Pardons et ma teie ootusi ei täitnud st. Messi/Ronaldo vol2 polnud ja ridamisi väravaid ei kõmmutanud.. Palli mõned korrad sain varbaotsaga puudutada ja niikiiresti oli see kera ka kadunud.. väravasse samuti sihtida ei suutnud (aga väravapostile sain pihta, see ka ju midagi- äkki järgmine kord saab raamide vahele??!) ehe näide amatöörist. Minu eesmärk turniiril oli lihtsalt lõbusalt aega veeta ning pallile pihta saada- missioon accomplished! ((:
      Lõpetuseks: õhkkond oli awesome. Tänud korraldajatele, Dinode satsile, teistele tiimidele ja niisama kaasaelajatele!
      Watch out! We got a Badass over here.

      Kommentaar


        Algselt postitas Gr33nWolf Vaata postitust
        Ho. Jätaks tagasiside ka vist.
        Turniirikorraldus oli supper & ja DJ oma rollis samuti tasemel- hää musa oli!
        Tiimiliikmed, Dinosaurused, olid vahvad & kipad! Pardons et ma teie ootusi ei täitnud st. Messi/Ronaldo vol2 polnud ja ridamisi väravaid ei kõmmutanud.. Palli mõned korrad sain varbaotsaga puudutada ja niikiiresti oli see kera ka kadunud.. väravasse samuti sihtida ei suutnud (aga väravapostile sain pihta, see ka ju midagi- äkki järgmine kord saab raamide vahele??!) ehe näide amatöörist. Minu eesmärk turniiril oli lihtsalt lõbusalt aega veeta ning pallile pihta saada- missioon accomplished! ((:
        Lõpetuseks: õhkkond oli awesome. Tänud korraldajatele, Dinode satsile, teistele tiimidele ja niisama kaasaelajatele!
        Kamoon,
        Me kõik tahtsime, et saaksid värava kirja! Ja kord olid nii lähedal aga neetud post oli vastaste poolt

        Tore, et olid meiega, Gr33nWolf!

        Kommentaar


          Hommikune rongisõit oli ka meeleolukas jah, nagu siin eespool öeldi. Selgituseks siis, et vahepeal sai koera mängitud ehk siis minu putsad lendasid mööda vagunit Ühtlasi tuli ka meelde, et rongiga sõitmiseks on ju raha vaja, õnneks mingid sendid sai kokku kraabitud. Üritasin küll piletimüüjale selgitada, et "Ei ole maksta", aga läbirääkimised olid edutud. Isegi 10 senti ei tahtnud soodust teha.
          Alles rongis jõudis kohale, et mu lühkarid on üleni verised (siiani ei tea miks või kuidas) ja hakkasin siis vagunis ümber riietuma. Ühtlasi etendasid -RoMario- ja PETSETSPETS stseeni uue mängija signimisest, ainult, et särgi asemel olid minu verised püksid.
          Lällatud sai ka ikka üle keskmise ja ütleme nii, et ega see tegevus rongirahvale eriti ei meeldinud Mario läks veel edasi kuhugi baari (täitsa segi) me Shparkziga istusime uuesti sama rongi peale ja Hiiule koju ära, aitas küll.

          Kommentaar


            täitsa putšis kui jubedad te olete elagu vorstipidu

            Kommentaar


              Algselt postitas jaalo Vaata postitust
              täitsa putšis kui jubedad te olete elagu vorstipidu
              Sa ise olid ka seal ju
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                kui keegi mu päikeseprillid enda asjade hulgast avastab, siis võite teada anda

                Kommentaar


                  protest Pelgu kahe viimase mängu suhtes Esimene põhjus kohtunik oli Pantri poolt ja teine põhjus viimasel mängul puudus meil kohtunik.. Tulemused võiks nüüd tühistada..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Montag Vaata postitust
                    kui keegi mu päikeseprillid enda asjade hulgast avastab, siis võite teada anda
                    Ma avastasin, et sa oled Adam Levinega üsna sarnane.

                    Ning sa oled facebookis sama näotu pildiga kui Tanel.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Ma avastasin, et sa oled Adam Levinega üsna sarnane.

                      Ning sa oled facebookis sama näotu pildiga kui Tanel.
                      Sa oled näost natuke nagu noor count.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Miks eika teist päeva offlainis on? Tema läks ka katki?

                        Kommentaar


                          Kiirabi ei tahtnud amfetamiini ka anda..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Miks eika teist päeva offlainis on? Tema läks ka katki?
                            vaikselt hakkab eluvaim sisse tulema. nii hullu k2tev2rinat nagu eile 6htul oli, pole varem olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              vaikselt hakkab eluvaim sisse tulema. nii hullu k2tev2rinat nagu eile 6htul oli, pole varem olnud.
                              Alkoholi kõrvale ilgelt rõvedat laulu laulda on alati vale valik.

                              Kommentaar


                                Toru Baari teine mäng oli Dinosaurustega, kuid kuna mõlemad võistkonnad olid mustades särkides, siis vajasime võistkondade eristamiseks veste. Toru Baari kapten sisenes mängu vahetusest ning hakkas endale mänguväljakul vesti selga ajama, mäng samal ajal käis. Strateegilise joobe ületamise tõttu ei tahtnud särk hästi selga minna ja vastased olid parasjagu rünnakul. Õnnetul kombel viidi tasakaalust välja ka parasjagu vestiga maadlev Toru Baari kapten, kes kukkus õnnetult oma randme peale. Mäng jäi tal lõpetamata, sest käsi valutas korralikult. Kuna meil oli turniiri käigus vigastusi veel, siis mõned mängud turna lõpus ta siiski veel mängis.

                                Eile hommikuks polnud valu üle läinud. EMO-s teatati, et käeluu on murdunud ja tasuks viis nädalat kipsis kätt. Lubas mitte kunagi enam juua.

                                Nii et seekordsete suvepäevade teema olid füüsilised vigastused. You are not alone, Brändon.
                                Last edited by wiiner; 13.07.15, 13:38.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X