320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti vutituriir ja suvepäevad 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Ma tegin ka pilte.

    Inglismaa 1-0

    Inglismaa 2-0
    Kas Brandon magas enamus ajast?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Kas Brandon magas enamus ajast?
      Turniiri parim väravavaht+vilistas vist kõige rohkem mänge seega oli õigust väsinud olla ka

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Turniiri parim väravavaht+vilistas vist kõige rohkem mänge seega oli õigust väsinud olla ka
        Ja ta tegi powernappi. Hiljem laamendas edasi. Mulle meeldis see hetk, kui Brandon ei leidnud kuidagi saunast väljapääsu.

        Kommentaar


          Vabandan siinkohal nende ees, kellele suvepäevadel liiga tegin, aga laias laastus tuleb vist nõustuda, et ühed aegade parimad suvepäevad. Kiidan korraldajaid selle eest, et turniir ja suvepäevad samas kohas toimusid. Seetõttu jäi rahvas kauemaks ning pidu oli märksa pikem (tõsi, mitte Brandonil).

          Omalt poolt sai korraldatud üks jagu head ja halba, mille eest tuleb vastutus ka võtta:

          1. Azzurri meeskonna komplekteerimine 12 tundi enne turniiri, mis südika mänguga sai premeeritud pronksmedaliga. Minu errori taha jäi paraku hõbe. Õnneks kompenseeris selle meile Veiks, kellel hakkas meist kahju ja nentis autasustamisel, et me oleme ilmselt suuremad joodikud ja andis meile rohkem õlut kui 2. koha saavutanud Soccernet.ee meeskonnale (keda me muidu 5-0 lüpsime, aga turniiri süsteemis punkti vähem teenisime). Mängimine põldude ja kloostrite vahelisel karjamaal oli huvitav kogemus. Loodan, et kõik pallid said viljapõllu seest leitud.
          2. Azzurri ja Liverpooli ühispingi tekitamine mugava 3-kohalise diivani näol.
          3. Liverpooli võidukarika kaotamine Brandoniga tiigi põhja. Oh, wait. Me mõtlesime selle loo välja. Elagu karikas... mille Shparkz või Brandon ikkagi kolmeks jupiks ära lõhkus (?) Keegi selgitaks, mis sellest karikast lõpuks sai?
          4. Kuigi sõber Brandon jäi pärast 2:0 Inglismaa juhtima minekut magama, siis elas mees pärast mängu veel mitu tundi teadmises, et Rootsi võitis 3:2. Minu vabandused ka siinkohal. Samas oli meil saunas mehejuttu ka ja loodan, et oled nüüdseks juba kaineks saanud ja uued sihid võtnud! Cheers, Brandon!
          5. Meie Mees - Moskva sai omale uue muusikavideo. Õnneks või kahjuks ei olnud see ainus lugu, mis omandas omale uue tähenduse. #tempelmälluigaveseks. Sambaz on muidugi see mees, kelle süü tõttu see kõik nõnda kiiresti eskaleerus.
          6. Sambaz, kus Nasfal on? Õhtu põhiküsimus. RIP Nasfali sõbranna käeluu, aga mees, lülita telefon sisse ja anna teada, et sa ei tule viinadega tagasi
          7. Sambaz - welcome to Soccernet.ee family. Saime sind natukene paremini tundma, ja olgugi, et see "meil on 3 tiitlit järjest, ma olen teist parem" suhtumine oli cocky as hell, siis tegelt sa oled väga okei vänt ja tule teinekordki suvepäevadele. Real Madridi fänn ei ole kunagi lihtne olla, aga samas ikkagi parem kui ManU fänn. Õnneks avalikult tunnistas ManU fännamist vaid kaks pidulist, kellest üks pussitas õlut ja ropsis kõik kohad täis ja teine ... hakkas ... ManU ... vabandust ... Manchester United ... fänniks ... WAIT FOR IT ... Wayne Rooney pärast!?!? ... minu kaastunne, salajane33 siinkohal. Azzurri pingutab omalt poolt, et sind aastate jooksul mardikannika nimelisest haigusest ravida.
          8. Päästerõngad on väga stiilsed ja nende kasutusele võtmine oli mõistlik idee. Ujumine ohutuks!
          9. Küljepeeglid. Sorry for that.
          10. Stok. Sorry for that too. Ei teadnud, et sinu auto ja kellegi teise püksid.

          Loodetavasti oli Ailton see, kes kusagilt kõrgemalt valvas meid ning naeris meie üle ja meiega kaasa. Olgu muld sulle kerge.

          Järgmise korrani, sõbrad!
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Ailtoni mälestuseks. Ma loodan, et niipea ei ole meil ühtegi lahkunut niimoodi laual. Olge terved ja elagem mõnuga.

            Kommentaar


              Algselt postitas wiiner Vaata postitust
              Kuidas selline turniir+oleng ühes kohas tundus?
              Ainuõige ja seda joont ka edaspidi hoida.

              Üldiselt personaalselt vaadates olid ühed naljakamad suvepäevad. Pisara sai välja naerdud umbes kolmel korral:
              * Icemani stoori sellest, et kuidas ta lemmikfilm on Valepööre ja kuidas ta seda filmi peale kanal 2st nägemist vaatas järgmisel viiel õhtul uuesti.
              * Brandoni ärkamine kott-toolis, milles oli miskipärast ilgelt suur loik.
              * See õhtune saaga, kus ma panin Kaelakeehääle, Pärlipüüdja, mille peale Sambaz oli "oot, ma panen hea loo", mis läks ikka megalappama ja on vist koheselt suvepäevade klassikas.

              Muidu oli ka tore. Turniir oli täpselt sellise tasemega, et meiesugused azzurri kaikad võinuks heal päeval selle võita ja halval päeval viimaseks jääda (lisaks näitas hispaaniale appiläinud inimeste hulk, et teinekord võivad vabalt kohale tulla ka tiimid, kes täit koosseisus kokku ei saa. keegi ikka tuleb appi, kui turniiri vaib on selline sõbralik), grillmeistri toit oli hea, ilm oli täiesti super ja pea kõik olid näost tulipunased (ja hullemal juhul endale päikeseprillid ette päevitanud), kompleks ise oli mõnus. Ehk kõik väga timm. Sauna ja ujuma küll taaskord ei jõudnud, aga eks on ka uued aastad.

              Kommentaar


                Tore, et rahule jäite Ka omanikud andsid meile üldiselt positiivse tagasiside, kuigi öeldi, et keegi meist oli ringi liikunud ka off-limit kohtades, st omanike eluruumides ja mõned ärapandud coca-colad olla tuuri pandud Lisaks mainiti, et keegi olla ärasõites politseile jääknähtudega vahele jäänud?

                Minu arust võiks ka tulevikus ürituse Liipa talus teha. Siis on neil ka kämpingumajad valmis, st ei pea suures ruumis teiste norskamist kuulama või pasteerimist kartma, vaid saab oma gängiga eraldatud (ja lukustatud) ruumis magada.
                Last edited by wiiner; 09.07.18, 07:41.

                Kommentaar


                  Ma siinkohal ütlen, et minu teada kedagi ei pasteeritud ja seekord ei topitud ka nälkjat kellelegi tagumikku.

                  Kommentaar


                    Minu poolt ka ainult kiidusõnad. Turniir oli täpselt nii puujalgne nagu alati olla võiks, kompleks suvekate veetmiseks ideaalne, seltskond vana hea. Ei mäletagi, millal viimati nii palju naernud oleks - see kelbas, mida osad tegelased eesotsas Mõnu ja eikaga toota suudavad, on ikka level max.

                    Kommentaar


                      Mis kuradi kelbast, me rääkisime pidevalt poliitikast ja maksutõusudest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        * Icemani stoori sellest, et kuidas ta lemmikfilm on Valepööre ja kuidas ta seda filmi peale kanal 2st nägemist vaatas järgmisel viiel õhtul uuesti.
                        sad news
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kuna olin esimest korda kaakidega koos, siis panen ka oma tipphetked kirja.

                          ´ See, et mõnu on üks uskumatu naljatootja, polnud mulle juba enne üllatus aga sain ka lives ära kuulata, puhas kuld. I love it
                          ´ Ma arvasin ennist et eika on kurjem tegelane, aga vana on nii tsill vend, et luurele läheks uuesti kindlasti eiksiga.
                          ´ Stok on uskumatult siiras vend ja eelkõige sümpaatselt äge tartlane.
                          ´ Salajase loogikast, miks just Manu, ei saaanud ma ka aru, aga samas ei peagi aru saama, salajane on lühemat kasvu tegelane aga kuradima kurat, alko mahub sisse 5 mehe eest. I love it.
                          ´ Söök oli hea ja koht ideaalne ja üleüldine vibe oli täiuslik. Kindlasti ajan oma assi ka järgmine aasta kohale.

                          Isegi kui ma jäin 3 tundi hiljaks ja olin tõsiselt mõtlemaks, et ma ei jõua tulla sellise pohmakaga, oleks ma ilmselgelt jäänud ilma millesgist ägedast ja seda need suvepäevad olid.

                          Puhas kuld!

                          Kommentaar


                            Paimali ema keedetud kardulad olid ka head.

                            Ühest karikast kolme karika leiutamise au võtan endale. Aitäh.

                            Kommentaar


                              https://sport.ohtuleht.ee/886451/vai...eymari-sarnane Suvepäevad jõudsid ka meediasse.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wiiner Vaata postitust
                                Lisaks mainiti, et keegi olla ärasõites politseile jääknähtudega vahele jäänud?
                                Suure kahetsusega pean tõdema, et mina see olin.
                                Läksin küll vara magama ära aga see ei päästnud nagu näha

                                Kommentaar

                                Working...
                                X