320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Idee.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Idee.\'

    Live teksti jaoks läheb vaja läpakat, mobiili ning raha, et tasuda telefoniarve. Ainuke reaalne võimalus oleks jõuda kokkuleppele mõne operaatoriga, et need lubaksid tasuta kõneaega ning vastu saaksid hulgaliselt reklaami vms...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Idee.\'

      Originally posted by Martin


      Live teksti jaoks läheb vaja läpakat, mobiili ning raha, et tasuda telefoniarve. Ainuke reaalne võimalus oleks jõuda kokkuleppele mõne operaatoriga, et need lubaksid tasuta kõneaega ning vastu saaksid hulgaliselt reklaami vms...
      Jah, aga ma usun et www.soccernet.ee on piisavalt teada-tuntud et kuidagi asjaga hakkama saada.

      Mina olen igatahes sellisel arvamusel, et kui midagi tõesti tahta ja veidike vaeva näha, saab asjaga ühele poole. Sponsorlus on siinkohal küll väga olulisel kohal, ent kui asi ette võtta...igatahes minu arust tasuks proovida.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Idee.\'

        Idee minu arust hea aga teostada on suhtkoht keeruline.
        fc pohmell

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Idee.\'

          Idee oli nagu rohkem vist selles, et tekitada mingisugune riba kuskile serva, kus siis värskemad Tulemused läbi jookseksid, regulaarsed live ülekanded oleks loomulikult liiga ebareaalsed!
          Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Idee.\'

            Originally posted by moochie


            Idee oli nagu rohkem vist selles, et tekitada mingisugune riba kuskile serva, kus siis värskemad Tulemused läbi jookseksid, regulaarsed live ülekanded oleks loomulikult liiga ebareaalsed!
            Kasvõi...

            Igatahes: HÄRRASED ADMINNID, VEIDIKE TÄHELEPANU!!!

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Idee.\'

              Kui me saaks oma töö eest palka siis võiks teha aga üldjuhul on nädalavahetustel meil paremat ka teha kui istuda ja vahtida tulemusi.:P
              fc pohmell

              Kommentaar

              Working...
              X