320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas mcnamara


    Jah, et võtke see Eesti - Läti bänner ära nüüd juba. Häirib see pidev liikuv pilt. Ja enam ei osta sinna keegi piletit ka.
    \'täh.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

      Eesti jalgpalli all võiks olla eraldi alafoorum \"Esiliiga\".
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

        Selline küsimus, kas korra teemasse sisse pandud küsitlust on võimalik hiljem kustutada ilma teemat ennast rikkumata? Teema \"Shoti jalgpall\" avav küsitlus on pärit aastast 2002 ja ajast ning arust. Kui model see võimalik, võiks selle sealt kustutada. Kui ei ole, siis las jääb alles.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

          Algselt postitas mcnamara


          Selline küsimus, kas korra teemasse sisse pandud küsitlust on võimalik hiljem kustutada ilma teemat ennast rikkumata? Teema \"Shoti jalgpall\" avav küsitlus on pärit aastast 2002 ja ajast ning arust. Kui model see võimalik, võiks selle sealt kustutada. Kui ei ole, siis las jääb alles.
          Tee uus teema ja pane vana kinni. Serverile ka kergem.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

            Algselt postitas Jyrka
            Tee uus teema ja pane vana kinni. Serverile ka kergem.
            Ma ei näe põhjust vaid 12. leheküljele jõudnud sisukat teemat kinni panna. Muidugi pole see ka minu võimuses.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

              Tõtt öelda on kogu käesoleva foorumi tarkvara ajast ja arust, kuid paraku ei ole seda võimalik ka uuendada või paremale tarkvarale üle minna. Uuendamine ei ole võimalik, kuna kui vaadata foorumi arenduslehekülge, siis on näha, et foorumi arendamine on katkestatud. Samuti pole ma arvukate otsingute järel leidnud sobivat converterit, mis võimaldaks nt. PHPBB foorumitarkvarale üle minna..

              Kui siinkandis leidub inimesi, kes minust edukamad \"guugeldajad\" on või suudavad luua tarkvara, millega oleks võimalik meie foorum PHPBB-sse üle viia, siis oleks kogu foorumipere, ma arvan, väga tänulik

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                Tegelikult on OpenBB-l uuem versioon ka väljas.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                  Jah, aga ma ei näe sellele üleminekus erilist mõttekust, kuna edasise arenduse puudumisel sooviksime niikuinii peagi foorumi tarkvara OpenBB-st millegi muu vastu vahetada.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek fooru

                    aga kui võtta mõni konvertimisskript, mis mõne alternatiivse BB konverdib PHPBBsse, siis äkki annaks seda koodi sutsu mudida. andmebaas on niikuinii neil valdavalt mysql (ilmselt ka meie foorum) ning ka andmestrukruurid peaks olema suht sarnased. eriti, kui lihtsamalt keerulisemale üle minna. kasvõi kommenteerida enamus koodi välja ja konvertida tabel-tabelilt. Selectin rea, genereerin selle pealt Insert lause (vahetan seejuures tag\'e jne), inserdin, võtan järgmise. kes vähegi keelt tonkab peaks hakkama saama. ma olen õnneks igasugustest php\'dest, perli\'dest ja muust sääraset ringiga mööda käinud.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                      Algselt postitas wiiner


                      Jah, aga ma ei näe sellele üleminekus erilist mõttekust, kuna edasise arenduse puudumisel sooviksime niikuinii peagi foorumi tarkvara OpenBB-st millegi muu vastu vahetada.
                      Aga edasi areng on ju olemas. Arvatavasti läheb kõvasti aega enne kui midagi tehakse, aga OpenBB 2 on vähemasti plaanimisel.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                        Ma olen antud teemal täiesti võhik, muid foorume külastan vähe aga üks hea ülesehituse ning kasutusvõimalustega foorum on Arseblogi oma ning see põhineb vBulletin´il...
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                          Algselt postitas vandersell


                          Ma olen antud teemal täiesti võhik, muid foorume külastan vähe aga üks hea ülesehituse ning kasutusvõimalustega foorum on Arseblogi oma ning see põhineb vBulletin´il...
                          160 bux

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                            tere

                            Kas on võimalik lisada foorumisse selline funktsioon, et teatud kasutaja postitusi oleks võimalik blokeerida.? St lugedes mingit teemat oleks sealt minu jaoks kadunud konkreetse postitaja postitused.. so called blocklist..

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                              Algselt postitas runno


                              tere

                              Kas on võimalik lisada foorumisse selline funktsioon, et teatud kasutaja postitusi oleks võimalik blokeerida.? St lugedes mingit teemat oleks sealt minu jaoks kadunud konkreetse postitaja postitused.. so called blocklist..
                              Sellest poleks kasu, sest kasutajaid tsiteeritakse. Mina näiteks ei loe teatud teemasid. Tead küll, et milliseid. Seega võiks saada teemasid blokkida.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                                Algselt postitas Martin


                                Algselt postitas runno


                                tere

                                Kas on võimalik lisada foorumisse selline funktsioon, et teatud kasutaja postitusi oleks võimalik blokeerida.? St lugedes mingit teemat oleks sealt minu jaoks kadunud konkreetse postitaja postitused.. so called blocklist..
                                Sellest poleks kasu, sest kasutajaid tsiteeritakse. Mina näiteks ei loe teatud teemasid. Tead küll, et milliseid. Seega võiks saada teemasid blokkida.
                                tsitaadid ma neelaksin alla... selles võtmes oleksid need seosetud.. õnneks.

                                teemablokk oleks kah OK

                                Kommentaar

                                Working...
                                X