320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

    Algselt postitas ethan


    Kui vaadata, milline solkimine \"üldise jalgpalli\" all käib, siis \"kauged maad ja liigad\" (mis on väga hea teema) ei sobi lihtsalt sisuliselt selle pasa kõrvale. Kui järele mõtelda, siis rohkem alamfoorumeid tundub ikkagi kõige mõistlikum, sest läbimõeldud teemadele saab kasvõi kleepsu külge panna ning muu pasa äramahutamiseks on rohkem ruumi (mida saab soovi korral täiesti ignoreerida).

    Monoloogist (mille üle mcnamara kurtis) - tähtis on algatus ning entusiasm, imho. Muidugi, alati on selliseid tegelinskeid nagu midfield, kes selle üle irvitavad ning vaevu arutlust edasi viia püüavad. Aga neid on ikka.

    Mul on seda foorumit kasutades alati üks hetk lihtsalt tüdimus peale tulnud. Seda seetõttu, et mingi hetk kisub pidevalt täiesti jaburaks vaidluseks või lihtsalt lolliks mölaks. Foorumites tavaliselt ikkagi õhutatakse arutelule ning mõtete avaldamisele. Kui ka seda ei juhtu, siis saab lihtsalt kellegi teise vaadet maailmale/jalgpallile näha ning sellest lugeda. Kui see on entusiasmiga kirja pandud, pole kunagi kahju sellist teost lugeda.

    Milline hämmastav kahepalgelisus! Mina irvitavat algatuste üle. Isand ethanil on vist meelest läinud, kes see mees oli, kes hakkas minu algatud kolme portugali klubi teema puhul jonnima ja see austria jalgpalli monoloogi vihje oli iroonia, kui sa sellest aru ei saanud.
    Ja veel foorumi solkimisest. Tore kui sel teemal võtab sõna kodanik, kes ise sellega tegeleb. (Muu euroopa jalgpall all ilmus lgp ethani soperdis, milles valas oma frustratsiooni minu vastu välja, algatades mingi jabura teema stiilis ``filoloog midfieldi mõtted`` vms. , millel polnud antud alamfoorumiga mingit pistmist.) Jumal tänatud, et moded selle ära kustutasid. Rohkem enesekriitilisust, hr ethan.

    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

      Algselt postitas midfielder


      Algselt postitas ethan


      Kui vaadata, milline solkimine \"üldise jalgpalli\" all käib, siis \"kauged maad ja liigad\" (mis on väga hea teema) ei sobi lihtsalt sisuliselt selle pasa kõrvale. Kui järele mõtelda, siis rohkem alamfoorumeid tundub ikkagi kõige mõistlikum, sest läbimõeldud teemadele saab kasvõi kleepsu külge panna ning muu pasa äramahutamiseks on rohkem ruumi (mida saab soovi korral täiesti ignoreerida).

      Monoloogist (mille üle mcnamara kurtis) - tähtis on algatus ning entusiasm, imho. Muidugi, alati on selliseid tegelinskeid nagu midfield, kes selle üle irvitavad ning vaevu arutlust edasi viia püüavad. Aga neid on ikka.

      Mul on seda foorumit kasutades alati üks hetk lihtsalt tüdimus peale tulnud. Seda seetõttu, et mingi hetk kisub pidevalt täiesti jaburaks vaidluseks või lihtsalt lolliks mölaks. Foorumites tavaliselt ikkagi õhutatakse arutelule ning mõtete avaldamisele. Kui ka seda ei juhtu, siis saab lihtsalt kellegi teise vaadet maailmale/jalgpallile näha ning sellest lugeda. Kui see on entusiasmiga kirja pandud, pole kunagi kahju sellist teost lugeda.

      Milline hämmastav kahepalgelisus! Mina irvitavat algatuste üle. Isand ethanil on vist meelest läinud, kes see mees oli, kes hakkas minu algatud kolme portugali klubi teema puhul jonnima ja see austria jalgpalli monoloogi vihje oli iroonia, kui sa sellest aru ei saanud.
      Ja veel foorumi solkimisest. Tore kui sel teemal võtab sõna kodanik, kes ise sellega tegeleb. (Muu euroopa jalgpall all ilmus lgp ethani soperdis, milles valas oma frustratsiooni minu vastu välja, algatades mingi jabura teema stiilis ``filoloog midfieldi mõtted`` vms. , millel polnud antud alamfoorumiga mingit pistmist.) Jumal tänatud, et moded selle ära kustutasid. Rohkem enesekriitilisust, hr ethan.

      Kahju, et Sa ei leidnud mahti muule keskenduda kui vaid ühele lõigule Sinu tobeda irvituse kohta, mis puudutas monoloogi Austria jalgpalli teema all.

      Nagu näha pole Sa endiselt aru saanud mu tegevuse mõttest kui algatasin Sinu kolmele teemale vastuseks sarnased teemad. See sai tehtud näitamaks kui mõttetu on \"muu Euroopa\" alla püstitada klubide teemasid kui on samas olemas üldteemad, kuhu saaks kõigest seonduvast kirjutada, kui keegi selleks vajadust tunneb. Sai sellest juba kirjutatud ning ennast põhjendatud, enam ilmselt pole mõtet üle korrata, sest nähtavasti Sa seda lihtsalt ei mõista. Lisaks juurde, et oma sopa kustutasin ma ise ära, mitte keegi teine ei pidanud seda soppa minu eest kustutama. Paraku läks see üritus tühja, sest Sa pole sellest aru saanud nagu näha eelnevast postitusest. Internetis vaidlemine ju. Paras üksteisest mööda rääkimine.

      Smailit lisama ka ei hakka.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

        Algselt postitas ethan


        Algselt postitas midfielder


        Algselt postitas ethan


        Kui vaadata, milline solkimine \"üldise jalgpalli\" all käib, siis \"kauged maad ja liigad\" (mis on väga hea teema) ei sobi lihtsalt sisuliselt selle pasa kõrvale. Kui järele mõtelda, siis rohkem alamfoorumeid tundub ikkagi kõige mõistlikum, sest läbimõeldud teemadele saab kasvõi kleepsu külge panna ning muu pasa äramahutamiseks on rohkem ruumi (mida saab soovi korral täiesti ignoreerida).

        Monoloogist (mille üle mcnamara kurtis) - tähtis on algatus ning entusiasm, imho. Muidugi, alati on selliseid tegelinskeid nagu midfield, kes selle üle irvitavad ning vaevu arutlust edasi viia püüavad. Aga neid on ikka.

        Mul on seda foorumit kasutades alati üks hetk lihtsalt tüdimus peale tulnud. Seda seetõttu, et mingi hetk kisub pidevalt täiesti jaburaks vaidluseks või lihtsalt lolliks mölaks. Foorumites tavaliselt ikkagi õhutatakse arutelule ning mõtete avaldamisele. Kui ka seda ei juhtu, siis saab lihtsalt kellegi teise vaadet maailmale/jalgpallile näha ning sellest lugeda. Kui see on entusiasmiga kirja pandud, pole kunagi kahju sellist teost lugeda.

        Milline hämmastav kahepalgelisus! Mina irvitavat algatuste üle. Isand ethanil on vist meelest läinud, kes see mees oli, kes hakkas minu algatud kolme portugali klubi teema puhul jonnima ja see austria jalgpalli monoloogi vihje oli iroonia, kui sa sellest aru ei saanud.
        Ja veel foorumi solkimisest. Tore kui sel teemal võtab sõna kodanik, kes ise sellega tegeleb. (Muu euroopa jalgpall all ilmus lgp ethani soperdis, milles valas oma frustratsiooni minu vastu välja, algatades mingi jabura teema stiilis ``filoloog midfieldi mõtted`` vms. , millel polnud antud alamfoorumiga mingit pistmist.) Jumal tänatud, et moded selle ära kustutasid. Rohkem enesekriitilisust, hr ethan.

        Kahju, et Sa ei leidnud mahti muule keskenduda kui vaid ühele lõigule Sinu tobeda irvituse kohta, mis puudutas monoloogi Austria jalgpalli teema all.

        Nagu näha pole Sa endiselt aru saanud mu tegevuse mõttest kui algatasin Sinu kolmele teemale vastuseks sarnased teemad. See sai tehtud näitamaks kui mõttetu on \"muu Euroopa\" alla püstitada klubide teemasid kui on samas olemas üldteemad, kuhu saaks kõigest seonduvast kirjutada, kui keegi selleks vajadust tunneb. Sai sellest juba kirjutatud ning ennast põhjendatud, enam ilmselt pole mõtet üle korrata, sest nähtavasti Sa seda lihtsalt ei mõista. Lisaks juurde, et oma sopa kustutasin ma ise ära, mitte keegi teine ei pidanud seda soppa minu eest kustutama. Paraku läks see üritus tühja, sest Sa pole sellest aru saanud nagu näha eelnevast postitusest. Internetis vaidlemine ju. Paras üksteisest mööda rääkimine.

        Smailit lisama ka ei hakka.

        Kindlasti olid mõttetud ka Feyenoordi, Ajaxi ja PSV algatatud teemad, sest kaks viimast neist on siin juba aastaid aktiivsed olnud, aga pole keegi nende peale nina kirtsutanud, et viiks nad hollandi ühisteema alla. Fitti vist põhjandas ka miks need uued portugali klubide algatused seetõttu ka jäävad, kuigi mina avaldasin oma arvamust, et kui vastuseis on nii suur, võib ju need teemad kustutada. Kui aga vastava alamfoorumi mode seda ei teinud, ei näe nagu põhjust tagantjärgi targutada.

        Ja see, et sa oma nn. sopa ise ära kustutasid, teeb sulle au.
        Mina lisan smaili, kuna ei ole tige inimene.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

          Algselt postitas midfielder
          Kindlasti olid mõttetud ka Feyenoordi, Ajaxi ja PSV algatatud teemad, sest kaks viimast neist on siin juba aastaid aktiivsed olnud, aga pole keegi nende peale nina kirtsutanud, et viiks nad hollandi ühisteema alla. Fitti vist põhjandas ka miks need uued portugali klubide algatused seetõttu ka jäävad, kuigi mina avaldasin oma arvamust, et kui vastuseis on nii suur, võib ju need teemad kustutada. Kui aga vastava alamfoorumi mode seda ei teinud, ei näe nagu põhjust tagantjärgi targutada.

          Ja see, et sa oma nn. sopa ise ära kustutasid, teeb sulle au.
          Mina lisan smaili, kuna ei ole tige ja demagoogitsev inimene.
          Täiesti jabur. Kui Sa tähele pole pannud, siis \"muu Euroopa\" all kasvas postitustihedus paari nädalaga umbes viis korda (kvaliteet-kvantiteet siinkohal pole oluline). Sellest tuli ka küsimus, milleks oli vaja kirjut kirjumaks teha, kui Sa mäletad. Kui Fitti võib arvamust avaldada, Sina võid arvamust avaldada, siis milleks Sa vingud kui mina Sulle oma arvamuse ütlesin? Et seda arusaadavamaks teha, sai seda illustreeritud. Kuid jäime erinevatele arusaamadele. Mida iganes siis, õnn kaasa sellega.

          Ma täheldan mingit virilat kibestumist Su viimases lauses. Kust Sa võtad et ma olen tige ja demagoogitsen? Ma avaldan oma arvamust.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

            Algselt postitas ethan


            Algselt postitas midfielder
            Kindlasti olid mõttetud ka Feyenoordi, Ajaxi ja PSV algatatud teemad, sest kaks viimast neist on siin juba aastaid aktiivsed olnud, aga pole keegi nende peale nina kirtsutanud, et viiks nad hollandi ühisteema alla. Fitti vist põhjandas ka miks need uued portugali klubide algatused seetõttu ka jäävad, kuigi mina avaldasin oma arvamust, et kui vastuseis on nii suur, võib ju need teemad kustutada. Kui aga vastava alamfoorumi mode seda ei teinud, ei näe nagu põhjust tagantjärgi targutada.

            Ja see, et sa oma nn. sopa ise ära kustutasid, teeb sulle au.
            Mina lisan smaili, kuna ei ole tige ja demagoogitsev inimene.
            Täiesti jabur. Kui Sa tähele pole pannud, siis \"muu Euroopa\" all kasvas postitustihedus paari nädalaga umbes viis korda (kvaliteet-kvantiteet siinkohal pole oluline). Sellest tuli ka küsimus, milleks oli vaja kirjut kirjumaks teha, kui Sa mäletad. Kui Fitti võib arvamust avaldada, Sina võid arvamust avaldada, siis milleks Sa vingud kui mina Sulle oma arvamuse ütlesin? Et seda arusaadavamaks teha, sai seda illustreeritud. Kuid jäime erinevatele arusaamadele. Mida iganes siis, õnn kaasa sellega.

            Ma täheldan mingit virilat kibestumist Su viimases lauses. Kust Sa võtad et ma olen tige ja demagoogitsen? Ma avaldan oma arvamust.

            Mind ajendaski kirjutama see illustreering minu kohta, kes irvitavat algatuste üle, kuigi mõtlesin, et ei viitsi enam selle uute teemade lubamise või mittelubamisega oma pead vaevata, kuna lõppude lõpuks on vastava alamfoorumi moded need, kes otsustavad, milline uus teema on foorumit kirjuks tegev või mitte. Nt oma modetavas foorumis pole ma sellist tsensuuri rakendanud.

            Tore ju kui tegemist on rõõmsameelse inimesega, demagoogitseva juba muutsin ära, kui tähele panid.
            Wij komen terug met de cup in de hands

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

              Härrased, teema kisub foorumi soovituste/ettepanekute juurest juba väga kaugele. Loodan, et ulatate privaatsõnumi kaudu üksteisele rahukinda, tühjast asjast pole mõtet nii palju kära teha.

              Foorumi uuenduste kohta võin öelda nii palju, et peagi on tulemas täiesti uuel süsteemil põhinev foorum, ning eks seda käiku lastes vaatame üle ka kõik eelnevalt välja pakutud ideed sisulisteks uuendusteks.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                Algselt postitas mazz


                Härrased, teema kisub foorumi soovituste/ettepanekute juurest juba väga kaugele. Loodan, et ulatate privaatsõnumi kaudu üksteisele rahukinda, tühjast asjast pole mõtet nii palju kära teha.

                Foorumi uuenduste kohta võin öelda nii palju, et peagi on tulemas täiesti uuel süsteemil põhinev foorum, ning eks seda käiku lastes vaatame üle ka kõik eelnevalt välja pakutud ideed sisulisteks uuendusteks.
                Minu poolelt mingit viha pole ja kui võimalik võiks kogu selle epopöa ära kustutada.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek fooru

                  Algselt postitas mcnamara
                  Algselt postitas runno
                  tehke vana manku teema uuesti lahti ja lahendage probleem, mille pärast suleti...
                  Kui probleemi pole 3-4 aasta jooksul suudetud lahendada, siis ilmselt on see lahendamatu.
                  Õnneks peaks see probleem varsti lahenema. Seega mina praegu piirduks igasguste sulgemiste ja uute teemade avamisega.

                  Ausalt ka.

                  Edit: näedsa, Mazz juba kirjutas.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                    minu meelest võiks ära kustutada selle uudiste kommenteerimise võimaluse kuna närvid jumala läbi nende lugemisest. alati tehakse kõik uudised maha mis võimalik kui saaks mingi asja teha mis kõik ropud sõnad automaatselt ära kustutab siis võib-olla isegi kannatab natuke.....aga kaheldav

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                      Algselt postitas ballack


                      minu meelest võiks ära kustutada selle uudiste kommenteerimise võimaluse kuna närvid jumala läbi nende lugemisest. alati tehakse kõik uudised maha mis võimalik kui saaks mingi asja teha mis kõik ropud sõnad automaatselt ära kustutab siis võib-olla isegi kannatab natuke.....aga kaheldav
                      Ballack mida sa närveerid ja räuskad siin. Kõigile ei saagi kõik meeldida ja sinu a\'la taon kõik ära kes minu tegevusega nõus pole on väga nõrk.

                      Kõike ei saa südamesse võtta poisid. Lase lihtsalt osa infi kõrvust mööda ja suhtu naljaga kriitikasse.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                        Algselt postitas PraS


                        Algselt postitas ballack


                        minu meelest võiks ära kustutada selle uudiste kommenteerimise võimaluse kuna närvid jumala läbi nende lugemisest. alati tehakse kõik uudised maha mis võimalik kui saaks mingi asja teha mis kõik ropud sõnad automaatselt ära kustutab siis võib-olla isegi kannatab natuke.....aga kaheldav
                        Ballack mida sa närveerid ja räuskad siin. Kõigile ei saagi kõik meeldida ja sinu a\'la taon kõik ära kes minu tegevusega nõus pole on väga nõrk.

                        Kõike ei saa südamesse võtta poisid. Lase lihtsalt osa infi kõrvust mööda ja suhtu naljaga kriitikasse.
                        äääää.......et taon ära kõik kes minu tegevusega nõus pole? kui meid sõimatakse siis lõpuks viskab ikka närv üles küll! kui ei suuda kustutada sõimamist meie aadressil siis võiks üldse ära kustutada selle võimaluse et kommenteerida saaks. ja mida ma räuskasin? ma enda arvates küll kirjutasin selle ettepaneku väga ilusti ja rahulikult ehk siis mitte räusates. kui see emoticon tähendab räuskamist siis miks see üldse siin valikus olemas on? ütle kuidas saab naljaga suhtuda sellesse kui keegi sind sõimab täiega ja järjepidevalt? kui ma sind perse saadaksin siis sa paneks mulle bloki aga kui foorumi kasutajaid sõimatakse siis on adminidel ja modedel täiesti poogen ma vaatan. ärge laske soccernetil delfistuda......see ei ole mitte positiivne soccerneti jaoks.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                          Algselt postitas ballack


                          Algselt postitas PraS


                          Algselt postitas ballack


                          minu meelest võiks ära kustutada selle uudiste kommenteerimise võimaluse kuna närvid jumala läbi nende lugemisest. alati tehakse kõik uudised maha mis võimalik kui saaks mingi asja teha mis kõik ropud sõnad automaatselt ära kustutab siis võib-olla isegi kannatab natuke.....aga kaheldav
                          Ballack mida sa närveerid ja räuskad siin. Kõigile ei saagi kõik meeldida ja sinu a\'la taon kõik ära kes minu tegevusega nõus pole on väga nõrk.

                          Kõike ei saa südamesse võtta poisid. Lase lihtsalt osa infi kõrvust mööda ja suhtu naljaga kriitikasse.
                          äääää.......et taon ära kõik kes minu tegevusega nõus pole? kui meid sõimatakse siis lõpuks viskab ikka närv üles küll! kui ei suuda kustutada sõimamist meie aadressil siis võiks üldse ära kustutada selle võimaluse et kommenteerida saaks. ja mida ma räuskasin? ma enda arvates küll kirjutasin selle ettepaneku väga ilusti ja rahulikult ehk siis mitte räusates. kui see emoticon tähendab räuskamist siis miks see üldse siin valikus olemas on? ütle kuidas saab naljaga suhtuda sellesse kui keegi sind sõimab täiega ja järjepidevalt? kui ma sind perse saadaksin siis sa paneks mulle bloki aga kui foorumi kasutajaid sõimatakse siis on adminidel ja modedel täiesti poogen ma vaatan. ärge laske soccernetil delfistuda......see ei ole mitte positiivne soccerneti jaoks.
                          Kle noormees.
                          See et sinu tegevusega polda nõus ei tähenda seda, et need inimesed peaksid maamunalt lahkuma. Kas härra Tarmo Kink oleks pidanud ka pool eestit maa alla taguma, kuna enamik temast lugu ei pidanud ja ei pea vast siiani. Nii palju kui on inimesi on ka arvamusi. Aitab nüüd.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                            kas siin maapeal enam normaalseid inimesi polegi või? mina rääkisin ilusti ja ei ropendanud kui ettepaneku tegin ja esimene vastus mis vastati hakatakse juba rääkima ära tagumisest ja ei tea millest veel ja nii ka järgnevad vastused.....ma pole midagi öelnud et kui ära ei kaota siis taon maa alla või midagi sellist. ma vastasin ainult sinu lausele kus sa ütlesid et \"Lase lihtsalt osa infi kõrvust mööda ja suhtu naljaga kriitikasse\". kui ei kaota ära siis ei kaota ära aga siis ei pea sellise tooniga vastama!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                              tahan mina saada rohkem infot Haka Levadia mängu kohta ja külastan siis esilehe uudiseid, mida saab ka kommenteerida ja kanäe... järjest võetud postitused..infot niikui muda:




                              yo yo 26. juuli 2006 | 12:12

                              go go levadia. LEVADIA ON EESTI ESINDUSKLUBI HEI HEI. Tallinna linn peaks levadiat ka toetama nagu korvpalli mingi 5 miljoniga aastas. levada on tegija, mis siis et ukrainlane aga ta armastab jalgpalli ja on palju oma raha sinna pannud. karv aga vastupidi varastab jalgpalliarvelt raha ja skeemitab. millal lõppeb see 90 alguse äristiil jalkgpallis????



                              peeter 26. juuli 2006 | 12:23

                              Flora peab saama linnalt raha kui raha jagatakse, sest floral on suur sttadion ja suuremad kulud. lisaks on paremad mängijad ja riigitrrumad pallurid



                              to soccernet 26. juuli 2006 | 12:46

                              Ilusaid artikleid kirjutate pidevalt küll, aga kui teete mängude eelvaadet, siis oleks mängu toimumisaeg ka väga tore asi, mis kirja panna!



                              kris. 26. juuli 2006 | 12:47

                              levadia ründeliin on vast nende suurim trump



                              eelmisele 26. juuli 2006 | 13:55

                              ega midfield ka nõerk ei ole
                              aga usun et levadia võidab 2-1



                              eits 26. juuli 2006 | 16:14

                              Hoian pöialt, et tiblad välja kukuksid, kuigi see on suht vähetõenäoline. Purje ja Kink võiksid sealt satsist jalga lasta ja kusagile läände mängima pääseda, ülejäänud on parajad koomikud kõik.



                              jalkafänn, jaynus13@gmail.com 26. juuli 2006 | 16:17

                              Valkeakoski Haka!!!!!!! Ennustan,et Levadial pole närvi ja nad kaotavad vähemalt 0:3!



                              to eits 26. juuli 2006 | 17:55

                              türa küll niuksed türaaugud nagu sina ajavad mind keema söö sitta ja keri vittu käi nahhui eestist mine ela indias



                              Levadia Fan!!!, eits 26. juuli 2006 | 18:01

                              Koomik ju sina!!!!



                              to eits 26. juuli 2006 | 18:43

                              Zelinski ja Lemsalu ka koomikud ve ?



                              to eits 26. juuli 2006 | 18:48

                              olen ka varasematest su postitustest aru saanud et oled intrigant ja rassist.Ega jalkast sa eriti ei jaga (lebad põrandal,lakud õlut ja karjud Flora,Flora!)Loodan et mõni normaalne inimene sulle varsti kitli peale annaks.


                              Miks ma pean sellist SITTA lugema.. ja see seal on üsna tavapärane..foorum on ju suht normaaalselt modereeritud ja asi toimib, samal ajal esilehe kommentaariblokis asuv ei kannata mingit kriitikat.. Mis arvate bossid?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Soovitus/ettepanek foorumi osas\'

                                Runno, aga mis sa sealt ootasid siis?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X