320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Just, just. Sina oled üks neist juhmakatest!
    pane ignore listi.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Ise küsin, ise vastan?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        See ja see teema ühendada ehk? Võib siis ju pealkirjagi muuta: "Publik Eestikatel". Nagu Jasper ütles, Kaljukad dubleerivad teemasid.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Nagu Jasper ütles, Kaljukad dubleerivad teemasid.
          smör *
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            smör *
            Poh, ühed karvased mõlemad.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Moded ja adminnid on munnid!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Uue soccerneti võiks teha!
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  alafoorumi "videod" võiks ümber nimetada "TV/Videod" ja TV14, Viasati ning muude kanalite teemad sinna liigutada
                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Või siis nimetada see alateema "jalgpall Meedias" või lihtsalt "Meedia" ning siis saaks lisaks videodele ja kanalite teemadele ka Jalka ajakirja diskussiooni sinna ümber suunata.
                  Kuidas jääb?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                    Kuidas jääb?
                    Tundub nii ,et ega soccerneti tegijad seda teemat eriti ei külasta.võiks siis ideedele vastuseid anda.võiks küll teha eraldi meedia ja videode teema.
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Teemas eestlased välismaal võiks ikka need teemad avatud olla kes aktiivelt mängivad,näiteks nüüd läheb Novikov Inglismaale testimisele ja hea oleks seal teemas sellest rääkida mitte,et Kalju teemas.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Kas ainult mulle tundub, et Soccerneti foorumi uute lehtede laadimine toimub nii aeglaselt, et muudab külastuse praktiliselt võimatuks? On see minu arvuti/ühenduse viga või mingi üldine probleem? Paistab olevat võrdlemisi hiljuti tekkinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Artur Vaata postitust
                          Kas ainult mulle tundub, et Soccerneti foorumi uute lehtede laadimine toimub nii aeglaselt, et muudab külastuse praktiliselt võimatuks? On see minu arvuti/ühenduse viga või mingi üldine probleem? Paistab olevat võrdlemisi hiljuti tekkinud.
                          Ma olen sama asja tähele pannud. Hääletus ei taha ka korralikult töötada.

                          Kommentaar


                            mazz, wiiner. any comments?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Artur Vaata postitust
                              mazz, wiiner. any comments?
                              Mul töötab kõik nagu valatult. Foorumis ei ole viimasel ajal ka midagi muudetud, nii et pigem panustan teie arvutite probleemidele.

                              Aga samas ei ole ma tehnika küsimustes kuigi kompetentne ja wiiner naaseb alles järgmisel nädalal. Kui probleemid jätkuvad, siis pärige temalt.

                              Kommentaar


                                Probleem või asi nüüd, aga jäi silma lihtsalt, et kuhu see ise vabalt täidetav asukoha rida profiilist kadunud on? Nii mõnelgi oli päris vaimukat teksti seal, tegi lugedes tuju heaks. Miski andmekaitseseadus või, et ma saan nüüd ainult 'Harjumaa' valida ja muud teistele ei näidata?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X