320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Aga palun väga. Kajastamise koha pealt võid minuga ühendust võtta. Gigant1_5@hotmail.com - ärge küsige, miks selline msn, oleks rahul, kui isegi aru saaks, miks ma kunagi midagi sellist leiutasin.

    Üldse on nüüd kõik liigad ära värskendatud soccerneti leheküljel välismaa osas.
    Kui sa vaid minu msni nime teaks...

    Minu oma on kordi hullem.

    Ja väga hea, et lõpuks siis nüüd on ka Prantsuse liiga soccernetis olemas.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      gigantne 15 sentimeetrine?

      Kommentaar


        Äkki keegi hea kustutab selle jama ära mis siia ööga tekkinud on?

        Kommentaar


          Teen siis juba ka ettepaneku, et kas keegi Inglismaa esiliigat ei tahaks hallata. Ärge maha lööge, see vaid mõte

          (Seal ju mitu estonskit)
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Mina arvan, et foorumisse võiks tulla "aitähh" süsteem. Pikemalt on sellest kirjutatud siin lingil ning sealt saab ka selle "häki" tõmmata:

            Kommentaar


              Meeldib. Mitmed korrad on olnud nii, et meeldib postitatud materjal aga tõesti ei taha teemat läbustada. Niiet jääbki aitähh ütlemata.

              Kommentaar


                väga hea mõte.
                pooldan !

                Kommentaar


                  Küsimus/soovitus/ettepanek.

                  Kas FC Soccerneti privafoorumis tehtud postitused kajastuvad foorumlase avatari all asuvas infoväljas?

                  Kui jah, siis teen ettepaneku need sealt eemaldada, sest ilmselgelt on tegu lihtsalt läbuga, mille eest, nagu me teame, postitusi ei lisandu. Ja oleks huvitav näha, kui palju on võlurprints tegelikult postitusi teinud.

                  Ja kui see variant ei peaks sobima, siis nõuan antud alafoorumi kõigile kasutajatele avalikuks tegemist!

                  Ette tänades
                  foorumikasutaja vandersell
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                    Küsimus/soovitus/ettepanek.

                    Kas FC Soccerneti privafoorumis tehtud postitused kajastuvad foorumlase avatari all asuvas infoväljas?

                    Kui jah, siis teen ettepaneku need sealt eemaldada, sest ilmselgelt on tegu lihtsalt läbuga, mille eest, nagu me teame, postitusi ei lisandu. Ja oleks huvitav näha, kui palju on võlurprints tegelikult postitusi teinud.

                    Ja kui see variant ei peaks sobima, siis nõuan antud alafoorumi kõigile kasutajatele avalikuks tegemist!

                    Ette tänades
                    foorumikasutaja vandersell
                    täkufoorumis poste tuleb. võlurprints on angelo? 'search posts by user'-iga ei saa foorumlased, kes FCS-i privaatsaarele ligi ei pääse, näha kas tal on üldse 500 posti mujal kokku?

                    see postituste arvu probleem täielik pseudokas ja minu poolest võiks läbu omad ka lugeda.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      nojah terve foorum on ju läbu täis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        täkufoorumis poste tuleb. võlurprints on angelo?
                        ja minu poolest võiks läbu omad ka lugeda.
                        Ei ole. Otsi veel või oota kuni ta ise ennast ilmutab.

                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        see postituste arvu probleem täielik pseudokas
                        Muidugi on. Aga see ei tähenda, et üldsus ei sooviks igasse läbufoorumisse ligipääsu!
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Kes tahab rohkem poste, mingu Soccernetti mängima. Lihtne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                            Mina arvan, et foorumisse võiks tulla "aitähh" süsteem. Pikemalt on sellest kirjutatud siin lingil ning sealt saab ka selle "häki" tõmmata:
                            http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=122944
                            mazz, mis sellest asjast arvad ka?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Herr Vaata postitust
                              mazz, mis sellest asjast arvad ka?
                              Hea mõte, loodetavasti saab ka teoks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Küsimus/soovitus/ettepanek.

                                Kas FC Soccerneti privafoorumis tehtud postitused kajastuvad foorumlase avatari all asuvas infoväljas?

                                Kui jah, siis teen ettepaneku need sealt eemaldada, sest ilmselgelt on tegu lihtsalt läbuga, mille eest, nagu me teame, postitusi ei lisandu. Ja oleks huvitav näha, kui palju on võlurprints tegelikult postitusi teinud.

                                Ja kui see variant ei peaks sobima, siis nõuan antud alafoorumi kõigile kasutajatele avalikuks tegemist!

                                Ette tänades
                                foorumikasutaja vandersell
                                Ilmselgelt on silmas peetud estonit.
                                Sinu rahustuseks võin öelda, et mingit totaalset läbu FCSi alamfoorumis ei toimu. Loomulikult on meil olemas mõningad teemad mida võiks kutsuda läbuks. Kahjuks su oletused on alusetud. Estoni enamus postitused tulevad arvelduste teemast (tegu on FCSi kassapidajaga ja seal ta annab ülevaateid klubi majandusolukorrast). Lisaks veel iga liigamängu kohta on meil oma teema kus ta siis loeb kokku kes tulemas on ja küsib üle.
                                Kui tahad võin sulle oma parooli anda ja siis saad ise tutvuda mis meil seal toimub ja kui palju keegi seal postitab

                                Edit: huvi pärast lugesin üle palju ta viimase nädala jooksul on teinud meie foorumisse postitusi. Kokku sain 16. Kõik need postitused olid tehtud treeningute teemasse, Kaitseliit Kalevi teemasse (oleme nende duubel) ja saabuva liigamängu teemasse (Trummiga).
                                Nn. läbu teemasse ei olnud ta teinud ühtegi postitust.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X