320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    aitäh nupp võiks tõesti teoks saada.

    Kommentaar


      Edastan cannumani jutukas välja toodud idee: Kui juba "aitäh" nupp tuleb, siis võiks "mine perse" nupp ka tulla.

      sest kui mõnel härrasel on nii:
      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
      Mitmed korrad on olnud nii, et meeldib postitatud materjal aga tõesti ei taha teemat läbustada. Niiet jääbki aitähh ütlemata.
      siis minul on nii:
      Mitmed korrad on olnud nii, et ma vihkan postitatud materjali aga tõesti ei taha teemat läbustada. Niiet jääbki mine perse ütlemata.

      Kommentaar


        a see persesaatmis nupp võiks olla ainult teatud isikutel. top 30 postitajat ntx
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Võiks olla selline asi nagu reputatsioon, et on seal kus on liitumiskuupäev ja postitused siis thumb up ja thumb down nupud, üks kord saab vajutada ühe kasutaja oma ja siis all on kas siis +17 või -12

          Kommentaar


            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              kostitan Jasperit juba ühe "mine persega" eelhääletusel

              Kommentaar


                soccerneti blogi on väljasurnud ?

                Kommentaar


                  Nagu ma kuskilt teemast aru sain, on soccernetil (ma eeldan, et portaalil, mitte FCS) facebookis konto. Õige?Ei? Ja? Kuna ma põhimõtteliselt ei kasuta seda saatana poolt inimkonnale lisaks näljale ja sõdadele kolmandaks suuremaks kannatuseks saadetud kohta, siis kas on olemas oma twitteri konto, mida oleks võimalik jälgida? Ei? Ja? Kui pole, kas tehakse? Esialgsele otsimisel ei leidnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    Nagu ma kuskilt teemast aru sain, on soccernetil (ma eeldan, et portaalil, mitte FCS) facebookis konto. Õige?Ei? Ja? Kuna ma põhimõtteliselt ei kasuta seda saatana poolt inimkonnale lisaks näljale ja sõdadele kolmandaks suuremaks kannatuseks saadetud kohta, siis kas on olemas oma twitteri konto, mida oleks võimalik jälgida? Ei? Ja? Kui pole, kas tehakse? Esialgsele otsimisel ei leidnud.
                    Loodud on, aga korralikult käima löödud ei ole.

                    http://twitter.com/soccernet_ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mazz Vaata postitust
                      Loodud on, aga korralikult käima löödud ei ole.

                      http://twitter.com/soccernet_ee
                      Nüüd vist saab seda automaatselt teha et mõlemale saadab updeiti:

                      Kommentaar


                        CL ennustamise läbu suhtes võiks miskit ette võtta - ei ole nii segast ennustamise korraldamist veel varem kohanud.

                        Kommentaar


                          Täiesti nõus. Ma ei saanud enam mittekuimidagi aru ja ei kavatse ka selle segase süsteemi järgi ennustada.

                          Kommentaar


                            Päris korralik absurdihuumor, aga eks võistluse korraldaja valib ise reeglid, nii et ma ei saa sinna midagi parata.

                            Parim, mida soovitada oskan, on teha ise uus ennustusvõistlus lihtsate reeglitega ja esimese mängudevooru ennustused sealt kopeerida.

                            Kommentaar


                              Puhas kuld, mis Black Magic seal korraldab.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                ee, kaugel see "aitähh" süsteem on?
                                Ning avatari suurusel võiks mingi limiit olla, maksimaalselt 120x120 pixlit oleks veel normaalne.. Praegu siit foorumist võetud mu AZ avatar on ju kole suur kuidagi, maski oma on ka liiga suur minumeelest.. aga eks ise teate paremini..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X