320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vBulletinile "Thank You" moodul.



    Kuna ei tea, mis vBulletini versioon Soccernetil kasutusel on, siis ei oska ka arvata kas antud hack siia sobib.

    http://www.last.fm/user/kurat_

    Kommentaar


      Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
      Mina arvan, et foorumisse võiks tulla "aitähh" süsteem. Pikemalt on sellest kirjutatud siin lingil ning sealt saab ka selle "häki" tõmmata:
      http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=122944
      paar lehte tagasi

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        duubel.
        --------------
        Ja no kaua seda "Käi perse nuppu" ootame?

        Sellega seoses paar ettepanekut:

        1. Päevas võiks olla piirang, et kasutaja saab 1-2 korda persesaatmist harrastada, mitte rohkem. Muidu kisub asi selliseks, nagu kõik juba ette kujutavad.
        2. Raha eest võiks saada tellida lisavõimalust perse saata. Et noh kui oled ikka rahaboss, siis on rohkem õigust teisi perse saata, nagu elus ikka. Ehk teenib vaene soccernet nõnda lisaks mõned sandikopikad ka.
        Aga see perse saatmine võiks ikka maksta migni 100.- vms, siis ikka näha kes rahaboss on ja kedagi 100kr perse saadab.

        Kommentaar


          Nagu arusaan soccernet ei toeta google chrome'ga brausimist?

          asjad suht paigast ära

          Kommentaar


            Algselt postitas Herr Vaata postitust
            Nagu arusaan soccernet ei toeta google chrome'ga brausimist?

            asjad suht paigast ära
            Minul küll funkab. Mis mõttes paigast ära?
            AILTON

            Kommentaar


              Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
              Minul küll funkab. Mis mõttes paigast ära?
              Sama siin, mul ka Chromega täitsa funkab.
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                See nelja smaili-pildi-tsitaadi reegel on kiirema interneti saabudes totaalselt aegunud. Muutmisele!
                näkkunuss lõpetada.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  kurat, mis värk on, et mingi isehakanud admin lambist kustutab mu poste inglismaa alafoorumis, mille siisutiheduse otsutab ise?!?1 halloo, nõukaaeg eesotsas staliniga helistas ja tahtis oma piiranguid tagasi saada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                    kurat, mis värk on, et mingi isehakanud admin lambist kustutab mu poste inglismaa alafoorumis, mille siisutiheduse otsutab ise?!?
                    Märkan lugupeetava loogilises mõtlemises teatud puudujääke. Admin ei saa isehakanud olla, tema on ikka päris ametlikult raske töökohustuse võtnud isik, kes peab oma kallist aega lolluste peale kulutama. Võiksid hoopis sügavalt kummardada ja aitäh öelda.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Kas kuidagi oleks võimalik siuke süsteem siia tuua, kus saaks osade inimeste postitusi ignoorida (st et kui ntx tofoa mul ignore listis, siis ma ka tema postitusi ei näe)

                      Väga vajalik oleks siuke asi.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Kas kuidagi oleks võimalik siuke süsteem siia tuua, kus saaks osade inimeste postitusi ignoorida (st et kui ntx tofoa mul ignore listis, siis ma ka tema postitusi ei näe)

                        Väga vajalik oleks siuke asi.
                        See on täiesti võimalik.

                        Kontrollpaneel -> Sõprade / ignoreeritavate nimekirjad -> Ignoreeritavate nimekiri -> Add New User to List -> Tofoa

                        win-win

                        Mul oleks omakorda küsimus, et kas oleks võimalik üks kasutaja kõigi jaoks ära kaotada? Teeks ühiskonnale suure teene. (st et kui ntx iceman blablabla)
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Ole sa tänatud kallis Tofoa. Palju parem nüüd käia foorumis, kui ei näe osade postitusi. Oleks pidanud ise enne küsimuse küsimist järgi uurima aga millegi pärast uskusin, et siin foorumis pole raudselt seda võimalust.
                          Minu paha

                          Suured tänud veel kord Tofoa.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                            Kas kuidagi oleks võimalik siuke süsteem siia tuua, kus saaks osade inimeste postitusi ignoorida (st et kui ntx tofoa mul ignore listis, siis ma ka tema postitusi ei näe)

                            Väga vajalik oleks siuke asi.
                            mind hakkas täitsa huvitama, et millega on kasutaja Tofoa teeninud ära sinu pahameele, et sa teda järjekindlalt blokkida tahad, kuigi viimane aitas sul ennast blokkida ennastsalgavalt?!?!?!?!

                            Kommentaar


                              The server is too busy at the moment. Please try again later.

                              sick!!1
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Võiks liigad ümber nimetada
                                Premier League
                                Bundesliga
                                Divers League
                                jne
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X