320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle kohta vist oli selline selgitus, et Moderaatorid otsutavad oma äranägemise järgi. Mind häirib siin see, et ma ei suuda kuidagi meelde jätta, et mis teema on läbus ja mis on off topicu all. Teinekord otsi tükk aega.

    Kommentaar


      kisakast võik üleval olla, selle banneri asukoha juures, umbes sama kitsas ja lai kui on kiirvastuse kast.

      Kommentaar


        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
        kisakast võik üleval olla, selle banneri asukoha juures, umbes sama kitsas ja lai kui on kiirvastuse kast.
        ei.

        (mis sest, et ma seda ei näe)
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas cyhton Vaata postitust
          kisakast võik üleval olla, selle banneri asukoha juures, umbes sama kitsas ja lai kui on kiirvastuse kast.
          Minu poolt ka kindel "ei". All ei jää ta vähemalt ette, mida vähem kraami üleval enne sisu on, seda parem.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Kisakast võiks olla tõesti üleval, ning võiks olla koguaeg nähtaval. Sellesuhtes, et kui lähen mingisse teemasse, siis kisakast püsib ikka ühel kohal. Ei oska öelda, kuidas siin foorumis see asi välja näeks (kas häiriv või mitte), aga ühes teises foorumis selline asi oli/on, ning on väga hea.

            Tegelt tahtsin üldse öelda, et Aastalõputurniiril võiks olla oma kategooria Eesti Jalgpalli all, mis jaguneks siis eraldi veel liigade järgi ning oleks veel mingine üldine arutelu ka turniirist.

            Mis arvate sellest viimasest asjast?

            Kommentaar


              Ma arvan et kägu presidendiks ja tema tahtmine sündigu!

              Kommentaar


                tehke sellest kisakastist pilti. ma pole siiamaani näinud seda.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    õnnestunud pilt. 8800
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      see "has reached 10000 posts" tuleks maha võtta. Ning endiselt ootan arvamusi Aastalõputurniiri eraldi kategooria kohta..

                      Kommentaar


                        miks on sul eraldi alafoorumit vaja ühe turniiri kohta?
                        Algselt postitas Iceman
                        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                        Kommentaar


                          eriti gei on see, et see teatab iga 50 posti tagant. ülestõstmist ei poolda, küll aga võiks see olla iga teema all.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                            miks on sul eraldi alafoorumit vaja ühe turniiri kohta?
                            Kuna eriti mage on mitmes erinevas kategoorias lugeda ühe turniiri kohta.

                            Kommentaar


                              okei, ma tahan ka seda shoutboxi. mis kaasus on?

                              ja miks mu pm kast pole veel põhivenna limiidiga?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                                okei, ma tahan ka seda shoutboxi. mis kaasus on?

                                ja miks mu pm kast pole veel põhivenna limiidiga?
                                ma hakkan mängima tüütamisekaarti. loodetavasti pole isiklik ämber
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X