320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Pigem pooldan ainult "like" süsteeme. Miinuste süsteem jäägu negatiivsetele inimestele. 3-4 aastat tagasi katsetasime ebaedukalt +/- süsteemi, ma ei näe põhjust, miks see süsteem nüüd edukaks peaks osutuma.
    Sa pead silmas seda legendaarset "käi perse" nuppu, jah?

    Pöial üles/alla funktsiooni kasulikkuses kahtlust ei ole, aga nagu ma aru saan, siis sellele foorumiversioonile head pluginat pole leitud. Uues foorumis oli see olemas, aga kuna seal oli palju muud jama, siis ei läinud see käiku.

    Kommentaar


      Ma Tofoaga nõus, et +-'t ei taha, kui on vaja kedagi oinaks tembeldada, siis võib sõnadega teha seda. Ma ei tea, kes selle "Käi perse" peale tuli üldse, üsna idiootlik. +- sobib anonüümsesse keskkonda minu arvates.

      Thanks nupp kui selline on midagi, mis ammu võinuks olemas olla ja mida ma ise küsinud olen mitu korda ka.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
        kes selle "Käi perse" peale tuli üldse, üsna idiootlik.
        känner.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
          Ma ei tea, kes selle "Käi perse" peale tuli üldse, üsna idiootlik.
          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          haha.
          Tursk vaatab järgmine kord õuest telekat
          Või ***** ema juures.

          Kommentaar


            Thanks nupukest võiks isegi katsetada jah.
            Algselt postitas Tanel Vaata postitust

            Thanks nupp kui selline on midagi, mis ammu võinuks olemas olla ja mida ma ise küsinud olen mitu korda ka.

            Kommentaar


              Kas ainult mulle tundub, või ongi foorumis nüüd nii palju reklaame, et AdBlock on võimetu selle vastu? Päris kohutav.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                AdBlocki mittekasutajana ütleks, et reklaame on täpselt sama palju (häirivaid erilahendusi isegi vähem) kui viimastel aastatel muidu. Kui reklaamiblokid Soccerneti keskkondades ei toimi, on see muidugi ainult kiiduväärne.

                Kommentaar


                  Telefoni/tablakaga soccernet.ee minnes tuleb ette soovitus tõmmata soccerneti app vms, ja kui X vajutad muutub soccernet.ee väga väikeseks, ehk peab palju sisse zoomima, et lehte korralikult kasutada. Enne seda soovituse kammajjaad ei olnud nii. (kui leht ära laeb on normaalses suuruses, tekib soovitus ette ja kui selle kinni paned muutub leht väikeseks.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    AdBlocki mittekasutajana ütleks, et reklaame on täpselt sama palju (häirivaid erilahendusi isegi vähem) kui viimastel aastatel muidu. Kui reklaamiblokid Soccerneti keskkondades ei toimi, on see muidugi ainult kiiduväärne.
                    Never mind. Arvutis oli pahavara. Problem solved.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Telefoniga foorumis olles tuleb ette mingi suur joomise reklaam, mis mitte kuidagi ei taha eest ära minna.
                      THEO HERNANDEZ

                      Kommentaar


                        see tüdrukuga reklaam et joomine toob vägivalda.. tra ma olen praegu kaine aga see POP UP iga teine kord.. ausalt, vägivald sünnib siit!

                        Ehk olen ehk mitte, saaks teha mingi võimaluse, maksad ala 3 eur kuus ja reklaami ei ole.. mobiilis on võimatu seda foorumit tsekkida (ehk minu viga) ja praegu see nooruk neiu, reklaami mõte hea... teostus spammi näol, olge inimesed

                        3 EUR reklaaami vaba soccernet!
                        Last edited by decrakas; 01.04.15, 04:11. Põhjus: banaani kohuke
                        The One and Only

                        Kommentaar


                          Mul pole ühtegi reklaami appis. Ei ole ka siis, kui muudad brauseris mobiilivaateks. Lihtsalt mainin.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                            see tüdrukuga reklaam et joomine toob vägivalda.. tra ma olen praegu kaine aga see POP UP iga teine kord.. ausalt, vägivald sünnib siit!

                            Ehk olen ehk mitte, saaks teha mingi võimaluse, maksad ala 3 eur kuus ja reklaami ei ole.. mobiilis on võimatu seda foorumit tsekkida (ehk minu viga) ja praegu see nooruk neiu, reklaami mõte hea... teostus spammi näol, olge inimesed

                            3 EUR reklaaami vaba soccernet!
                            Mobiilis keera foorumile mobiili skinn ja pole ühtegi reklaami.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Kui ei tea kuidas panna siis: Seaded ja tegevused - Üldised seaded - kerid alla ja Foorumi stiil
                              siis vali endale mingi mobla variant. Reklaame 0 ja 10x mugavam kasutada.

                              Kiitus soccernetile nende mobiili skinnide eest, väga ilusad, lihtsad ning mugavad!

                              Kommentaar


                                äkki installiks hoopis foorumi äpi?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X