320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    test 3

    🐍
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      test 4

      et siis ma ei saa aru, millal smileyd transleerimatuteks rombideks muutuvad. teooria oli, et teiste koodidega. post edit? ��

      -testedit-

      -edit2-

      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Kunagi varem olen küsinud foorumi like/thanks nupu kohta. Kas seda ei viitsita panna, ei soovita või pole võimalik panna siia? Poleks vaja nomineerida ja seivida parimaid poste, vaid laigid näitaksid ära parimad postid soovitud aja lõikes.

        Üks tsitaat mille otsa komistasin.
        The like button had a very nice effect on my site, since it made users post more blogs and forum posts, just because people like to be liked. So something simple as a Like button seems to encourages people to post more and better quality, especially in blogs.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
          Kunagi varem olen küsinud foorumi like/thanks nupu kohta. Kas seda ei viitsita panna, ei soovita või pole võimalik panna siia? Poleks vaja nomineerida ja seivida parimaid poste, vaid laigid näitaksid ära parimad postid soovitud aja lõikes.

          Üks tsitaat mille otsa komistasin.
          The like button had a very nice effect on my site, since it made users post more blogs and forum posts, just because people like to be liked. So something simple as a Like button seems to encourages people to post more and better quality, especially in blogs.
          Pigem ei pooldaks seda, sest ma kahtlustan, et kui hetkel keegi pole kellegi arvamusega päri, siis ta kirjutab vastuse, aga kui on see like-dislike, siis paljudel juhtudel ei viitsitagi üldse diskussiooni laskumast ja vajutatakse dislike.

          Kommentaar


            "Mine perse" nupp oli parim katsetus läbi aegade, mida siin ette on võetud.

            Kommentaar


              Kust sa mu postitusest nägid, et ma soovisin dislike nuppu? Juttu oli pigem "thanks" nupukesest.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Nii foorumi kui ka portaali osas - palun viia üle https peale.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Teeks Venemaa jalgpalli alafoorumi?
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Teeks Venemaa jalgpalli alafoorumi?
                    No kuule, mask postitas üksinda kümme aastat vist, enne kui sai oma prantsuse foorumi.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      No kuule, mask postitas üksinda kümme aastat vist, enne kui sai oma prantsuse foorumi.
                      Ma ei nõua.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        No kuule, mask postitas üksinda kümme aastat vist, enne kui sai oma prantsuse foorumi.
                        ei tea, ma korra küsisin ja voilā ...
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          See poleks Hollandi pooldajate suhtes aus.

                          Kommentaar


                            Kas oleks äkki aeg mingi kontrollküsimus vms liitujatele panna, ehk saaks siis spämmeritest lahti.
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                              See poleks Hollandi pooldajate suhtes aus.
                              NED peab minult endorsementi saamiseks maksma 700€ või Blue Rock tagasi foorumisse* + 100€.

                              * - at least 3 posts every week.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Sisselogimine foorumisse pildil toodud kohas ei tööta, sest parooli ei ole võimalik sisestada.
                                Screenshot_2018-11-18 Soccerneti foorum.png
                                + Pärast postituse tegemist eelmisele lehele minnes ja seejärel tagasi tulles võiks mitte avaneda aken tehtud postituse editimiseks.
                                + Kui postitust kustutades unustada radio-button'it märkida, siis võiks anda veateate, mitte lihtsalt mitte midagi öelda ja postitus alles jätta.
                                + Kasutaja sätteid muutes võiks ebasobivuse korral anda veateate ja lasta parandada eksimus, mitte suunata eraldi veateate lehele. Üldse võiks veateated olla eesti foorumis eesti keelsed.
                                + Postitusi võiks saada lihtsamini kustutada ja oma kasutajat võiks ka ikka ise saada kustutada. Viimane vast eriti oluline.
                                + Postitust kustutades on typo'ga juhis: "Et seda sõnumit kustutada, tee linnuke sobiva valiku ette ja vajute nupule "Kustuta see sõnum"."
                                + Kalendris oleme detsembris 2014.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X