320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis värk mõndade teemade kadumisega on? Nõmme Unitedi teema tundub näiteks kadunud olevat ja vist miskit veel.

    Kommentaar


      Algselt postitas tudeng Vaata postitust
      Mis värk mõndade teemade kadumisega on? Nõmme Unitedi teema tundub näiteks kadunud olevat ja vist miskit veel.

      teema pole kadunud, vaid 3. lehel
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Okei, nüüd näen jah. Mul selle uue foorumi versiooniga tulevad sealt teemast mingid teavitused vahepeal, a kui sellele teavitusele klikkisin, siis ei leidnud teemat + otsingust Nõmme United ei andnud ka ühtegi tulemust.

        Kommentaar


          Äkki tuleb nüüd foorumi adminnidelt/bossidelt ka mingi väike tekst miks toetavad siiamaani kaudselt Venemaa sõda Ukrainas, isegi UEFA ja FIFA on tegudega näidanud, et nad seda ei toeta ja visanud vene klubid ja koondise igaltpoolt välja.
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Sa Lindur lõunamaale ei pidanud lendama?

            Kommentaar


              Tere!

              Soccernet.ee portaalis oleme otsustanud, et venemaa jalgpalli praeguse seisuga ei kajasta ning samuti kaotasime ka venemaa teema koos lipukesega portaalist ära. See on toimetuse ja Soccerneti väga selge samm selles suunas, et me ei toeta mitte kuidagi pidi sõda. Lisaks oleme lisanud "Au Ukrainale" jne oma otseülekannetesse.

              Foorum ei ole miski, mida toimetus või Vutivõrk enda "omaks" peab. See on jalgpallikogukonna keskkond, kus peaks otsused olema just selle sama foorumi külastajate tehtud. Seega ei tee me sellist otsust nagu Linnupoja soovis ainuisikuliselt, aga mõistagi toetaksime seda otsust, kui foorumi liikmed nii otsustavad.

              Püüame muidugi omalt poolt trollimist ja saasta kustutada, kui see mingites teemades peaks üles kerkima.

              Praegu, vaadates korra venemaa foorumi teemasse, siis telekavaataja on seal ainus, kes midagi kajastab ja seda ka stiilis "väike munn otsustas asja perse keerata".

              Kui foorumi liikmete soov on uute postituste loomine vene teemasse kinni panna, siis ma ei näe põhjust, miks me seda adminnidena teha ei saaks/peaks.

              Kommentaar


                Teine küsimus ka siia otsa.

                Kui ma lähen foorumis teema uute postituste peale, siis kas ma olen ainus, kellel veidi suvalises kohas ekraani viskab? Ehk mul ei ole ekraani ülemises servas mitte uusim postitus. See on vahel alles järgmine postitus ja vahel eelmine postitus. Vanasti töötas see funktsioon paremini.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Sa ei ole ainuke inimene.

                  Kommentaar


                    Parooli aegumine on tänapäevaste arusaamade järgi suhtkasutu. Uurige ehk annab 2FA ette keerata.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Parooli aegumine on tänapäevaste arusaamade järgi suhtkasutu. Uurige ehk annab 2FA ette keerata.
                      Hei!

                      Sa oled miskis "custom liikmete" grupis, millel jäi see kahjuks muutmata. Nüüd seda aegumise probleemi ei teki. Vabandust, minu viga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Teine küsimus ka siia otsa.

                        Kui ma lähen foorumis teema uute postituste peale, siis kas ma olen ainus, kellel veidi suvalises kohas ekraani viskab? Ehk mul ei ole ekraani ülemises servas mitte uusim postitus. See on vahel alles järgmine postitus ja vahel eelmine postitus. Vanasti töötas see funktsioon paremini.
                        IT vaatab seda teemat, aga suure tõenäosusega on see vbulletini enda keiss. Kui saab parandada, siis teeme.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok

                          Võib olla seotud renderdamisega, nimelt tviidid ja pildid laetakse vist AJAXiga hiljem järgi, mistõttu brauser ei saa enam aru, kus on ankur. Tviitidega on üldse kummaline teema, vahel laeb alles pärast refreshi ära.
                          Mhm. Twitteri teema on ka mujalt vbulletini kasutavatest foorumitest läbi käinud. Nt juhtub nii, et kui paned embediga säutsu üles, siis muutub sul miskipärast terve leht aktiivseks. Vajutad ala suvalist kohta foorumis ja siis suunatakse sind twitterisse...

                          Kommentaar


                            Daz Booobi viimane postitus oli rohkem kui kuu tagasi, Pintsil varsti juba kolm kuud. mõni veel üritab, aga varsti ongi ainult Nasfali-sugused neandertallased jäänud. RIP foorum.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                              Daz Booobi viimane postitus oli rohkem kui kuu tagasi, Pintsil varsti juba kolm kuud. mõni veel üritab, aga varsti ongi ainult Nasfali-sugused neandertallased jäänud. RIP foorum.
                              Mina olen siin paska tootnud 10+ aastat ja viimasel ajal aktiveerun hetkeks ja siis jälle olen eemal. Samas kui sina oma varikontode bandega siia sisse tulid, siis hakkas küll juhtuma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
                                RIP foorum.
                                Inglise alamfoorumis Premieri nädalavahetusel 14 mulle nähtavat postitust, neist umbes pooled tegin ise. Huvitav oleks teada, palju neid oli 2-3 aastat tagasi, aga kindlasti kordades rohkem. Seejuures alati kõige suurema fännide arvuga ManU teemas täielik vaikus.
                                Sellest pole mõtet rääkidagi, et mänge või mängijaid analüüsitaks. Seda pole olnud juba ammu.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X