320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    https://soccernet.ee/artikkel/pikk-e...genson#comment

    Ma ei tea, kas teil on liiga vähe moderaatoreid või mis värk on - aga see ei ole okei, et te olete nii pealehe kommentaariumi kui foorumi väga käest lasknud ja teatud Erakonna trollid saavad rahulikult möllata.

    Kui teil on abi vaja, siis ma võin ju aidata nii palju kui mul on võimalik, aga et selliseid Raudidas ja XXD sarnased siin on ei ole ju ilmselgelt sellepärast, et nad meeletult lisaväärtus ja kogukonna ühendamise nimel tööd teeks eks?

    Kasper
    oot millega ma sulle jälle ette jäin? xxD
    mis sa ei suuda mulle postkasti vastata enam? said kirjutada, et kõik kes sinu mõtteid ei jaga on absolute scum of earth? aga ise tolereerid SINU enda rahva hulgast paljude inimeste ühiskonnast eemaldamist ja diskrimineerimist ja nende vaesumist. miks? sest nad ei poolda sinu vaimselt rikutud mõtteviisi?

    kas sind peaks ka ühiskonnast eemaldama kui sa pooldad eesti/eestlaste elu halvemaks muutvaid valikuid?

    kõvad väärtused sul küll, lilleke.. mine vaata kõigepealt peeglisse ja mõtle viis korda järele oma väärtushinnangud ning siis tule jaga neid siin uuesti ning kui need ei ühti keskmise eestlase omadega siis mine palun koli soome või inglismaale ntx kus sa saad oma kleidikesega omasuguste propagandat lasteaedades käia tegemas.

    aga esiteks kao tööle muidugi, kui sind veel kuskile võetakse, ehk suudad hakata ka ühsikonnale mingisugust väärtust pakkuma.

    NB! igal asjal mitu vaatevinkilt, aga fakte mitte miski ümber ei pööra ja internet on väga inforikas koht kui sa pole veel seda oma 27 eluaasta jooksul avastanud.

    ja ilmselt SN on moraalitunnetus paigas, erinevalt sinust, et lasta sind siin teisitimõtlejaid modereerima.

    aga esimese asjana võiksid muidgi tööle minna, kaua sa ikka emmeissi katuse all elad, eesti vastane komminustitroll!

    Slava ukraini

    Kommentaar


      palun rookige see sitt (xxD) siit välja juba. Jonas või keegi veel modereerib seda foorumit?

      Kommentaar


        xxD on raudidas uus konto, juba ainuüksi selle eest võiks banni panna
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Intertoto Vaata postitust
          palun rookige see sitt (xxD) siit välja juba. Jonas või keegi veel modereerib seda foorumit?
          Kaua võib !?!

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust

            Kaua võib !?!
            Praegu peaks mulle teadaoleva info kohaselt selle teemaga korras olema.

            Kommentaar


              Tere!

              Kuna foorumi eelmises versioonis oli turvaauk, pidime uuenduse tegema.

              Paraku lõhkus see metro green theme'i ära.

              Tegeleme asjaga.

              Kommentaar


                Hetkel võivad ka mõned tüütud reklaamid häirida. Paigutame asju natuke ümber.

                Ei tasu arvata, et me igale poole pop-upi hakkame pistma.

                Kommentaar


                  Telefonis on pilt õige kole. Reklaamid laiutavad isegi keset postitusi.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Saan postitust teele pannes tihtipeale (aga mitte iga kord) alloleva veateate, kusjuures postitus ise läheb üles.
                    • An unexpected error was returned: 'array_merge(): Argument Forum must be of type array, bool given'​
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Paluks mingit abi/sekkumist tƤpitƤhtede osas. Olen teie varasemad soovitused teinud, ei aidanud, lisaks nƤinud et mƵnel kasutajal sama probleem, seega asi laiem. Kuskil mujal saitidel ega isegi soccernet.ee kommentaariumis, sama probleemi ei esine.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                        Paluks mingit abi/sekkumist tƤpitƤhtede osas. Olen teie varasemad soovitused teinud, ei aidanud, lisaks nƤinud et mƵnel kasutajal sama probleem, seega asi laiem. Kuskil mujal saitidel ega isegi soccernet.ee kommentaariumis, sama probleemi ei esine.
                        Kas sa seda oled proovinud:

                        Võtad täiesti uue seadme (ala muu arvuti) ning nt brauser, mida tavaliselt ei kasuta. Edge vms.

                        Kui teed postituse ja ikka on sama keiss, siis saame edasi vaadata. Praegu andmebaasist ei näe me muud, kui seda, et sul ei kuva täpitähti, aga teistel kuvab.

                        Tee siia testpostitus muust seadmest ja brauserist ja anna meile teada ka, mida täpsemalt kasutasid.

                        Tänud!

                        Kommentaar


                          Nii logisin nƃĀƒĆ‚Ā¼ĆƒĀƒĆ‚Ā¼d Edge'iga sisse ja teen siia postituse ƃĀƒĆ‚Ā¶ĆƒĀƒĆ‚Ā¤ĆƒĀƒĆ‚ĀµĆƒĀƒĆ‚Ā¼ tƃĀƒĆ‚Ā¤hed ka.

                          Version 111.0.1661.62 (Official build) (64-bit)

                          Proovin siis veel seadme vahetust ka lisaks pƤrast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Nii logisin nĆĀĆĀ¼ĆĀĆĀ¼d Edge'iga sisse ja teen siia postituse ĆĀĆĀ¶ĆĀĆĀ¤ĆĀĆĀµĆĀĆĀ¼ tĆĀĆĀ¤hed ka.

                            Version 111.0.1661.62 (Official build) (64-bit)

                            Proovin siis veel seadme vahetust ka lisaks pƤrast
                            Aitäh!

                            Kui seadme vahetus tehtud, siis saame selle ka nö välistada. Praegu muud varianti nagu polegi kui välistamise loogika.

                            Kommentaar


                              Olen unustanud oma parooli kasutajanimele EgoTrip
                              Olen saatnud 3 e-maili adminile selle teema kohta, aga tagasiside puudub. Sooviks saada tagasisidet.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vanaemamoos Vaata postitust
                                Olen unustanud oma parooli kasutajanimele EgoTrip
                                Olen saatnud 3 e-maili adminile selle teema kohta, aga tagasiside puudub. Sooviks saada tagasisidet.
                                Suured tänud, Mazz.
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X