320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitus/ettepanek foorumi osas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

    Ma reaalselt pole ühelgi veebilehel sellist asja näinud mitte kunagi. Vb on vedanud seni? Oskab keegi näidet tuua? Ei ole keeruline, aga väga ajakulukas ja tüütu. Eriti kui pead seda iga jumala päev tegema.. 30seki küsitlust, et 5 seki uudiseid vaadata. Enam ei viitsi näiteks, not worth it
    Oot, kas sul viskab seda pidevalt ette? Selle point on ju ikkagi see, et ühe korra teed ära ja ala 1-2 kuu pärast vb küsib uuesti, et kas soovid midagi muuta vms. Mul endal viskas selle nüüd üle pika aja ette siis, kui chrome suurema uuenduse tegi, aga muidu ei tee midagi. Kui incognitos vms moodi lehti sirvida, siis muidugi küsib iga kord.

    Kui ongi selline probleem, et pidevalt viskab ette, siis ole hea ja pane mulle sõnumitesse või meilile info:

    Seade-
    Brauser-
    Brauseri versioon-

    Siis saan selle info edasi anda. Eile hilisõhtul sain juba neilt vastuse, et uurivad seda "keeldu kõigist" nupu asja.

    Kommentaar


      Kuidas kontot kustutada saab? Telefonivaatest ma ei leidnud seadete alt sellist võimalust.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
        Kuidas kontot kustutada saab? Telefonivaatest ma ei leidnud seadete alt sellist võimalust.
        Telefonis ei saa tõesti.

        Ole hea ja kirjuta mulle privaatselt, mis kontot soovid kustutada ja teeme selle ise ära.

        Jonas

        Kommentaar


          Kas see oma tuhandese varikaga vend kelle nimi hetkel on DELFI on siin nii jube vajalik või miks me teda siin hoiame? Niigi väheks neid aktiivseid liikmeid siin jäänud ja tema ajupesu vedeliku sarnaseid positused ei kutsu just ilmselt uusi või kasvõi vanu foorumi inimesi siin päriselt sõna võtma. Las teeb oma alternatiivse Objektiiv.soccernet.ee foorumi vms

          Kommentaar


            Algselt postitas Mbappemessi

            Kas seal jagatud oli midagi vale, et sa seda ajupesuks nimetada? Puhtad faktid sinu lemmikute kommunismimeelsetelt maailma valitsejatele ju- või väidad, et see info oli vale?

            ​​​​​​KAS soccerneti foorumi narratiiv on pooldada inimõiguste piiramist ja pedofiilide/omasooiharate/lgbtaxcefyegedigjei meelsete satanistide piiramist, kelle iidoliks on skibidi toilet, ilovespeed, igapäevaselt valetav kajakallas, seniilne pedofiil biden, kes keerab selle maailma tagurpidi... Kui jah siis tehke ka oma kommentaariumi reeglid korda..

            Üldse naljakas seltskond siin foorumis, virisevad kui kehv meie koondis on, aga pooldavad poliitikuid, kelle tegude tõttu meie rahva iive on negatiivne ja ei väärtusta eestlasi... Ilmselged oma rahva vaenlased koos siin või on tegemist ääretult rumalate inimestega? Mis arvad Jonas ?
            ​​​​​​
            Mother of god. Asi on ikka kordi hullem, kui m arvasin.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Mbappemessi

              Sa oled ka üks nendest eestlaste vihkajatest LGBTnatsidest, kelle meelest peab juba sōimest lastele pähe määrima, et nad vales kehas sündinud on?
              ​ @ sellist juttu ajab tüüp kes omale kasutajanimeks võtnud Mbappe*

              Sa ikka tead et Mbappe "pruut" on transsooline Ines Rau?

              Kommentaar


                Hei, tegin teema valesse kohta, kas saab Eesti koondise teema alt "Balti riikide ühisliiga" teema tõsta Meistriliiga alla, vist on nii õigem?

                Kommentaar


                  Soccernet on sisuliselt Eesti jalgpalli Kesknädal. Selle juhatusse kuulub pikaaegne jalgpalliliidu avalike suhete juht Mihkel Uiboleht. Seda väljaannet omab ja peab suuresti üleval Pohlaku juhitud jalgpalliliit. Pohlak isiklikult on äriregistris toodud välja kui Soccerneti „kasusaaja“.​
                  Aastatuhande alguses oli Aivar Pohlak marus. Ta põrkas kokku võimustruktuuriga, mis paistis kõigutamatu nagu Hiina müür. Pohlakule jäi ette Tallinna toonane linnapea Edgar Savisaar.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X